23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Naturterapie - firma v Praze

Chcete se dovědět,co potřebuje vaše tělo,co mu chybí či přebývá a jak ho bezpečně harmonizovat přírodními prostředky? Navštivte centrum Naturterapie!

Naturterapie - logo
telefon: 252 547 490

Poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu, testování nepostradatelných látek (vitaminů,minerálů) a hladin toxických látek v krvi, určení vhodných a nevhodných (alergizujících) potravin,v případě potřeby návrh bezpečných očistných metod, vypracování a zaslání z toho vyplývajících doporučení. Vydavatelská a nakladatelská činnost, prodej knih Tajemství výrobců potravin a Tajemství krve.

>> Kontakty pro Naturterapie <<

Adresa:Šlikova 16, PRAHA 6
 16900, Praha Břevnov

Telefon:252547490
Mobil:776 305 457

WWW:http://www.vitsyrovy.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A, Malostranská či Hradčanská

Tramvaj:č. 22, 25 …, zastávka Marjánka

Život Dětem
   Při prevenci a léčení onemocnění, jakož i následné rekonvalescenci výrazně napomáhá, pokud organismus zásobujeme všemi nutričně významnými složkami. Nesmírně důležité jsou hlavně nepostradatelné látky, jako vitaminy, minerály a další. Příznivý účinek těchto sloučenin byl prokázán mnoha lékařskými studiemi, např. při léčbě alergií, srdečně cévních onemocnění, poruch trávicího traktu, psychických chorob i dalších nemocí. 
   Pokud se někdo domnívá, že jeho tělu chybí určité nepostradatelné látky, nemusí zbytečně utrácet peníze za multivitaminové tablety apod., neboť tyto stavy lze většinou napravit terapeutickými úpravami jídelníčku. Přitom bychom měli mít na paměti, že nelze užívat pevné schéma, protože přístup ke každému jedinci má být rozdílný. Nejprve je nutné stanovit, které z vitaminů, minerálů či dalších krevních elementů chybí. Rovněž je třeba zjistit zatížení organismu škodlivinami (např. těžkými kovy). Jelikož rozsáhlejší biochemické laboratorní rozbory jsou finančně dost náročné a lékaři je z toho důvodu neradi provádí, vyplatí se využít alternativní metody stanovení, pomocí nichž lze získat potřebné údaje. Za tímto účelem využíváme desetiletím ověřený svalový test, který je založen na vnímání impulsů těla a vychází ze studií svalových pohybů a funkcí mozku. Mimoto jím lze stanovit i vhodné a nevhodné potraviny, což je důležité především u alergiků.
  Celkově je třeba vyšetřit, čeho je v těle nedostatek a čeho přebytek. Jestliže stanovíme nižší hladinu nepostradatelných látek, doporučujeme zvýšení příjmu určitých druhů potravin, které je v dostatečné míře obsahují. Zjistíme-li naopak přebytek látek škodlivých, doporučujeme v prvé řadě snížení či zamezení jejich příjmu. Kromě toho lze využít i praktické metody, jež podporují jejich vylučování. Důležité je zejména proplachováním tekutinami - hlavně kvalitní pramenitou vodou a čistými ovocnými či zeleninovými šťávami. Mimoto lze k intenzivnějšímu pročištění užit čistící bylinné čaje. Obecně je většinou třeba začít pročištěním, neboť převážná část lidí (pokud již před tím neprováděli očistné kůry), má tělo zaneseno škodlivinami. Paralelně s tím posilujeme činnost orgánů, které se podílejí na zpracování a odstraňování škodlivých látek z krve, jimiž jsou především játra a ledviny. Rovněž je třeba podporovat peristaltiku, tzn. pravidelné vyprazdňování střev, čemuž napomáhá dostatečné množství vlákniny.
  Na základě uvedených stanovení a následného pohovoru vypracováváme písemné doporučení, které se kromě stravovacího a pitného režimu může týkat i správného dýchání, potřebné pohybové aktivity či dalších oblastí správné životosprávy. Užívaná metoda bere ohled na zdravotní stav, životní rytmus, pracovní zatížení, prostředí v jakém se člověk nachází i další faktory, které mají vliv na celkové potřeby organismu. Nejen šaty, ale i stravovací režim by měl být „ušitý“ na míru, aby každému přesně padl!  

Hodnocení - Naturterapie

54

Naturterapie nasbíralo od Vás již 54 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Naturterapie přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Naturterapie, prezentace je zařazena v katalogu:

Naturterapie na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: