22. dubna, 2019 - svátek má Evžénie

V Kolonce, o.p.s. , Břevnov - firma v Praze

Provozujeme soukromou mateřskou školu se vzdělávacím programem. Nabízíme možnost navštěvovat zájmové kroužky flétny, keramiky či výuku angličtiny. V ceně je stravování a infrasauna. Navštěvujeme také solnou jeskyni (únor - březen).

Logo V Kolonce, o.p.s. , Břevnov
telefon: +420 602 363 642+420235313046

Provozujeme soukromou mateřskou školu se vzdělávacím programem. Nabízíme možnost navštěvovat zájmové kroužky flétny, keramiky či výuku angličtiny. V ceně je stravování a infrasauna. Navštěvujeme také solnou jeskyni (únor - březen).

>> Kontakty pro V Kolonce, o.p.s. , Břevnov <<

Adresa:Slezanů 2297/17 , 16900 Praha, Břevnov
 16900, Praha Břevnov

Telefon:+420602363642+420235313046

WWW:http://www.vkolonce.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace V Kolonce, o.p.s. , Břevnov není nastaveno žádné dopravní spojení.

Mateřská škola V Kolonce je nová soukromá školka na Praze 6, v blízkosti obory Hvězda.

Naše školka je vzdělávacím zařízením pro děti od 2.5 do 6 let se zaměřením na komplexní rozvoj dětské osobnosti, dle mezinárodního programu „Začít spolu“ / Step by Step/,řadou výtvarných kroužků /kreslení, keramika, AJ/ a také nabízíme sportovní a pohybové vyžití našich dětí, které je nezbytně důležité pro jejich zdravý fyzický a duševní vývoj/cvičení jógy, infrasauna k dispozici v budově školky, aktivní zahrada – dětské hřiště a altán pro výuku venku, procházky do obory Hvězda/.

Všechny aktivity naší soukromé školky probíhají s individuálním přístupem ke každému dítěti. S ohledem na malý rodinný kolektiv, ve kterém je jedna učitelka na 5-6 dětí, využíváme beze zbytku společně strávený čas k rozšiřování znalostí a dovedností dětí. Podporujeme kamarádství, pravidla slušného chování, vedeme děti k toleranci a empatii.

V rámci každodenní docházky, dle učebního plánu, připravujeme dětem témata vycházející z Rámcového vzdělávacího programu, který je připraven na celý školní rok, řadu výtvarných činností, hudební výchovu /za doprovodu hudebního nástroje/, výuku hry na flétnu, řadu tématicky laděných písniček spolu s pohybovou výchovou.

Jednotlivá témata vzdělávacího plánu jsou rozdělena na měsíce s týdenní /denní/ specifikací tak, aby se prolínala do všech činností dětí.

Plánujeme VVD – Velká výtvarná dopoledne, která opět tématicky zapadají do vzdělávacího programu, ve kterých je výtvarné výchově věnován větší prostor. V rámci řízených činností děti pracují jak společně, tak i ve skupinách, a to podle svých dovedností a schopností. Při práci jsou na děti kladeny přiměřené nároky a získávají také odpovídající informace k daným tématů.

Jednou měsíčně školku navštíví divadelní soubor, bublináři , kouzelník…

Hodnocení - V Kolonce, o.p.s. , Břevnov

60

V Kolonce, o.p.s. , Břevnov nasbíralo od Vás již 60 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro V Kolonce, o.p.s. , Břevnov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

V Kolonce, o.p.s. , Břevnov, prezentace je zařazena v katalogu:

V Kolonce, o.p.s. , Břevnov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: