23. května, 2019 - svátek má Vladimír

lenscentrum.cz , Břevnov - firma v Praze

Specializujeme se na internetový prodej kovových, plastových, pánských, dámských, sportovních a slunečních brýlí. Nabízíme samozabarvovací, čiré, sluneční brýlové čočky, roztoky a pouzdra na brýle. Dále nabízíme jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční kontaktní čočky.

Logo lenscentrum.cz  , Břevnov
telefon:není uveden

Specializujeme se na internetový prodej kovových, plastových, pánských, dámských, sportovních a slunečních brýlí. Nabízíme samozabarvovací, čiré, sluneční brýlové čočky, roztoky a pouzdra na brýle. Dále nabízíme jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční kontaktní čočky.

>> Kontakty pro lenscentrum.cz , Břevnov <<

Adresa:Bělohorská 1642/96 , 16900 Praha, Břevnov
 16900, Praha Břevnov

Mobil:+420 777 863 944 +420 739 949 050

WWW:http://www.lenscentrum.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace lenscentrum.cz , Břevnov není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

LENS CENTRUM funguje už od roku 1993 (podrobnosti se můžete dočíst na stránce věnované naší historii). Naše jméno, a zejména pověst s ním spojená, pro nás vždy byla, je a bude prioritou.

Řídili jsme se prostými zásadami vycházející z férového přístupu k vám, zákazníkům, a dostatečné míry sebereflexe. Rádi bychom vás seznámili s hodnotami, které jsou pro naše podnikání důležité

  • „Náš zákazník, náš pán“. Otřepaná fráze? Možná. Ale ruku na srdce – kolik společností, a zejména pak  prodejen s optikou,  ji má na paměti? Ne, nechceme se pouštět do laciného osočování. My zkrátka víme, že nemůžeme být dlouhodobě úspěšní bez spokojených zákazníků. A řídíme se tím. Nic víc, nic míň.
  • Svou chybu přiznáme. Naši práci provádíme s maximálním nasazením – pečlivě, profesionálně. Baví nás. Naše práce je pro nás zároveň koníčkem. I přesto se nám občas něco nepovede. Leccos odhalíme sami systémem vnitřní kontroly, ale přiznáváme se - tu a tam nám nějaká ta chyba uteče. Stavíme se k tomu čelem a vždy tak, abychom ji k vaší spokojenosti napravili, resp. pro to udělali maximum možného.
  • Férová odměna. Naší ambicí není podbízet se vám nepřiměřeně nízkými cenami. Ostatně, z naší historie víme, že „nejlevnějším“ obchodům zkrátka nemůžeme cenově konkurovat. Statut profesionality spolu s požadavky na kvalitu však nejsou zadarmo. Vězte, že u nás naleznete vždy to nejlepší pro vaše potřeby. Svou cenovou politiku řídíme tak, abychom byli konkurenceschopní. To znamená, abyste u nás srovnatelnou službu na relevantním trhu pořídili nejlevněji.
  • Chováme se tak, jak chceme, aby se ostatní chovali k nám. Korektně, profesionálně. Respektujeme odlišný názor, očekáváme stejný náhled protistrany.
  • Preferujeme "rodinný" a "majitelský" přístup. Stavíme náš tým vždy tak, aby fungoval nejen profesionálně, ale také lidsky - ceníme si dobrých vztahů uvnitř týmu stejně tak jako těch s našimi zákazníky. Lidé, kterým LENS CENTRUM patří, se osobně podílí na jeho chodu. Na denní bázi je zajímá, co se děje.

Hodnocení - lenscentrum.cz , Břevnov

63

lenscentrum.cz , Břevnov nasbíralo od Vás již 63 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro lenscentrum.cz , Břevnov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

lenscentrum.cz , Břevnov, prezentace je zařazena v katalogu:

lenscentrum.cz , Břevnov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: