DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

DDtechnik.cz v Praze 9 - Vysočanech mimo jiné nabízí kování pro výrobu vrat a bran, kladky, kolejnice, vozíky, olivy, držáky, zámky, kliky či zarážky

Logo DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany
telefon: +420 222 988 156

DDtechnik.cz v Praze 9 - Vysočanech: nabídka širokého sortimentu elektroniky. Dodáváme alarmy, kamerové systémy, zabezpečení, pohony pro garážová vrata, posuvné a křídlové brány, kování pro výrobu vrat a bran. Dále nabízíme kladky, kolejnice, vozíky, olivy, držáky, zámky, kliky či zarážky. Velkoobchod pro obchodníky a montážní firmy.

>> Kontakty pro DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany <<

Adresa:Poděbradská 777/9a, 19000 Praha, Vysočany
 19000, Praha Vysočany

Telefon:+420222988156
Mobil:+420 608 378 800
Fax:+420 380 331 091

WWW:http://www.ddtechnik.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Kabešova 8, 25

Naše firma DD Technik s.r.o. se nachází v Jižních Čechách v městečku Velešín ( na hlavní trase České Budějovice ( 20 km od Č.B.) směrem na Dolní Dvořiště. 

Nová pobočka a sídlo DD Technik s.r.o., Poděbradská 777/9a, 190 00 PRAHA 9 Vysočany byla zřízena v roce 2009. Pražská prodejna se nachází v areálu ,,Nová Harfa" asi 30m od tramvajové zastávky ,,Podkovářská" směrem k centru. 

Podnikání bylo založena ve Velešíně v roce 1992, kdy začalo podnikat v malém pronajatém domku sdružení tří fyzických osob. V počátku se firma zabývala opravou elektronických spotřebičů. Po ročním provozu jsme se díky poptávce zákazníků začali zabývat vývojem a též i výrobou elektroniky - zářivkových předřadníků, různých elektronických modulů a prořezávaček dezénů pneumatik, které stále vyrábíme a zdokonalujeme. V roce 1994 jsme si pronajali větší rodinný dům na okraji města Velešín. I tyto prostory nám již v roce 1997 byly malé, a proto jsme byli nuceni se přestěhovat do nových a podstatně větších prostor na náměstí ve Velešíně. Díky větším prostorám se firma mohla zabývat i obchodem jiných výrobků než sama vyráběla. Dnes již máme v nabídce přes 5000 výrobků a stále sortiment rozšiřujeme. V polovině roku 2007 se firma rozdělila a vznikla tak společnost DD Technik s.r.o. 

Pro zákazníky a dodavatele, kteří jsou s námi v kontaktu, je nejdůležitější skutečnost, že jsme firma spolehlivá s dlouhou existencí a kamennými prodejnami. Jako jediná firma v ČR vlastníme certifikát pro výrobu prořezávačů dezénů pneumatik, zářivkových předřadníků atd. Zabýváme se také exportem a importem námi vyráběných výrobků a zboží. Naší specializací je hlavně velkoobchod a maloobchod, import a export. Orientujeme se nejen na koncové zákazníky, pro které každý měsíc připravujeme výhodné akce a balíčky, ale především na montážní firmy a živnostníky z celé ČR, kterým v případě registrace dodáváme zboží za výhodné velkoobchodní ceny. 

Hodnocení - DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany

220

DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany nasbíralo od Vás již 220 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany, prezentace je zařazena v katalogu:

Řemeslníci v Praze > Zámečnictví v Praze

DDtechnik.cz, Praha 9, Vysočany na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Zámečnictví v Praze

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?