16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Soukromá Mateřská škola - Pro Family s.r.o. , Dubeč - firma v Praze

Soukromá školka s více než 23 letou tradicí a vlastním vzdělávacím programem v síti MŠMT. Jsme 1. soukromá MŠ otevřená v ČR. Angličtina, tenis, plavání, koně, tanečky, keramika, školky v přírodě, na horách i u moře, noční a víkendové hlídání dětí. Vlastní kuchyně, kvalifikovaní pedagogové.

Soukromá Mateřská škola - Pro Family s.r.o. , Dubeč - logo
telefon: +420 232 000 801

Soukromá školka s více než 23 letou tradicí a vlastním vzdělávacím programem v síti MŠMT. Jsme 1. soukromá MŠ otevřená v ČR. Angličtina, tenis, plavání, koně, tanečky, keramika, školky v přírodě, na horách i u moře, noční a víkendové hlídání dětí. Vlastní kuchyně, kvalifikovaní pedagogové.

>> Kontakty pro Soukromá Mateřská škola - Pro Family s.r.o. , Dubeč <<

Adresa:Netlucká 200/9 , 10700 Praha, Dubeč
 10700, Praha Dubeč

Telefon:+420232000801

WWW:http://www.profamily.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Soukromá Mateřská škola - Pro Family s.r.o. , Dubeč není nastaveno žádné dopravní spojení.

Soukromá Mateřská školka Pro Family s.r.o.

 

Vytvoření důvěry vůči pedagogovi je pro nás nejdůležitějším úkolem. Vždyť v tomto roce byly naše děti  5 týdnů mimo svoji rodinu. 

Využily nabídky ozdravných pobytů na horách, v Mariánských lázních, pobývaly na kolovém táboře na Českomoravské vysočině. 

 

Rodiče jako první musejí vidět zájem pedagogů o ně a jejich děti. Práci s dětmi a provoz školky mohou sledovat již od počátku, kdy s dětmi přicházejí, hrají si a pracují. Často využívají společných pobytů na školách v přírodě a zde nejlépe poznají chování a jednání nás, pedagogů. 

Vznikají tak úzké vztahy mezi lidmi, kteří si vzájemně důvěřují, sdělují své problémy, starosti a radosti. Pedagog pozná lépe rodinnou situaci a tím i případné změny v chování dítěte. 

Tato práce mimo MŠ je pro učitele velmi psychicky náročná - věnovat se celý den dětem, večer posedět s "dospěláky", přibližovat jim svoji práci, záměry a často i napomáhat řešit jejich problémy.

 

 Ale to jsou právě ty chvíle, kdy se z cizích lidí stávají „naši rodiče", kdy začínají uznávat naši práci a vzniká pocit sounáležitosti, vzájemná důvěra a přátelství.

 

Po celý rok v mateřské škole rozvíjíme rozumové schopnosti, jazykové dovednosti - seznamování s anglickým jazykem s Karolínou a s rodilým mluvčím, prohlubujeme estetické cítění dětí, snažíme se o zlepšení zdravotní ho stavu a pohybových  dovedností. 

Děti cvičí na nářadí v tělocvičně,  hrají na sopránovou flétnu, plavou a saunují se, osvojují si začátky taneční výchovy, hrají tenis, učí se jízdě na lyžích, kolech, pracují s keramickou hlínou, cvičí jógu, předškoláci pracují v kroužku Zdravověda a učí se jak se chovat ke svému tělu, mít se rád a zdravě žít. Starší děti jezdí na koních v Měšicích, posilují celý svalový aparát a získávají první dovednosti kolem práce se zvířaty. 

Do školky dochází také pes, který je dokáže respektovat , poslouchat a ukázat, jakým může být dobrým kamarádem, když nám zrovna není nejlépe.

 

Po celý den je v MŠ přítomen logopedický, zdravotnický a pedagogický personál.

Hodnocení - Soukromá Mateřská škola - Pro Family s.r.o. , Dubeč

57

Soukromá Mateřská škola - Pro Family s.r.o. , Dubeč nasbíralo od Vás již 57 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Soukromá Mateřská škola - Pro Family s.r.o. , Dubeč přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Soukromá Mateřská škola - Pro Family s.r.o. , Dubeč, prezentace je zařazena v katalogu:

Soukromá Mateřská škola - Pro Family s.r.o. , Dubeč na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení:
Tweetni tuto stránku

Mateřské školky Praha

Kulturní kalendář