19. března, 2019 - svátek má Josef

Angličtina Praha 9 Engfore , Čakovice - firma v Praze

Jazyková škola pro děti i dospělé. Nabízíme kurzy anglického jazyka Callanovou metodou pro dospělé začátečníky i pokročilé, kurzy Helen Doron English pro děti. Soukromá anglická školka v rodinném prostředí. Výuka němčiny, španělštiny, francouzštiny přímými metodami.

Angličtina Praha 9 Engfore  , Čakovice - logo
telefon:není uveden

Jazyková škola pro děti i dospělé. Nabízíme kurzy anglického jazyka Callanovou metodou pro dospělé začátečníky i pokročilé, kurzy Helen Doron English pro děti. Soukromá anglická školka v rodinném prostředí. Výuka němčiny, španělštiny, francouzštiny přímými metodami.

>> Kontakty pro Angličtina Praha 9 Engfore , Čakovice <<

Adresa:Danielova 331/13 , 19600 Praha, Čakovice
 19600, Praha Čakovice

Mobil:+420 777 151 324 +420 724 755 149

WWW:http://www.anglictinapraha9.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Angličtina Praha 9 Engfore , Čakovice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Jsme jazyková škola s více než šestiletou tradicí, zabýváme se výukou angličtiny a dalších světových jazyků. Naši lektoři mají vysokoškolské vzdělání a to v převážné většině pedagogického nebo filozofického směru se zaměřením na výuku cizích jazyků.

Naši výuku zaměřujeme tak, aby studenti byli schopni dobře komunikovat, orientovali se v jazyce pokud možno bez doslovného překladu, pochopili logiku jazyka a schopnost vyjadřování rodilých mluvčích a byli postupně připraveni ke složení mezinárodně uznávaných zkoušek.

Jsme přípravným centrem pro zkoušky Cambridge ESOL, někteří naši lektoři jsou přímo vyškoleni Cambridgeskou univerzitou a jsou examinátory Cambridge ESOL. Vedle těchto standardních metod vyučujeme jazyky tzv. přímými metodami, z nichž nejznámější je Callanova metoda zaměřená na výuku angličtiny. V neposlední řadě se část našich lektorů zabývá výukou obchodní angličtiny směřující k certifikátům BEC (Business English Certificate).

Vedle výuky dospělých se naše škola zaměřuje rovněž na výuku dětí – vlastníme licenci pro výuku angličtiny metodikou Helen Doron English. Přestože toto zdánlivě s výukou dospělých nesouvisí, používání této metodiky má velmi vysoké nároky na kvalifikaci a pedagogickou úroveň lektorů a naši lektoři se i díky častým seminářům stále profesně rozvíjejí a jsou v kontaktu s novými způsoby učení.

Naše výukové centrum angličtiny se nachází v prostorném rodinném domě se zahradou v klidné zástavbě rodinných domů v Praze 9 – Čakovicích. Ten není využíván k bydlení, ale pouze pro naše výukové aktivity a poskytuje tak mnoho místa jak pro naše výukové aktivity, tak i miniškolku.

Dostatek plochy vytváří příjemné prostředí pro všechny naše činnosti, kterými jsou:

Hodnocení - Angličtina Praha 9 Engfore , Čakovice

105

Angličtina Praha 9 Engfore , Čakovice nasbíralo od Vás již 105 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Angličtina Praha 9 Engfore , Čakovice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Angličtina Praha 9 Engfore , Čakovice, prezentace je zařazena v katalogu:

Angličtina Praha 9 Engfore , Čakovice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: