17. června, 2019 - svátek má Adolf

Jitka Davídková , Letňany - firma v Praze

Zhotovujeme dioptrické brýle a opravy brýlových obrub.

Logo Jitka Davídková , Letňany
telefon: +420 286 923 725

Zhotovujeme dioptrické brýle a opravy brýlových obrub.

>> Kontakty pro Jitka Davídková , Letňany <<

Adresa:Rychnovská 651 , 19900 Praha, Letňany
 19900, Praha Letňany

Telefon:+420286923725

WWW:http://www.optika-praha-letnany.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Jitka Davídková , Letňany není nastaveno žádné dopravní spojení.

Optika Praha 9-Letňany
Jitka Davídková  


Optika Praha 9-Letňany Jitky Davídkové se specializuje na prodej dioptrických brýlí, slunečních brýlí s UV filtrem a prodej optického doplňkového zboží (pouzdra na brýle, ...). Poskytujeme odborné poradenství při výběru brýlí i vhodných čoček. Provádíme opravy všech typů brýlí včetně letování. 

K výrobě brýlí používáme kvalitní brýlové čočky značky HOYA a brýlové obruby různých značek, např. Speedo, Puma, Elle, Osmany Laffita, Josef Klír, Reserve aj. 


Brýle
zhotovujeme přímo v naší provozovně, takže Vám můžeme nabídnout výrazně nižší ceny než konkurence. Brýle jsou zhotoveny od 3 do 10 dnů dle náročnosti.

Majitelka a zároveň vedoucí provozovny, Jitka Davídková, je diplomovaný oční optik s 25letou praxí v oboru se specializací na progresivní (multifokální) brýlové čočky. Prohlédněte si osvědčení o specializaci.

Ceny se pohybují od 210 Kč za plastové tvrzené čočky 6 dptr, do 390 Kč za plastové tvrzené čočky 6 dptr s antireflexem. Základní typy obrub jsou plně hrazeny zdravotní pojišovnou bez doplatků, za luxusnější obruby zákazníci připlácejí. Máme smlouvu se všemi zdravotními pojišovnami.

Naše optika spolupracuje s OČNÍ ORDINACÍ MUDr. Získalová na poliklinice na Proseku, kde je možné nejen oční vyšetření, ale i aplikace kontaktních čoček (tel.: +420 266 010 245). V optice se můžete přednostně objednat.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Na Vaše dotazy rádi také odpovíme přímo v prodejně v Letňanech. 
Při výběru se zákazníkovi individuálně věnujeme bez jakéhokoliv spěchu a odborně poradíme i s problémem silných dioptrií.

Hodnocení - Jitka Davídková , Letňany

851

Jitka Davídková , Letňany nasbíralo od Vás již 851 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Jitka Davídková , Letňany přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Jitka Davídková , Letňany, prezentace je zařazena v katalogu:

Jitka Davídková , Letňany na mapě Prahy

Ikonka na Vᚠweb pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: