22. května, 2019 - svátek má Emil

ALLEGRO, s.r.o., Praha 5, Jinonice - firma v Praze

ALLEGRO, s.r.o. v Praze 5 Jinonicích nabízí mimo jiné dělení plechů, svařování, letování, zinkování, pálení laserem a další. Provádíme také zakázkovou zámečnickou výrobu. Půjčujeme a pronajímáme nářadí, lešení a další.

Logo ALLEGRO, s.r.o., Praha 5, Jinonice
telefon: +420 251 613 120+420251613122

ALLEGRO, s.r.o. v Praze 5 Jinonicích: Vyrábíme a montujeme sádrokarton, kazetové podhledy, kovové podhledové systémy, obklady, dlažby a tepelnou izolaci. Nabízíme dělení plechů, svařování, letování, zinkování, pálení laserem a další. Provádíme také zakázkovou zámečnickou výrobu. Půjčujeme a pronajímáme nářadí, lešení a další.

>> Kontakty pro ALLEGRO, s.r.o., Praha 5, Jinonice <<

Adresa:Butovická 234/22, 15800 Praha, Jinonice
 15800, Praha Jinonice

Telefon:+420251613120+420251613122
Fax:+420 251 612 457

WWW:http://www.sadrokarton.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Metro B - Jinonice

Bus:Sídliště Jinonice 137, 143

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Jsme dlouholetými odborníky ve stavebnictví, především v oboru vnitřních staveb a proto jsme se rozhodli pro Vás připravit tento e-shop. Naleznete zde výběr těch nejprodávanějších materiálů. Můžeme Vám však nabídnout mnohem širší paletu sortimentu v různých variantách dle Vašich potřeb. V případě, že nenajdete v našem internetovém obchodě co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi Vám také poradíme a pomůžeme s výběrem správné stavební konstrukce, nebo doporučíme správný postup výstavby. Naši obchodní zástupci jsou připraveni Vám propočítat spotřebu materiálu podle Vašich požadavků.

Pro Váš větší projekt jsme schopni připravit speciální cenovou nabídku.

Pokud si sami netroufáte na realizaci Vašeho projektu, můžeme Vám nabídnout i šikovné montážníky.

Nabízíme Vám také zapůjčení speciálního nářadí a strojů pro montáž sádrokartonů, je možné si také půjčit pojízdné hliníkové lešení, nebo montážní plošiny.

 


Společnost ALLEGRO s.r.o. má bohaté a dlouhodobé zkušenosti s prováděním vnitřních stavebních konstrukcí, neboť je na českém trhu již od roku 1991.

Zpočátku se zabývala montážemi sádrokartonových konstrukcí, postupně se činnost rozšiřovala na další prvky vnitřních nenosných stavebních prvků jako jsou plovoucí podlahy, kazetové podhledy, kombinace stavebních interiérových prvků (kovy, dřevo, sklo apod.).

Hodnocení - ALLEGRO, s.r.o., Praha 5, Jinonice

51

ALLEGRO, s.r.o., Praha 5, Jinonice nasbíralo od Vás již 51 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ALLEGRO, s.r.o., Praha 5, Jinonice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ALLEGRO, s.r.o., Praha 5, Jinonice, prezentace je zařazena v katalogu:

ALLEGRO, s.r.o., Praha 5, Jinonice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: