21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Pension Haler - ubytování Podolí - firma v Praze

Penzion Haler nabízí ubytování v klidné vilové čtvrti v 10ti dvou a třílůžkových plně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Poskytujeme související služby s bohatou snídaní, připojení k internetu, zahradu pro odpočinek, uzavřené parkoviště.

Pension Haler - ubytování Podolí - logo
telefon: +420 603 420 671

Pension Haler je v provozu již od roku 1991 a v současné době nabízí celkem 10 plně vybavených pokojů. Pokoje mají vlastní vchody a příslušenství. Hosté mají k dispozici chráněné parkování pro 10 vozů se dvěma vjezdy v areálu pensionu, a na zahradě mohou ničím nerušeni odpočívat.

Pension Haler - ubytování Podolí - fotogalerie

>> Kontakty pro Pension Haler - ubytování Podolí <<

Adresa:Nad cihelnou 211/37
 , Praha Podolí

Telefon:+420603420671

WWW:http://www.pension-haler.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Pension Haler není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Personál Pensionu Haler se věnuje každému hostovi zvlášť a respektuje jeho přání a potřeby. Hosté dostávají kompletní sadu klíčů a mohou tudíž odcházet a přicházet kdykoli. Čas podávání snídaně si můžete domluvit - někdo si potřebuje přivstat, jiný si rád pospí. Snídaně se podává dle přání hosta.

Poloha Penzionu Haler

Pension se nachází v klidné vilové čtvrti, není však vzdálen od centra. Výborné spojení do centra Prahy je prostřednictvím tramvaje a metra - nejbližší stanice metra na trase C - Pankrác je vzdálena cca 10 minut chůzí parkem nebo 300 metrů od pensionu leží konečná stanice autobusu č.188 - Kavčí hory. Na této stanici se také nachází nákupní a společenské centrum Arkády. 200 metrů od pensionu můžete poobědvat v příjemné nově zrekonstruované zahradní restauraci Na pekařce.

Okolí penzionu

V okolí pensionu se nachází několik příjemných restaurací, je zde možné nakupovat a bavit se, ale i nerušeně odpočívat.Ubytování však není jedinou službou, kterou Pension Haler svým návštěvníkům nabízí: každý host dostává kompletní sadu informací a mapek města, doporučení stran kulturních a historických zajímavostí.
Možnost připojení k internetu pomocí kabelu i WiFi - zdarma.

 

Hodnocení - Pension Haler

105

Pension Haler - ubytování Podolí nasbíralo od Vás již 105 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Pension Haler - ubytování Podolí přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Pension Haler, prezentace je zařazena v katalogu:

Pension Haler na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: