18. února, 2019 - svátek má Gizela

DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany - firma v Praze

DDtechnik.cz v Praze 9 - Vysočanech mimo jiné nabízí kování pro výrobu vrat a bran, kladky, kolejnice, vozíky, olivy, držáky, zámky, kliky či zarážky

Logo DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany
telefon: +420 222 988 156

DDtechnik.cz v Praze 9 - Vysočanech: nabídka širokého sortimentu elektroniky. Dodáváme alarmy, kamerové systémy, zabezpečení, pohony pro garážová vrata, posuvné a křídlové brány, kování pro výrobu vrat a bran. Dále nabízíme kladky, kolejnice, vozíky, olivy, držáky, zámky, kliky či zarážky. Velkoobchod pro obchodníky a montážní firmy.

>> Kontakty pro DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany <<

Adresa:Poděbradská 777/9a, 19000 Praha, Vysočany
 19000, Praha Vysočany

Telefon:+420222988156
Mobil:+420 608 378 800
Fax:+420 380 331 091

WWW:http://www.ddtechnik.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Kabešova 8, 25

Život Dětem

Naše firma DD Technik s.r.o. se nachází v Jižních Čechách v městečku Velešín ( na hlavní trase České Budějovice ( 20 km od Č.B.) směrem na Dolní Dvořiště. 

Nová pobočka a sídlo DD Technik s.r.o., Poděbradská 777/9a, 190 00 PRAHA 9 Vysočany byla zřízena v roce 2009. Pražská prodejna se nachází v areálu ,,Nová Harfa" asi 30m od tramvajové zastávky ,,Podkovářská" směrem k centru. 

Podnikání bylo založena ve Velešíně v roce 1992, kdy začalo podnikat v malém pronajatém domku sdružení tří fyzických osob. V počátku se firma zabývala opravou elektronických spotřebičů. Po ročním provozu jsme se díky poptávce zákazníků začali zabývat vývojem a též i výrobou elektroniky - zářivkových předřadníků, různých elektronických modulů a prořezávaček dezénů pneumatik, které stále vyrábíme a zdokonalujeme. V roce 1994 jsme si pronajali větší rodinný dům na okraji města Velešín. I tyto prostory nám již v roce 1997 byly malé, a proto jsme byli nuceni se přestěhovat do nových a podstatně větších prostor na náměstí ve Velešíně. Díky větším prostorám se firma mohla zabývat i obchodem jiných výrobků než sama vyráběla. Dnes již máme v nabídce přes 5000 výrobků a stále sortiment rozšiřujeme. V polovině roku 2007 se firma rozdělila a vznikla tak společnost DD Technik s.r.o. 

Pro zákazníky a dodavatele, kteří jsou s námi v kontaktu, je nejdůležitější skutečnost, že jsme firma spolehlivá s dlouhou existencí a kamennými prodejnami. Jako jediná firma v ČR vlastníme certifikát pro výrobu prořezávačů dezénů pneumatik, zářivkových předřadníků atd. Zabýváme se také exportem a importem námi vyráběných výrobků a zboží. Naší specializací je hlavně velkoobchod a maloobchod, import a export. Orientujeme se nejen na koncové zákazníky, pro které každý měsíc připravujeme výhodné akce a balíčky, ale především na montážní firmy a živnostníky z celé ČR, kterým v případě registrace dodáváme zboží za výhodné velkoobchodní ceny. 

Hodnocení - DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany

280

DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany nasbíralo od Vás již 280 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany, prezentace je zařazena v katalogu:

DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení:
Tweetni tuto stránku
Život Dětem

Zámečnictví v Praze

Kulturní kalendář