Mateřská škola Meziškolská , Břevnov

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

MŠ pro děti od 3 - 6ti let s možností zvykací doby na začátku docházky. Nabízíme kvalitní výchovný program, sportovní činnosti, divadla v MŠ, letní tábor, kroužky - AJ, výtvarná a tělesná výchova, plavání, všestranná příprava na vstup do ZŠ.

Mateřská škola Meziškolská , Břevnov - logo
telefon: +420 242 430 738

MŠ pro děti od 3 - 6ti let s možností zvykací doby na začátku docházky. Nabízíme kvalitní výchovný program, sportovní činnosti, divadla v MŠ, letní tábor, kroužky - AJ, výtvarná a tělesná výchova, plavání, všestranná příprava na vstup do ZŠ.

>> Kontakty pro Mateřská škola Meziškolská , Břevnov <<

Adresa:Sartoriova 34/1 , 16900 Praha, Břevnov
 16900, Praha Břevnov

Telefon:+420242430738
Mobil:+420 737 517 121

WWW:http://www.ms.meziskolska.sweb.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská škola Meziškolská , Břevnov není nastaveno žádné dopravní spojení.


budova

Mateřská škola Meziškolská je čtyřtřídní mateřská škola s celodenním provozem. Leží v příjemné okrajové čtvrti Prahy 6, v Břevnově. Dětem slouží čtyři oddělené třídy s hernou a veškerým zázemím. Pro pobyt venku je určena velká pěkná zahrada se čtyřmi pískovišti a zahradními dřevěnými prvky. V MŠ pracuje stálý kolektiv zkušených učitelek a učitelů, který se vždy snaží připravit dětem dny pestré, příjemné a zábavné. Děti jsou rozděleny do čtyř tříd podle věku, třetí i čtvrtá třída jsou předškolní. Škola je velmi moderně vybavena, v každé třídě je cd přehrávač, v jedné počítač s interaktivní tabulí. Děti mají k dispozici nepřeberné množství hraček, didaktických pomůcek, herny jsou vybaveny ribstolemi, žíněnkami a dalším sportovním náčiním, v každé je klavír a další hudební nástroje určené též dětem.

Naše mateřská škola zajišťuje veškerou péči dětem ve věku 3-6 let a dětem s odkladem školní docházky. Základem je úsilí o všestranný harmonický rozvoj osobnosti dítěte. S dětmi pracujeme podle moderní koncepce Rámcového programu, který vychází z přesvědčení, že vzdělání předškolních dětí je třeba co nejvíce přizpůsobit přirozenému vývoji a životu dítěte. Vzdělávací obsah školního vzdělávacího plánu plánu je tomuto požadavku přizpůsoben. Je rozdělen do několika oblastí, které jsou mezi sebou propojeny a vzájemně se ovlivňují, protože fungují jako celek. Jsou to tyto oblasti:

 

  • Dítě a jeho tělo
  • Dítě a jeho psychika
  • Dítě a ten druhý
  • Dítě a společnost
  • Dítě a svět

K seznámení dětí s těmito oblastmi využíváme třídní plány přizpůsobené jednotlivým věkovým kategoriím, jejichž součástí je denní cvičení, tanečky, zpěv, pohybové hry, kreslení, malování, modelování a další výtvarné techniky, četba, vyprávění, dramatizace, poslech, samostatný mluvní projev dětí atp.

 

Ústřední činností dětí zůstává samozřejmě hra, která je provází celý den, prolíná všemi činnostmi a je jí věnována mimořádná pozornost.

 

Odpovědně a pečlivě pracují paní učitelky a páni učitelé také s dětmi s odkladem školní docházky.

deti deti deti deti deti deti deti deti deti deti

Hodnocení - Mateřská škola Meziškolská , Břevnov

289

Mateřská škola Meziškolská , Břevnov nasbíralo od Vás již 289 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská škola Meziškolská , Břevnov přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská škola Meziškolská , Břevnov, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

Mateřská škola Meziškolská , Břevnov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?