24. května, 2019 - svátek má Jana

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja - firma v Praze

Jazyková školka, jesle, zájmové kroužky a kurzy angličtiny. Jedinečné vzdělávací programy. Vyučujeme angličtinu hravou formou. Rodilí mluvčí, logopedie, psychologické poradenství. Nadstandardní vybavení, interaktivní tabule, I care systém, sauna. Nacházíme se v novostavbě v sousedství CHKO Trója.

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja - logo
telefon:není uveden

Jazyková školka, jesle, zájmové kroužky a kurzy angličtiny. Jedinečné vzdělávací programy. Vyučujeme angličtinu hravou formou. Rodilí mluvčí, logopedie, psychologické poradenství. Nadstandardní vybavení, interaktivní tabule, I care systém, sauna. Nacházíme se v novostavbě v sousedství CHKO Trója.

>> Kontakty pro Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja <<

Adresa:Na dlážděnce 732/50 , 18200 Praha, Troja
 18200, Praha Troja

Mobil:+420 607 333 444

WWW:http://www.trojskalabut.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Jedinečný projekt centra Trojská labuť tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Mateřská škola Trojská labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb. Soukromá jazyková školka Trojská labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí.

 

Radost z pohybu nabídnou dětem zájmové kroužky - plavání, balet, golf, tennis a další pohybové aktivity. Rozvíjet výtvarné cítění mohou děti ve výtvarných kroužcích - keramika nebo šikovné ručičky. Veřejnost zveme na kurzy angličtiny pro děti.

Soukromá školka Trojská labuť v sousedství chráněné krajinné oblasti Trója je nejlépe vybavená mateřská škola v Praze. Školka disponuje I care systémem, nejnovější interaktivní tabulí, saunou, nejlepšími didaktickými pomůckami a bohatým vybavením. Je dětským rájem skýtajícím plno zábavy ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů, se speciální pedagogickou péčí, logopedickým kroužkem a předškolními programy. Individuální péče o děti v malých skupinkách a zájmové kroužky doplňují programy, podporující zdraví vašich dětí.

Školka Trojská labuť pečuje o všestranný rozvoj svých dětí. Každý týden chodí s dětmi na golfové hřiště, kde děti hrají golf pod dohledem profesionálního instruktora. Mezi pravidelné aktivity patří i jízda na konících, pod odborným vedením profesionálního trenéra a dále ozdravný pobyt v solné jeskyni.

Soukromá školka Trojská labuť a jesle v Praze 8 se nachází v pěší vzdálenosti metra C - Kobylisy a tram zastávky Nad Trojou. Parkoviště pro osobní auta je přímo před budovou školky. Při pohledu na mapu je patrné, že soukromá školka Trojská labuť je pohodlně dostupná z městské části Praha 8, Praha 7, Praha 9 a Praha 1.

Neváhejte nás kontaktovat. Soukromá školka Trojská labuť se nachází na adrese: Na Dlážděnce 732/50, Praha 8 Troja, 182 00. Kromě kontatních údajů a mapy naleznete přihlášku pro školku, zájmový kroužek, nebo kurz... a formuláře pro registraci či přihlášení rodičů dětí navštěvujících Trojskou labuť.

Hodnocení - Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja

303

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja nasbíralo od Vás již 303 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja, prezentace je zařazena v katalogu:

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: