21. května, 2019 - svátek Monika

Mateřská škola Beránek, s.r.o. , Kamýk - firma v Praze

Soukromá mateřská škola pro děti od 2 do 6 let, akreditovaná MŠMT. Nabízíme kvalitní péči a výuku dle vlastního vzdělávacího programu. Uplatňujeme individuální přístup ke každému dítěti. Zápis k docházce probíhá během celého školního roku.

Mateřská škola Beránek, s.r.o. , Kamýk - logo
telefon:není uveden

Soukromá mateřská škola pro děti od 2 do 6 let, akreditovaná MŠMT. Nabízíme kvalitní péči a výuku dle vlastního vzdělávacího programu. Uplatňujeme individuální přístup ke každému dítěti. Zápis k docházce probíhá během celého školního roku.

>> Kontakty pro Mateřská škola Beránek, s.r.o. , Kamýk <<

Adresa:Smotlachova 580/1 , 14200 Praha, Kamýk
 14200, Praha Kamýk

Mobil:+420 724 000 344

WWW:http://www.msberanek.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská škola Beránek, s.r.o. , Kamýk není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

Milí rodiče,

MŠ Beránek je soukromé předškolní zařízení pro děti od 2 do 6 let, které je od 1. září 2012 zařazeno do rejstříku škol a školských zařízení MŠMT. Nabízíme každodenní docházku, ale také nepravidelnou docházku na permanentku.

Celková kapacita MŠ je 30 dětí, které jsou rozděleny do 3 skupin podle věku, rozumových schopností a úrovně jazykového projevu.

Mateřská škola Beránek se nachází na Smotlachově ulici v Praze 4 –  Kamýku ve 2. podlaží panelové budovy, která je umístěna v zahradě se vzrostlými jehličnatými i listnatými stromy a okrasnými keři.

MŠ má k dispozici 230 m2 plochy, na kterých se nachází dvě prostorné herny, místnost na spaní, jídelna, šatna, kuchyň pro přípravu stravy a nově vybudované sociální zařízení pro děti, personál i návštěvy.

V květnu 2013 proběhla inspekční činnost České školní inspekce, která vyhodnotila, že naše MŠ splňuje veškeré předpoklady předškolního vzdělávání podle požadavků školského zákona. Na základě kladného hodnocení nám byly přiděleny dotace ze státního rozpočtu. 

Vzhledem k tomu, že byla navýšena kapacita MŠ na 30 dětí a byly zvýšeny dotace ze státního rozpočtu, je možno od 1. září 2014 snížit cenu pravidelné docházky.

Telefonní číslo pro omluvy dětí: +420 721 272 378

Hodnocení - Mateřská škola Beránek, s.r.o. , Kamýk

66

Mateřská škola Beránek, s.r.o. , Kamýk nasbíralo od Vás již 66 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská škola Beránek, s.r.o. , Kamýk přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská škola Beránek, s.r.o. , Kamýk, prezentace je zařazena v katalogu:

Mateřská škola Beránek, s.r.o. , Kamýk na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení:
Tweetni tuto stránku
Dobrý Anděl

Mateřské školky Praha

Kulturní kalendář