23. května, 2019 - svátek má Vladimír

PELÍŠEK, s.r.o., s.r.o. , Krč - firma v Praze

Školka Pelíšek zajišťuje celodenní péči o Vaše dítě s plnohodnotným výchovně vzdělávacím programem pod vedením zkušených pedagogů. Představuje tak alternativu ke klasické mateřské školce pro děti ve věku od 2,5 do 6 let.Kroužky angličtina,logopedie,keramika,vaření,vědecké pokusy,flétna,pohybovky..

Logo PELÍŠEK, s.r.o., s.r.o.  ,  Krč
telefon: +420 777 040 566

Školka Pelíšek zajišťuje celodenní péči o Vaše dítě s plnohodnotným výchovně vzdělávacím programem pod vedením zkušených pedagogů. Představuje tak alternativu ke klasické mateřské školce pro děti ve věku od 2,5 do 6 let.Kroužky angličtina,logopedie,keramika,vaření,vědecké pokusy,flétna,pohybovky..

>> Kontakty pro PELÍŠEK, s.r.o., s.r.o. , Krč <<

Adresa:U krčského nádraží 86/38 , 14000 Praha, Krč
 14000, Praha Krč

Telefon:+420777040566

WWW:http://www.skolkapelisek.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace PELÍŠEK, s.r.o., s.r.o. , Krč není nastaveno žádné dopravní spojení.

Dobrý Anděl

Školka Pelíšek zajišťuje celodenní péči o Vaše dítě s plnohodnotným výchovně vzdělávacím programem pod vedením zkušených pedagogů. Představuje tak alternativu ke klasické mateřské školce pro děti ve věku od 2,5 do 6 let.

Naším cílem je vytvářet inspirativní a láskyplné prostředí pro přirozený a radostný rozvoj dětské osobnosti. Náš výchovně vzdělávací program rozvíjí motorické, poznávací i sociální dovednosti. Zároveň děti vede k samostatnosti, tvořivosti, sebejistotě a zodpovědnosti. Připravuje je na důležité životní chvíle, jako je např. vstup do školy. Děti se nenásilnou formou – s přihlédnutím na individuální potřeby, tempo a předpoklady – seznamují s okolním světem, učí se navazovat sociální kontakty s vrstevníky i s „cizími” dospělými, učí se respektovat sebe sama i druhé.

Součástí nabízeného programu je angličtina, hudebně-pohybové a výtvarné aktivity, keramika, logopedie, vaření, člověk a svět, vědecké pokusy, výlety, oslavy a turnaje.

Pedagogové naší školky jsou pečivě vybíráni. Musí projevit nejen pedagogickou erudici a zkušenost, ale musí být též laskaví a trpěliví, obdaření uměním naslouchat dítěti. Musí být schopni připravit a zrealizovat plnohodnotný program pro děti dané věkové skupiny. To vše samozřejmě za přísného dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů. Klademe velký důraz na spolupráci s rodinou, proto naši pedagogové musí umět komunikovat s rodiči, pravidelně je informovat o prospívání dítěte i citlivě řešit nestandardní situace.

Hodnocení - PELÍŠEK, s.r.o., s.r.o. , Krč

72

PELÍŠEK, s.r.o., s.r.o. , Krč nasbíralo od Vás již 72 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro PELÍŠEK, s.r.o., s.r.o. , Krč přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

PELÍŠEK, s.r.o., s.r.o. , Krč, prezentace je zařazena v katalogu:

PELÍŠEK, s.r.o., s.r.o. , Krč na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: