25. května, 2019 - svátek má Viola

Mateřská škola Meziškolská , Břevnov - firma v Praze

MŠ pro děti od 3 - 6ti let s možností zvykací doby na začátku docházky. Nabízíme kvalitní výchovný program, sportovní činnosti, divadla v MŠ, letní tábor, kroužky - AJ, výtvarná a tělesná výchova, plavání, všestranná příprava na vstup do ZŠ.

Mateřská škola Meziškolská , Břevnov - logo
telefon: +420 242 430 738

MŠ pro děti od 3 - 6ti let s možností zvykací doby na začátku docházky. Nabízíme kvalitní výchovný program, sportovní činnosti, divadla v MŠ, letní tábor, kroužky - AJ, výtvarná a tělesná výchova, plavání, všestranná příprava na vstup do ZŠ.

>> Kontakty pro Mateřská škola Meziškolská , Břevnov <<

Adresa:Sartoriova 34/1 , 16900 Praha, Břevnov
 16900, Praha Břevnov

Telefon:+420242430738
Mobil:+420 737 517 121

WWW:http://www.ms.meziskolska.sweb.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská škola Meziškolská , Břevnov není nastaveno žádné dopravní spojení.


budova

Mateřská škola Meziškolská je čtyřtřídní mateřská škola s celodenním provozem. Leží v příjemné okrajové čtvrti Prahy 6, v Břevnově. Dětem slouží čtyři oddělené třídy s hernou a veškerým zázemím. Pro pobyt venku je určena velká pěkná zahrada se čtyřmi pískovišti a zahradními dřevěnými prvky. V MŠ pracuje stálý kolektiv zkušených učitelek a učitelů, který se vždy snaží připravit dětem dny pestré, příjemné a zábavné. Děti jsou rozděleny do čtyř tříd podle věku, třetí i čtvrtá třída jsou předškolní. Škola je velmi moderně vybavena, v každé třídě je cd přehrávač, v jedné počítač s interaktivní tabulí. Děti mají k dispozici nepřeberné množství hraček, didaktických pomůcek, herny jsou vybaveny ribstolemi, žíněnkami a dalším sportovním náčiním, v každé je klavír a další hudební nástroje určené též dětem.

Naše mateřská škola zajišťuje veškerou péči dětem ve věku 3-6 let a dětem s odkladem školní docházky. Základem je úsilí o všestranný harmonický rozvoj osobnosti dítěte. S dětmi pracujeme podle moderní koncepce Rámcového programu, který vychází z přesvědčení, že vzdělání předškolních dětí je třeba co nejvíce přizpůsobit přirozenému vývoji a životu dítěte. Vzdělávací obsah školního vzdělávacího plánu plánu je tomuto požadavku přizpůsoben. Je rozdělen do několika oblastí, které jsou mezi sebou propojeny a vzájemně se ovlivňují, protože fungují jako celek. Jsou to tyto oblasti:

 

  • Dítě a jeho tělo
  • Dítě a jeho psychika
  • Dítě a ten druhý
  • Dítě a společnost
  • Dítě a svět

K seznámení dětí s těmito oblastmi využíváme třídní plány přizpůsobené jednotlivým věkovým kategoriím, jejichž součástí je denní cvičení, tanečky, zpěv, pohybové hry, kreslení, malování, modelování a další výtvarné techniky, četba, vyprávění, dramatizace, poslech, samostatný mluvní projev dětí atp.

 

Ústřední činností dětí zůstává samozřejmě hra, která je provází celý den, prolíná všemi činnostmi a je jí věnována mimořádná pozornost.

 

Odpovědně a pečlivě pracují paní učitelky a páni učitelé také s dětmi s odkladem školní docházky.

deti deti deti deti deti deti deti deti deti deti

Hodnocení - Mateřská škola Meziškolská , Břevnov

367

Mateřská škola Meziškolská , Břevnov nasbíralo od Vás již 367 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská škola Meziškolská , Břevnov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská škola Meziškolská , Břevnov, prezentace je zařazena v katalogu:

Mateřská škola Meziškolská , Břevnov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: