25. května, 2019 - svátek má Viola

NESSIE- anglická školka , Smíchov - firma v Praze

Školka je určená dětem všech národností i bez znalosti angličtiny od 2 do 6 let. Nadstandardní program v angličtině. Program založený na britských osnovách pro předškolní výchovu. Max. 6 dětí na jednoho učitele.

NESSIE- anglická školka , Smíchov - logo
telefon: +420 251 560 531+420251512528

Školka je určená dětem všech národností i bez znalosti angličtiny od 2 do 6 let. Nadstandardní program v angličtině. Program založený na britských osnovách pro předškolní výchovu. Max. 6 dětí na jednoho učitele.

>> Kontakty pro NESSIE- anglická školka , Smíchov <<

Adresa:Nad Bertramkou 1862/10 , 15000 Praha, Smíchov
 15000, Praha Smíchov

Telefon:+420251560531+420251512528

WWW:http://www.nessie.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace NESSIE- anglická školka , Smíchov není nastaveno žádné dopravní spojení.

Anglická mateřská škola

Anglická mateřská škola Nessie sídlí v prostorné vile se zahradou na Praze 5 a je otevřena dětem od 2 do 6 let. Program anglické školky Nessie je založen na britských osnovách pro předškolní výchovu. Anglická školka je určena dětem všech národností i bez znalosti anglického jazyka. Během programu v naší anglické mateřské škole se děti naučí cizímu jazyku přirozenou a zábavnou formou, při hře rozvíjejí své vědomosti a komunikační dovedností na základě vlastních prožitků z praktických činností a aktivit.

Anglická školka Praha 5

V anglické mateřské škole Nessie máme skvělý tým zkušených učitelů z Velké Británie, USA, České republiky a dalších zemí. Všichni učitelé v naší anglické školce mají vysokoškolské vzdělání potřebné pro práci s malými dětmi a zkušenosti s působením v mateřských školách v České republice a po celém světě.

Anglická školka Praha

V naší anglické školce připravujeme děti na školní docházku na britských, mezinárodních či českých základních školách. Současně nabízíme rozmanitý a bohatý mimoškolní program v angličtině fungující formou školních výletů a odpoledních zájmových kroužků. Na přání zajišťujeme dopravu dětí do obou poboček naší anglické školky (Praha 6, Praha 5) z domova a zpět školním mikrobusem.

Hodnocení - NESSIE- anglická školka , Smíchov

51

NESSIE- anglická školka , Smíchov nasbíralo od Vás již 51 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro NESSIE- anglická školka , Smíchov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

NESSIE- anglická školka , Smíchov, prezentace je zařazena v katalogu:

NESSIE- anglická školka , Smíchov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: