lenscentrum.cz , Břevnov

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Specializujeme se na internetový prodej kovových, plastových, pánských, dámských, sportovních a slunečních brýlí. Nabízíme samozabarvovací, čiré, sluneční brýlové čočky, roztoky a pouzdra na brýle. Dále nabízíme jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční kontaktní čočky.

Logo lenscentrum.cz  , Břevnov
telefon:není uveden

Specializujeme se na internetový prodej kovových, plastových, pánských, dámských, sportovních a slunečních brýlí. Nabízíme samozabarvovací, čiré, sluneční brýlové čočky, roztoky a pouzdra na brýle. Dále nabízíme jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční kontaktní čočky.

>> Kontakty pro lenscentrum.cz , Břevnov <<

Adresa:Bělohorská 1642/96 , 16900 Praha, Břevnov
 16900, Praha Břevnov

Mobil:+420 777 863 944 +420 739 949 050

WWW:http://www.lenscentrum.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace lenscentrum.cz , Břevnov není nastaveno žádné dopravní spojení.

LENS CENTRUM funguje už od roku 1993 (podrobnosti se můžete dočíst na stránce věnované naší historii). Naše jméno, a zejména pověst s ním spojená, pro nás vždy byla, je a bude prioritou.

Řídili jsme se prostými zásadami vycházející z férového přístupu k vám, zákazníkům, a dostatečné míry sebereflexe. Rádi bychom vás seznámili s hodnotami, které jsou pro naše podnikání důležité

  • „Náš zákazník, náš pán“. Otřepaná fráze? Možná. Ale ruku na srdce – kolik společností, a zejména pak  prodejen s optikou,  ji má na paměti? Ne, nechceme se pouštět do laciného osočování. My zkrátka víme, že nemůžeme být dlouhodobě úspěšní bez spokojených zákazníků. A řídíme se tím. Nic víc, nic míň.
  • Svou chybu přiznáme. Naši práci provádíme s maximálním nasazením – pečlivě, profesionálně. Baví nás. Naše práce je pro nás zároveň koníčkem. I přesto se nám občas něco nepovede. Leccos odhalíme sami systémem vnitřní kontroly, ale přiznáváme se - tu a tam nám nějaká ta chyba uteče. Stavíme se k tomu čelem a vždy tak, abychom ji k vaší spokojenosti napravili, resp. pro to udělali maximum možného.
  • Férová odměna. Naší ambicí není podbízet se vám nepřiměřeně nízkými cenami. Ostatně, z naší historie víme, že „nejlevnějším“ obchodům zkrátka nemůžeme cenově konkurovat. Statut profesionality spolu s požadavky na kvalitu však nejsou zadarmo. Vězte, že u nás naleznete vždy to nejlepší pro vaše potřeby. Svou cenovou politiku řídíme tak, abychom byli konkurenceschopní. To znamená, abyste u nás srovnatelnou službu na relevantním trhu pořídili nejlevněji.
  • Chováme se tak, jak chceme, aby se ostatní chovali k nám. Korektně, profesionálně. Respektujeme odlišný názor, očekáváme stejný náhled protistrany.
  • Preferujeme "rodinný" a "majitelský" přístup. Stavíme náš tým vždy tak, aby fungoval nejen profesionálně, ale také lidsky - ceníme si dobrých vztahů uvnitř týmu stejně tak jako těch s našimi zákazníky. Lidé, kterým LENS CENTRUM patří, se osobně podílí na jeho chodu. Na denní bázi je zajímá, co se děje.

Hodnocení - lenscentrum.cz , Břevnov

15

lenscentrum.cz , Břevnov nasbíralo od Vás již 15 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro lenscentrum.cz , Břevnov přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

lenscentrum.cz , Břevnov, prezentace je zařazena v katalogu:

Zdravotnické služby Praha > Oční optiky Praha

lenscentrum.cz , Břevnov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Oční optiky

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?