16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Realitní kancelář STING, s.r.o. - firma v Praze

STING je přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb.Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující.

Realitní kancelář STING, s.r.o. - logo
telefon: +420 222 513 332

Naše realitní kancelár působí na trhu od roku 1997 a za tu dobu jsme prodali více jak 25 000 nemovitostí, díky čemuž se řadíme mezi 3 největší realitní kanceláře v České Republice. Realitní kancelář Sting vlastní též uzavřený investiční fond.

>> Kontakty pro Realitní kancelář STING, s.r.o. <<

Adresa:Korunní 52
 , Praha Vinohrady

Telefon:+420222513332
Fax:+420 222 512 873

WWW:http://www.rksting.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Realitní kancelář STING, s.r.o. není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

STING Commerce

STING Commerce představuje samostatné oddělení Realitní kanceláře STING specializované na komerční a průmyslové nemovitosti. Zabývá se obchodováním s firemní klientelou, které poskytuje komplexní servis v oblasti prodeje, nákupu a pronájmu komerčních, obchodních, administrativních a průmyslových prostor a objektů, pozemků pro komerční nemovitosti.

Spojení s Realitní kanceláří STING dává sekci zaměřené na komerční nemovitosti výjimečné postavení. Žádná jiná společnost na našem trhu totiž nemůže nabídnout stoprocentní servis majiteli firmy jak v oblasti řešení jeho bytových potřeb, tak v oblasti řešení jeho firemních záležitostí zprostředkováním nákupu, prodeje nebo pronájmu komerčních nemovitostí, či dokonce prodejem jeho vlastní, popř. koupí jiné firmy.

STING Development

Nové bydlení představuje nabídku naší sesterské společnosti STING Development. Nabízené nové bydlení se týká jak nové bytové výstavby, tak rodinných domů, apartmánů či pozemků pro individuální bydlení.

Naše služby v oblasti developerských projektů začínají již ve fázi vyhledávání vhodných investičních příležitostí a pokračují úzkou spolupráci s investory a architekty. Ve spolupráci s investory STING Development také vyhledává obchodní příležitosti v oblasti výstavby a prodeje bytů, domů, komerčních prostor a zasíťovaných parcel k výstavbě rodinných domů na území České republiky.

STING Development je schopen svým klientům nabídnout i vedení správy nemovitostí a účetnictví nově vzniknuvším společenstvím vlastníků.

STING uzavřený investiční fond

Čtrnáct let (2011) po založení Realitní kanceláře STING vznikl fúzí dvou dceřiných společností STING uzavřený investiční fond. Jako jediná z českých realitních kanceláří má právě společnost STING svůj realitní fond řídící se Zákonem o kolektivním investování. Tento fond je pod přímým dohledem České národní banky. Základní kapitál k 1. 1. 2011 činil 15 milionů korun, celkové vlastní kapitálové zdroje činí téměř 140 milionů.

Tento fond je schopen vyhovět poptávce a přáním těch klientů, kteří požadují peníze z prodeje rychleji než standardní cestou, a tudíž realizuje i výkupy těch nemovitostí, u kterých by hrozila pro klienta neúnosná prodleva. STING uzavřený investiční fond je tak schopen z vlastních zdrojů odkoupit nemovitost klienta i do jednoho týdne v rámci celé České republiky. V případě potřeby je taktéž schopen zajistit pro klienta zálohu na kupní cenu až do výše 100 000 Kč.

„Uzavřený investiční fond jsme založili z několika důvodů. Jeden důvod byl marketingový, protože výkup nemovitostí a oddlužování jsou citlivé záležitosti. Chtěli jsme toto podnikání ztransparentnit. Společnost se řídí zákonem o kolektivním investování. To znamená, že fungujeme pod zvláštním dohledem, a to hlavně ze strany České národní banky. Dále je tu pak depozitář, což je banka, vůči které musíme každou transakci zdůvodňovat a obhájit – ať je to jakýkoli výkup či platba. Jsou tam velmi striktně omezeny hotovostní platby, veškeré platby musejí jít z účtu na účet, což je u nemovitostí důležité hlavně vzhledem k zákonu o praní špinavých peněz.“

Hodnocení - Realitní kancelář STING, s.r.o.

386

Realitní kancelář STING, s.r.o. nasbíralo od Vás již 386 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Realitní kancelář STING, s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Realitní kancelář STING, s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

Realitní kancelář STING, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: