21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Jazyková škola Rybička - firma v Praze

Jazyková škola Rybička Praha Michle nabízí výuku angličtiny, francouzštiny a španělštiny pro děti od 4 do 16 let a pro dospělé ve skupinkách maximálně po 6 žácích. Pořádáme dětské jazykové tábory. Speciální program s angličtinou pro děti od 2 a od 3 let. Pomaturitní studium.

Jazyková škola Rybička - logo
telefon: +420 604 215 036,+420241443129

Výuka angličtiny, výuka francouzštiny a výuka španělštiny v naší jazykové škole probíhá ve skupinkách po pěti až osmi žácích, čímž jazyková škola zajišťuje individuálnější přístup ke každému dítěti. Angličtina pro děti, francouzština pro děti i španělština pro děti jsou vyučovány přístupnou, zábavnou formou, se kterou má naše jazyková škola mnohaleté zkušenosti. Příjemné učebny si naše jazyková škola zařídila na Praze 4, 5 a 9 a nové také v lokalitě Praha - západ - Dolní Břežany.

>> Kontakty pro Jazyková škola Rybička <<

Adresa:Jihlavská 823/78
 , Praha Michle

Telefon:+420604215036,+420241443129

WWW:http://www.skolarybicka.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Jazyková škola Rybička není nastaveno žádné dopravní spojení.

Angličtina pro děti

Angličtina pro děti, kterou Jazyková škola Rybička Praha úspěšně vyučuje čtrnáct let, probíháv kurzech 1xtýdně 110 minut.

Pro nejmenší děti funguje také speciální angličtina pro děti nazvaná Dopoledne s angličtinou nebo Angličtina s kocourkem. Naše jazyková škola kurz Angličtina pro děti maximálně uzpůsobuje dětskému způsobu vnímání i učebnímu tempu, a tak tato angličtina pro děti dlouhodobě přináší velmi dobré výsledky. Rodiče, kteří své děti zapisují do kurzu Angličtina pro děti, často zajímá délka kurzu. Může se dítě tak dlouhou dobu soustředit? Nebude pro něj angličtina pro děti příliš namáhavá? Nebojte se, Angličtina pro děti dobře funguje již léta, a přináší výborné výsledky. Angličtina pro děti je v naší jazykové škole pečlivě rozvržena a lektoři často střídají aktivity tak, aby se děti bavily a neztrácely pozornost. Angličtina pro děti má precizně zpracovanou metodiku výuky, a děti se proto mohou těšit na ucelený blok aktivit v angličtině.

Výuka angličtiny pro děti a dospělé

Výuka angličtiny pro děti je vedena kvalitními lektory a lektorkami. Důležité pro nás je, aby angličtina pro děti v naší jazykové škole byla vedena zábavnou a hravou formou.

Gramatika, čtení a psaní je důležité, ale angličtina pro děti má jeden prioritní cíl - naučit vaše děti mluvit anglicky. Spontánně a bez stresu, že udělají gramatickou chybu. Jazyková škola a Angličtina pro děti tak pro ně nebude jen biflování gramatiky, ale opravdový a kvalitní základ pro komunikaci v cizím jazyce. Jsme si jistí, že přesně o tom by měla jakákoliv angličtina pro děti i pro dospělé být.

Pro dospělé chceme při výuce angličtiny navodit příjemnou atmosféru, při které se nebudou stydět komunikovat. Jazyková škola Rybička proto každý kurz obsazuje jen malou skupinou posluchačů. Výuka angličtiny pro dospělé je zajišťována našimi zkušenými lektory a jazyková škola vyučuje podle osvědčených učebnic Cutting Edge. Výuku angličtiny pro dospělé jazyková škola zajišťuje 1x týdně 90 minut.

Výuka francouzštiny pro děti a dospělé

Výuka francouzštiny probíhá v naší škole již devátým rokem. Vybírat můžete z kurzu Výuka francouzštiny pro dospělé a Výuka francouzštiny pro děti. Výuka francouzštiny pro děti probíhá stejně jako angličtina pro děti a španělština pro děti v malých skupinkách maximálně po pěti až osmi žácích, a jazyková škola dbá na to, aby se děti nenudily a učily se příjemnou, zábavnou formou.

Výuka francouzštiny pro dospělé je vedena našimi předními lektory. Jazyková škola zajišťuje individuální přístup při výuce pořádáním kurzů pro malé skupiny posluchačů.

 

Výuka španělštiny pro děti a dospělé

Výuka španělštiny pro děti a dospělé je v naší škole úspěšně vyučována již devátým rokem. Jazyková škola kurzy španělština pro děti, angličtina pro děti i francouzština pro děti obsazuje vždy pouze malými skupinami žáků, maximálně pět až osm. Výuka španělštiny pro dospělé je vedena tak, aby dospělí posluchači neměli zábrany spolu komunikovat a nebáli se, že udělají gramatickou chybu. Jazyková škola proto vytváří pro své posluchače maximálně příjemné prostředí.

Výuka španělštiny pro děti a dospělé probíhá v příjemně vybavených učebnách v Praze 4, 5 a 9 a NOVĚ od září 2011 v učebnách v lokalitě Praha – západ Dolní Břežany.

Hodnocení - Jazyková škola Rybička

203

Jazyková škola Rybička nasbíralo od Vás již 203 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Jazyková škola Rybička přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Jazyková škola Rybička, prezentace je zařazena v katalogu:

Jazyková škola Rybička na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: