Alta Oční Optika , Liboc

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Provozujeme oční optiku s nabídkou brýlových obrub i čoček, slunečních a sportovních brýlí i předvěsů. Disponujeme receptovou brusírnou a zabýváme se výrobou speciálních brýlových čoček. Poskytujeme výrobky značek Gucci, Dior, Tommy Hilfiger, Porsche Design a další.

Alta Oční Optika , Liboc - logo
telefon: +420 235 360 394+420233312665

Provozujeme oční optiku s nabídkou brýlových obrub i čoček, slunečních a sportovních brýlí i předvěsů. Disponujeme receptovou brusírnou a zabýváme se výrobou speciálních brýlových čoček. Poskytujeme výrobky značek Gucci, Dior, Tommy Hilfiger, Porsche Design a další.

>> Kontakty pro Alta Oční Optika , Liboc <<

Adresa:Vlastina 572/2a , 16100 Praha, Liboc
 16100, Praha Liboc

Telefon:+420235360394+420233312665
Fax:+420 800 100 814

WWW:http://www.altaoptika.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Alta Oční Optika , Liboc není nastaveno žádné dopravní spojení.

 

ALTA dodává na trh výrobky vysoké kvality, máme individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho požadavkům. Komunikace s námi je bezproblémová.

Naše pracoviště je vybaveno nejmodernější technologií. Používáme digitálně řízené obráběcí stroje. Jako jediná firma v Čechách používáme k vědeckotechnickým výpočtům vlastní software. Náš software vypočítá nejen parametry čoček, ale řídí číslicové stroje. Kvalita výrobků je průběžně kontrolována tak, aby byla zachována vynikající jakost a požadované hodnoty, které svou přesností převyšují požadavky udávané příslušnými normami.

 

ALTA byla první firmou na našem trhu, která zavedla výrobu fototropních plastů, a jedna z prvnich zavedla výrobu plastů z vyššich indexů lomu. ALTA velkoobchod s brýlovými obrubami. Výhradní zastoupení firmy LINEA ROMA, a Quality Masters. Americká firma Quality Masters má řadu celosvětových patentů na předvěsy s magnetickým pantem. Žádejte je u svého optika.

ALTA – výroba polarizovaných předvěsů na míru. Vyrábíme polarizované předvěsy z triacetátu (tlouštka folie pouze 1,2 mm) v kombinaci černý kov/tmavošedá čočka. Jde použít i na vrtané obruby. Jsme schopni vyrobit na 90 procent obrub v závislosti na optické korekci a tvaru obruby. Prosím, konsultujte přímo s námi, nebo u svého očního optika – žádejte FLEXI KLIP ALTA.

Jako první česká optická firma jsme zavedli používání NdYag laseru pro veškeré opravy kovových obrub. Použití NdYag laseru je výhodné proto, že umožňuje volit velice přesně energii laserového pulzu v rozmezí 1-50 W, je možné volit frekvenci pulzu a šířku optického svazku v rozmezí 0,2mm až 2,00 mm. Práce probíhá v ochranné atmosféře argonu a obsluha pracuje pod stereo-mikroskopem. Svařování laserem je tak přesné, že jím dokážeme svařit prasklou kytarovou horní strunu E.

Hodnocení - Alta Oční Optika , Liboc

9

Alta Oční Optika , Liboc nasbíralo od Vás již 9 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Alta Oční Optika , Liboc přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Alta Oční Optika , Liboc, prezentace je zařazena v katalogu:

Zdravotnické služby Praha > Oční optiky Praha

Alta Oční Optika , Liboc na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Oční optiky

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?