21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Ing. Petr Dedek, Praha 5, Třebonice - firma v Praze

Výroba klíčů - Ing. Petr Dedek - Praha 5 - HM Tesco Zličín - výroba klíčů a autoklíčů

Logo Ing. Petr Dedek, Praha 5, Třebonice
telefon:není uveden

Ing. Petr Dedek - Praha 5 - HM Tesco Zličín - specializujeme se na výrobu klíčů a autoklíčů. Nabízíme široký sortiment klíčů, autoklíče s čipem pevným i crypto, klíče s dálkovým ovládaním, čipování v autě. Obaly na autoklíče a na autoklíče s dálkovým ovládáním. Nabízíme také gravírování. Dodávame zámkové systémy - systém generálniho klíče.

>> Kontakty pro Ing. Petr Dedek, Praha 5, Třebonice <<

Adresa:Skandinávská 144/25, 15500 Praha, Třebonice
 15500, Praha Třebonice

Mobil:+420 602 259 434

WWW:http://www.autoklice.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Metro B - Zličín

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

 

Klíče - nejširší sortiment, příjemné ceny Autoklíče-s čipem pevným i crypto, čipování v autě Obaly na autoklíče, na autoklíče s dálkovým ovládáním Naše služba se úzce specializuje na výrobu klíčů a autoklíčů, nejsme "obuvníci". Zejména protože zhotovujeme často drahé autoklíče, seřizujeme pravidelně stroje. Na naši práci poskytujeme záruky - žádné alibistické nápisy typu "bez vložky = bez záruky" v našich provozovnách neuvidíte! Zámek či zámkovou vložku postačí přinést dodatečně, pokud náhodou klíč nepasuje. U nás o peníze nepřijdete! Klíče zhotovujeme vložkové, dózické, pokojové, tvarové, nábytkové, schránkové, trezorové, motýlkové, důlkové, spec. frézované a další druhy. Některé klíče vyžadují předložení bezpečnostní karty - rádi poradíme, které to jsou. Napište nám. Autoklíče - u novějších modelů aut je nutná přítomnost auta. Odcizené či ztracené klíče se po přečipování v autě stávají nefunkční ! U starších aut s typem čipu s pevným kódem zhotovíme kopii klíče i bez přítomnosti auta. Zhotovíme klíč i s dálkovým ovládáním. Pokud jste ztratili poslední klíč, nezoufejte! Naše výhoda proti servisům - bez objednání, většinou na počkání a za příznivější cenu! Jedná se o auta těchto značek: ABARTH, ACURA, ALFA ROMEO, AUDI, BUICK, CADILAC, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, DACIA, DAEWOO, DODGE, EAGLE, FIAT, FORD, FREIGHTLINER, GMC, HOLDEN, HONDA, HUMMER, HYUNDAI, INFINITY, ISUZU, JAGUAR, JEEP, KIA, LANCIA, LAND-RANGE ROVER, LEXUS, LINCOLN, MAZDA, MERCEDES (Sprinter a Vito), MERCURY, MITZUBISHI, nISSAN, OLDSMOBILE, OPEL-VAUXHALL, PANOZ, PEUGEOT, PLYMOUTH, PONTIAC, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SATURN, SCION, SEAT, ŠKODA, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKI, TATA, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO. Z nákladních aut je to: FORD, IVECO, MAN, MERCEDES, NISSAN,SCANIA. A z motorek: APRILA, DUCATI, GILERA, HONDA, KAWASAKI, MALAGUTI, MBK, MOTO GUZI, PEUGEOT, PIAGIO, SUZUKI, YAMAHA. Vše záleží na značce auta, typu a r.v.! Napište nám tyto 3 údaje a my vám odpovíme. A pokud se jedná o dojezd našeho zámečníka - připište info kde se auto nachází?

Hodnocení - Ing. Petr Dedek, Praha 5, Třebonice

292

Ing. Petr Dedek, Praha 5, Třebonice nasbíralo od Vás již 292 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Ing. Petr Dedek, Praha 5, Třebonice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Ing. Petr Dedek, Praha 5, Třebonice, prezentace je zařazena v katalogu:

Ing. Petr Dedek, Praha 5, Třebonice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: