Anglická školka Kryštof , Strašnice

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Nabízíme profesionální přístup i obsah. Specializujeme se na výuku angličtiny pro děti od 3 do 18 let s jedenáctiletou tradicí. Poskytujeme osvědčený výukový program angličtiny, němčiny či španělštiny i pro dospělé.

Anglická školka Kryštof  , Strašnice - logo
telefon: +420 604 589 644

Nabízíme profesionální přístup i obsah. Specializujeme se na výuku angličtiny pro děti od 3 do 18 let s jedenáctiletou tradicí. Poskytujeme osvědčený výukový program angličtiny, němčiny či španělštiny i pro dospělé.

>> Kontakty pro Anglická školka Kryštof , Strašnice <<

Adresa:Olešská 3391/14 , 10000 Praha, Strašnice
 10000, Praha Strašnice

Telefon:+420604589644

WWW:http://www.klckrystof.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Anglická školka Kryštof , Strašnice není nastaveno žádné dopravní spojení.

O nás

KOLUMBUS LANGUAGE CLUB byl založen v roce 1997 jako soukromá jazyková škola, nabízející netradiční jazykovou výuku angličtiny, němčiny, španělštiny a češtiny pro cizince. V roce 1998 rozšířila KLC svoje služby o první pobočku anglické školky KRYŠTOF, v roce 2003 byla otevřena druhá pobočka KRYŠTOFa. ANGLICKÁ ŠKOLKA KRYŠTOF nabízí celodenní vysoce kvalitní péči pro děti ve věku 2,5 až 7 let v bezpečném a motivujícím prostředí vedeném rodilými mluvčími.

V roce 2001 se služby KLC rozrostly o program KRYŠTOF CLUB JUNIOR, jazykovou výuku pro děti a mládež ve věku 6 až 18 let též pod vedením rodilých mluvčích. Od roku 2008 nabízíme v tomto programu i přípravu ke složení mezinárodně uznávaných zkoušek Cambridge ESOL:YLE, KET, PET a FCE.

Program výuky angličtiny přiměřený věku dětí a kolektiv nadšených, obětavých a kvalifikovaných lektorů jsou zárukou vytvoření pozitivního vztahu k angličtině i učení.

Naše programy vychází z jedinečnosti každého jedince - malého i velkého. Základem našeho vzdělávacího programu podloženého nejen dlouholetou zkušeností, ale i jazykovým vzděláním obou majitelů (absolutorium na katedře germanistiky Univerzity Karlovy) je pozitivní podpora klientů v jejich jedinečnosti, u dětských klientů pak také i vytvoření pevné vazby mezi rodinou a školkou, která tuto podporu ještě umocňuje.

Snažíme se poskytovat milé a zároveň interaktivní prostředí, které probouzí zvídavost, tvořivost, sociální a profesní růst a vede k samostatnosti v uvažování.

Základem pro výuku ve školkách KRYŠTOF jsou britské osnovy (Primary English Curriculum Framework), zpracovaný pro potřeby dětí v předškolním věku doplněné prvky MONTESSORI pedagogiky. Nabyté vědomosti a dovednosti jsou předpokladem pro přirozený a úspěšný přechod dítěte na základní školu, a to včetně škol dvojjazyčných česko-anglických nebo mezinárodních.

Na stejném základě (PECF) je postaven i program KRYŠTOF CLUB JUNIOR. Individuální a přátelský přístup lektora odstraňuje jazykovou bariéru a motivuje snahu o rychlé porozumění a používání jazyka Veliký důraz je od počátku kladen na četbu.

U našich dospělých klientů je naší snahou podněcovat jejich fantazii a vracet se z jejich pohledu k dávno již zapomenutým znalostem, jejich rozšířením tak klient začíná jazyk skutečně využívat.

Při všech našich aktivitách dbáme na ochranu životního prostředí nejen důsledným tříděním odpadů, ale i šetřením energii a používáním recyklovaných i recyklovatelných materiálů.

Hodnocení - Anglická školka Kryštof , Strašnice

12

Anglická školka Kryštof , Strašnice nasbíralo od Vás již 12 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Anglická školka Kryštof , Strašnice přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Anglická školka Kryštof , Strašnice, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Jazykové školy v Praze
Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

Anglická školka Kryštof , Strašnice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Jazykové školy

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?