Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Jazyková školka, jesle, zájmové kroužky a kurzy angličtiny. Jedinečné vzdělávací programy. Vyučujeme angličtinu hravou formou. Rodilí mluvčí, logopedie, psychologické poradenství. Nadstandardní vybavení, interaktivní tabule, I care systém, sauna. Nacházíme se v novostavbě v sousedství CHKO Trója.

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja - logo
telefon:není uveden

Jazyková školka, jesle, zájmové kroužky a kurzy angličtiny. Jedinečné vzdělávací programy. Vyučujeme angličtinu hravou formou. Rodilí mluvčí, logopedie, psychologické poradenství. Nadstandardní vybavení, interaktivní tabule, I care systém, sauna. Nacházíme se v novostavbě v sousedství CHKO Trója.

>> Kontakty pro Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja <<

Adresa:Na dlážděnce 732/50 , 18200 Praha, Troja
 18200, Praha Troja

Mobil:+420 607 333 444

WWW:http://www.trojskalabut.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja není nastaveno žádné dopravní spojení.

Jedinečný projekt centra Trojská labuť tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Mateřská škola Trojská labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb. Soukromá jazyková školka Trojská labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí.

 

Radost z pohybu nabídnou dětem zájmové kroužky - plavání, balet, golf, tennis a další pohybové aktivity. Rozvíjet výtvarné cítění mohou děti ve výtvarných kroužcích - keramika nebo šikovné ručičky. Veřejnost zveme na kurzy angličtiny pro děti.

Soukromá školka Trojská labuť v sousedství chráněné krajinné oblasti Trója je nejlépe vybavená mateřská škola v Praze. Školka disponuje I care systémem, nejnovější interaktivní tabulí, saunou, nejlepšími didaktickými pomůckami a bohatým vybavením. Je dětským rájem skýtajícím plno zábavy ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů, se speciální pedagogickou péčí, logopedickým kroužkem a předškolními programy. Individuální péče o děti v malých skupinkách a zájmové kroužky doplňují programy, podporující zdraví vašich dětí.

Školka Trojská labuť pečuje o všestranný rozvoj svých dětí. Každý týden chodí s dětmi na golfové hřiště, kde děti hrají golf pod dohledem profesionálního instruktora. Mezi pravidelné aktivity patří i jízda na konících, pod odborným vedením profesionálního trenéra a dále ozdravný pobyt v solné jeskyni.

Soukromá školka Trojská labuť a jesle v Praze 8 se nachází v pěší vzdálenosti metra C - Kobylisy a tram zastávky Nad Trojou. Parkoviště pro osobní auta je přímo před budovou školky. Při pohledu na mapu je patrné, že soukromá školka Trojská labuť je pohodlně dostupná z městské části Praha 8, Praha 7, Praha 9 a Praha 1.

Neváhejte nás kontaktovat. Soukromá školka Trojská labuť se nachází na adrese: Na Dlážděnce 732/50, Praha 8 Troja, 182 00. Kromě kontatních údajů a mapy naleznete přihlášku pro školku, zájmový kroužek, nebo kurz... a formuláře pro registraci či přihlášení rodičů dětí navštěvujících Trojskou labuť.

Hodnocení - Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja

240

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja nasbíralo od Vás již 240 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?