16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Anglická školka a škola Kryštof , Strašnice - firma v Praze

Školky a Club Junior v různých lokalitách. Profesionální v přístupu i obsahu. Nabízíme výuku angličtiny pro děti od 3 do 18 let a výuku angličtiny, němčiny a španělštiny pro dospělé.

Anglická školka a škola Kryštof , Strašnice - logo
telefon: +420 604 589 644

Školky a Club Junior v různých lokalitách. Profesionální v přístupu i obsahu. Nabízíme výuku angličtiny pro děti od 3 do 18 let a výuku angličtiny, němčiny a španělštiny pro dospělé.

>> Kontakty pro Anglická školka a škola Kryštof , Strašnice <<

Adresa:Olešská 3391/14 , 10000 Praha, Strašnice
 10000, Praha Strašnice

Telefon:+420604589644

WWW:http://www.klckrystof.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Anglická školka a škola Kryštof , Strašnice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

KOLUMBUS LANGUAGE CLUB byl založen v roce 1997 jako soukromá jazyková škola, nabízející netradiční jazykovou výuku angličtiny, němčiny, španělštiny a češtiny pro cizince. V roce 1998 rozšířila KLC svoje služby o první pobočku anglické školky KRYŠTOF, v roce 2003 byla otevřena druhá pobočka KRYŠTOFa. ANGLICKÁ ŠKOLKA KRYŠTOF nabízí celodenní vysoce kvalitní péči pro děti ve věku 2,5 až 7 let v bezpečném a motivujícím prostředí vedeném rodilými mluvčími.

V roce 2001 se služby KLC rozrostly o program KRYŠTOF CLUB JUNIOR, jazykovou výuku pro děti a mládež ve věku 6 až 18 let též pod vedením rodilých mluvčích. Od roku 2008 nabízíme v tomto programu i přípravu ke složení mezinárodně uznávaných zkoušek Cambridge ESOL:YLE, KET, PET a FCE.

Program výuky angličtiny přiměřený věku dětí a kolektiv nadšených, obětavých a kvalifikovaných lektorů jsou zárukou vytvoření pozitivního vztahu k angličtině i učení.

Naše programy vychází z jedinečnosti každého jedince - malého i velkého. Základem našeho vzdělávacího programu podloženého nejen dlouholetou zkušeností, ale i jazykovým vzděláním obou majitelů (absolutorium na katedře germanistiky Univerzity Karlovy) je pozitivní podpora klientů v jejich jedinečnosti, u dětských klientů pak také i vytvoření pevné vazby mezi rodinou a školkou, která tuto podporu ještě umocňuje.

Snažíme se poskytovat milé a zároveň interaktivní prostředí, které probouzí zvídavost, tvořivost, sociální a profesní růst a vede k samostatnosti v uvažování.

Základem pro výuku ve školkách KRYŠTOF jsou britské osnovy (Primary English Curriculum Framework), zpracovaný pro potřeby dětí v předškolním věku doplněné prvky MONTESSORI pedagogiky. Nabyté vědomosti a dovednosti jsou předpokladem pro přirozený a úspěšný přechod dítěte na základní školu, a to včetně škol dvojjazyčných česko-anglických nebo mezinárodních.

Na stejném základě (PECF) je postaven i program KRYŠTOF CLUB JUNIOR. Individuální a přátelský přístup lektora odstraňuje jazykovou bariéru a motivuje snahu o rychlé porozumění a používání jazyka Veliký důraz je od počátku kladen na četbu.

U našich dospělých klientů je naší snahou podněcovat jejich fantazii a vracet se z jejich pohledu k dávno již zapomenutým znalostem, jejich rozšířením tak klient začíná jazyk skutečně využívat.

Při všech našich aktivitách dbáme na ochranu životního prostředí nejen důsledným tříděním odpadů, ale i šetřením energii a používáním recyklovaných i recyklovatelných materiálů.

Hodnocení - Anglická školka a škola Kryštof , Strašnice

105

Anglická školka a škola Kryštof , Strašnice nasbíralo od Vás již 105 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Anglická školka a škola Kryštof , Strašnice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Anglická školka a škola Kryštof , Strašnice, prezentace je zařazena v katalogu:

Anglická školka a škola Kryštof , Strašnice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: