27. května, 2019 - svátek má Valdemar

Esthetic for You kosmetika na Smíchově - firma v Praze

Esthetic for You - beauty salon na Smíchově, nabízí neinvazivní redukci váhy pomocí přístrojů jako Lipo Laser bezbolestná liposukce, kryolipolýza, dále kosmetické služby a lymfodrenáž celého těla. Pro pasivní cvičení máme vibrostation. S námi nemáte vrásky z hubnutí a krásy.

Esthetic for You kosmetika na Smíchově - logo
telefon: +420 736 787 533

Bude se Vám věnovat vyškolený personál a ve vedení studia jsou profesionálové. Garantujeme tedy opravdu odborný servis a to na certifikovaných přístrojích. Přistupujeme ke klientovi s individuální péčí, proto si můžete být jisti, že se Vám budeme věnovat s plným nasazením.

>> Kontakty pro Esthetic for You kosmetika na Smíchově <<

Adresa:Ostrovského 253/3
 , Praha Smíchov

Telefon:+420736787533

WWW:http://www.estheticforyou.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Esthetic for You není nastaveno žádné dopravní spojení.

Služby beauty salonu Esthetic for You

Kryolipolýza - Liposukce zmražením

Jedná se o konzistentní a předvídatelnou redukci tuku. Díky speciálnímu aplikátoru dochází k velkému záběru tukové tkáně, což vede k redukci maximálního množství tuku dané oblasti.

Lymfodrenáž

Lymfodrenáže fungují na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie) tzn., že pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. Napomáhá léčbě celulitidy, prevenci křečových žil, proti otokům, odbourává syndrom těžkých nohou, detixkuje tělo a zlepšuje elasticitu kůže.

Samoopalovací nástřik VITA LIBERATA

Samoopalovací složku z čistě ORGANICKÉ cukrové řepy (organické DHA), neobsahuje parabeny, je OKAMŽITĚ schnoucí (žádné sušení! Aplikujte samoopálení, oblečte se a vyražte oslnit..)
je BEZZÁPACHOVÁ, neobsahuje alkohol, obsahuje řadu luxusních, přírodních výtažků, které hydratují a pečují o Vaši pokožku

Neinvazivní lifting

Radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

LipoLaser - neinvazivní liposukce

Světlo červeného laseru prostupuje pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondrií. Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednou. Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle.

Bělení zubů

Každý člověk má určitou pigmentaci zubů, ale existuje mnoho příčin jejich tmavnutí. Ty nejčastější jsou stárnutí a částečky kávy, čaje, koly, tabáku, červeného vína atd.

Ano. Rozsáhlý výzkum a klinické studie prokázaly, že pokud dodržujete určené instrukce, bělení zubů je bezpečné.

Vibrostation - vibrační plošina

Plošiny Vibrostation fungují na principu trojrozměrné vibrační technologie. Plošina vytváří vibrace, které jsou přenášeny do těla. Svaly těla se díky myotatickému (napínacímu) reflexu samovolně stahují. Na principu stahování svalu funguje jakékoli sportování nebo posilování. Na rozdíl od běžného cvičení, kdy zabírá maximálně polovina vašich svalů, na plošině Vibrostation pomocí vibrací procvičíte 100 % svalů v těle.

Podpora růstu vlasů

Dr. Brett Bolton, vedoucí Ft. Lauderdale Florida Hair transplantační chirurgie říká:

"Používám laserovou terapii vlasů pro sebe a doporučí postup, který všem svým pacientům jako jeden z nejuznávanějších 3 ošetření, aby se zabránilo budoucí vypadávání vlasů."

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle je kosmetický přístroj k čištění pleti, jeho výrazný účinek je prokazatelný již po první návštěvě. U všech tipů pleti se osvědčuje při zapracování účiných látek a provede intenzivní mikromasáž kožní tkáně, u stárnoucí a suché pleti vyhlazuje povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, u mastné a aknózní pleti čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz.

Galvanická žehlička

Ultrazvuková špachtle je kosmetický přístroj k čištění pleti, jeho výrazný účinek je prokazatelný již po první návštěvě. U všech tipů pleti se osvědčuje při zapracování účiných látek a provede intenzivní mikromasáž kožní tkáně, u stárnoucí a suché pleti vyhlazuje povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, u mastné a aknózní pleti čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz.

Zábaly proti celulitidě

Jedinečná možnost vybrat si hned ze 3 možných procedur, dle toho, jak Vám vyhovují! Zábaly se používají k celkovému zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě, nabízíme jílový zábal, skořicový zábal, anticelulitidní zábal.

Kryolipolýza obličeje

Dopravuje do hlubších vrstev pokožky 80-90% účinných látek, což je o 200-300% více než u běžného ošetření.
Díky ochlazení pokožky dochází k vazokonstrikci (zúžení cév), tzn. účinné látky nejsou transportovány do krevního řečiště a tím dochází k extrémně lokalizovanému a účinnému ošetření.

Kosmetika

Krásná a zdravá pleť je nedocenitelným pokladem každé ženy a potřebuje pravidelnou péči. SNAŽÍME SE, ABY SE U NÁS NAŠI KLIENTI CÍTILI DOBŘE A PŘÍJEMNĚ, ZRELAXOVALI SE A ODCHÁZELI OD NÁS ODPOČINUTÍ A USMĚVAVÍ, díky osobní péči získáte pro svou pleť právě to co ona sama potřebuje.

Masážní křeslo

Desetibodová vibrační masáž pro hlavu, krk, záda, hýždě, stehenní a lýtkové svaly.

Masáže

Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem užívaným již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a zotavení svalstva. Představují výborné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví, pokud je Váš život plný stresu a pracovního vypětí stávají se neodmyslitelnou součástí relaxace.

Detoxikační kůra

Obsahuje účinné výtažky z rostlin, přírodních látek a stromů, které svým složením  jsou schopny vytvořit velkou absorpční sílu využité při procesu detoxikace.

Hodnocení - Esthetic for You

66

Esthetic for You kosmetika na Smíchově nasbíralo od Vás již 66 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Esthetic for You kosmetika na Smíchově přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Esthetic for You, prezentace je zařazena v katalogu:

Esthetic for You na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: