25. května, 2019 - svátek má Viola

Jazyková škola Lingua Sandy - firma v Praze

Jazyková škola Lingua Sandy provozuje veřejné, firemní a individuální jazykové kurzy. Výuka kvalifikovanými lektory - široká nabídka jazyků. Příprava na mezinárodně uznávané zkoušky. Výuka v zahraničí. Překladatelské služby. Pomaturitní studium dle vyhlášky MŠMT.

Jazyková škola Lingua Sandy - logo
telefon: +420 224 816 269,+420724753225

Jazyková škola Lingua Sandy provozuje jazykové kurzy a výuku jazyků již od roku 1991. Vybrat si můžete z 41 evropských a světových jazyků, které vyučujeme. Moderní učebny naší jazykové školy najdete v centru Prahy. Výuka jazyků je zaměřena na jazykové kurzy pro veřejnost, jazykové kurzy pro děti, firemní jazykové kurzy a zahraniční jazykové kurzy. Mezi další jazykové služby patří individuální výuka jazyků a čeština pro cizince. Nabídka naší jazykové školy tím však zdaleka nekončí.

>> Kontakty pro Jazyková škola Lingua Sandy <<

Adresa:Na Florenci 1686/9
 , Praha Nové Město

Telefon:+420224816269,+420724753225

WWW:http://www.lingua-sandy.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Lingua Sandy není nastaveno žádné dopravní spojení.

Specializujeme se na profesionální překlady a tlumočení do většiny světových jazyků. Překlady i tlumočení poskytujeme pro různé oborové činnosti. Překlady realizujeme kvalitně a rychle, překládáme všechny druhů textů či dokumentů včetně právních. Překladatelé naší jazykové školy mají v oblasti překladů dlouholeté zkušenosti.

Proč studovat v naší jazykové škole?

Jazyková škola Lingua Sandy, jazykové kurzyCílená výuka v jazykových kurzech!

Jazyková škola Lingua Sandy, jazykové kurzyJazyková škola klade velký důraz především na efektivitu jazykových kurzů. Stanovení cíle výuky a rozvržení optimálního časového horizontu je základem úspěšného studia. Před zahájením výuky provedeme u každého studenta zdarma přezkoušení a průzkum individuálních potřeb v oblasti jazykové výuky. Výsledek testu pak slouží pro navržení nejlepšího výukového programu v jazykovém kurzu.
 

Individuální přístup

Jazyková škola Lingua Sandy, jazykové kurzy
Otevřená komunikace se studenty!

Jazyková škola Lingua Sandy, jazykové kurzyK Vašim přáním a potřebám přistupujeme vždy individuálně a aktivně je zařazujeme do výuky. V průběhu výuky lze navržený program variabilně měnit a zařazovat nová témata.

Hodnocení - Lingua Sandy

72

Jazyková škola Lingua Sandy nasbíralo od Vás již 72 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Jazyková škola Lingua Sandy přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Lingua Sandy, prezentace je zařazena v katalogu:

Lingua Sandy na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: