22. května, 2019 - svátek má Emil

Penzion Březina ubytování na Novém Městě - firma v Praze

Penzion Březina je rodinný hotel střední kategorie v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí a několik kroků od metra a tramvají. Kapacita 50 pokojů. Pokoje mají klimatizaci, kabelovou TV, přímou telefonní provolbu a bezplatný přístup na internet.

Penzion Březina ubytování na Novém Městě - logo
telefon: +420 224 266 779

Hotel Penzion Březina má 50 pokojů, které se nacházejí ve dvou přilehlých domech, v Legerově 39 (levá budova) a v Legerově 41 (pravá budova). Nejsou všechny stejné. V zásadě nabízíme tři kategorie: Nejvíc pokojů patří do kategorie nazvané LUX, pouze dva spadají pod označení Tourist a dva nesou název Economic. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, pouze dva pokoje Economic mají jednu koupelnu a malou kuchyňku dohromady.

Penzion Březina ubytování na Novém Městě - fotogalerie

>> Kontakty pro Penzion Březina ubytování na Novém Městě <<

Adresa:Legerova 1821/41
 , Praha Nové Město

Telefon:+420224266779
Fax:+420 224 266 777

WWW:http://www.brezina.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Penzion Březina není nastaveno žádné dopravní spojení.

Dobrý Anděl

Ubytování v hotelu Penzion Březina

Jádro nabídky Pensionu Březina spočívá v pokojích kategorie LUX, které mají vlastní koupelnu, klimatizaci, televizi, telefon s přímou provolbou, sejf a zdarma neomezené připojení k internetu buď po modemu, po síti anebo přes WiFi.

Hosté mají na výběr mezi pokoji double, tedy s manželskou postelí anebo twin, což znamená se dvěma oddělenými postelemi.

V případě přistýlky se většinou jedná o pohodlné rozkládací křeslo.

Některé pokoje jsou umístěny v podkroví a mají skosené stropy a dřevěné trámy. Několik pokojů je však i v nižších patrech, tedy s klasickými okny.

Pro rodiny s dětmi anebo pro přátele, kteří se znají, jsou obzvlášť vhodné pokoje č. 15 a 16, které dohromady tvoří apartmá se dvěma ložnicemi a jednou velkou koupelnou. Pojme až 5 osob.

Pokud jste obchodní cestující anebo internetový závislák, možná pro Vás bude výhodné rezervovat si pokoj s připojením na internet po síti, tedy přes konektor RJ-45. Pokoje, které toto připojení nemají, se však přesto mohou připojit po modemu anebo přes WiFi.

 

Hodnocení - Penzion Březina

60

Penzion Březina ubytování na Novém Městě nasbíralo od Vás již 60 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Penzion Březina ubytování na Novém Městě přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Penzion Březina, prezentace je zařazena v katalogu:

Penzion Březina na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: