21. května, 2019 - svátek Monika

Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady - firma v Praze

Provádíme oční vyšetření a optický servis. Nabízíme brýlové obroučky, sluneční brýle, kontaktní čočky, dalekohledy, lupy, čisticí prostředky, brýlové čočky, skla samozabarvovací, multifokální. Měříme zrak.

Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady - logo
telefon: +420 222 253 676

Provádíme oční vyšetření a optický servis. Nabízíme brýlové obroučky, sluneční brýle, kontaktní čočky, dalekohledy, lupy, čisticí prostředky, brýlové čočky, skla samozabarvovací, multifokální. Měříme zrak.

>> Kontakty pro Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady <<

Adresa:Vinohradská 1292/65 , 12000 Praha, Vinohrady
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420222253676
Fax:+420 222 253 676

WWW:http://www.optik-spektrum.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Naším cílem je především naprostá spokojenost našich zákazníků. Nabízíme komplexní služby v oborech oční optika a optometrie. Všichni naši zaměstnanci jsou vystudovaní oční optici, nebo bakaláři optometrie, registrovaní ministerstvem zdravotnictví ČR. Tím je zajištěna maximální profesionalita a vysoká úroveň poskytovaných služeb.

Od roku 1993, kdy byla firma založena, se nám povedlo vybudovat oční optiku, která na ploše více než 200 m2 nabízí vše, co lze od moderní oční optiky očekávat. V prodejně naleznete veliké množství dioptrických, slunečních a sportovních brýlí různých světových značek a samozřejmě i celou řadu doplňků. Jako jedno z mála pracovišť máme přiznaný statut nestátního zdravotnického zařízení, což v praxi znamená, že je u nás garantovaná odbornost a to jak po stránce přístrojové tak i personální.

Nabízíme také výhody pro naše stálé zákazníky a pro zaměstnance firem, které poskytují zaměstnanecké výhody ve formě různých benefitů a poukázek.

Hodnocení - Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady

78

Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady nasbíralo od Vás již 78 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady přidáte groše.

Dnes již byly groše z Vaší IP adresy přidány, děkujeme a pokud chcete Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady ještě podpořit můžete "groše" opět přidat po dnešní půlnoci.

Služby a produkty - přehled štítků

Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady, prezentace je zařazena v katalogu:

Optik Spektrum, s.r.o. , Vinohrady na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: