21. května, 2019 - svátek Monika

Autopůjčovna Triga Car - Jinovice - firma v Praze

Autopůjčovna Triga Car v Praze Jinovicích nabízí pronájem kompletní modelovové řady Škoda, Volkswagen, Opel, Ford a vybrané modely dalších značek. Dále pronajímáme minibusy, Pick Up, užitkové vozy. Přistavení zdarma, autosedačky a autodplňky. On-line rezervace.

Autopůjčovna Triga Car - Jinovice - logo
telefon: +420 724 001 699,+420602664712

Auto rychle a snadno Vám zajistí autopůjčovna Trigacar. Jsme tu pro Vás - služby autopůjčovny TRIGA CAR, specialisty na pronájem vozů, zahrnují nejen půjčování vozů ale i všechny služby potřebné pro pohodlí našich klientů. Díky důrazu, který v oblasti „rent a car“ klademe na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků, se nám podařilo vybudovat rozsáhlou síť stálých zákazníků autopůjčovny, kterou stále rozšiřujeme. Udržení výborné pověsti je pro nás hlavní prioritou. Věříme, že se zařadíte mezi spokojené zákazníky naší autopůjčovny.

>> Kontakty pro Autopůjčovna Triga Car - Jinovice <<

Adresa:Na Hutmance 300/7
 , Praha Jinonice

Telefon:+420724001699,+420602664712

WWW:http://www.trigacar.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Autopůjčovna Triga Car není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů v autopujčovně TrigaCar

Vozy z naší autopůjčovny čekají na Vás! Přesvědčte se, že autopůjčovna Trigacar, je partnerem, na kterého se můžete plně spolehnout. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozidel. Vzhledem k široké flotile je naše půjčovna vozů schopna splnit každé Vaše přání. Podle Vašich požadavků máte k dispozici pronájem vozů nižší, střední i vyšší třídy několika značek, navíc je k mání jak manuální, tak automatická převodovka. V nabídce autopůjčovny nechybí ani velkoprostorové vozy, mikrobusy a pronájem užitkových vozů, takže Vám vyhovíme i v případě, že potřebujete převážet více pasažérů nebo náklad.

Operativní leasing od Autopůjčovny Trigacar

Autopůjčovna Trigacar nabízí operativní leasing nových vozidel podle výběru zákazníka. Pokud máte zájem o tuto moderní a velmi výhodnou formu financování, která šetří čas i peníze, vyžádejte si od nás kalkulaci auta na leasing, kterou vypracujeme zdarma.

Hodnocení - Autopůjčovna Triga Car

314

Autopůjčovna Triga Car - Jinovice nasbíralo od Vás již 314 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Autopůjčovna Triga Car - Jinovice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Autopůjčovna Triga Car, prezentace je zařazena v katalogu:

Autopůjčovna Triga Car na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: