16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

ALLEGRO, s.r.o., Praha 4, Krč - firma v Praze

ALLEGRO, s.r.o. v Praze 4 - Krči nabízí mimo jiné dělení plechů, svařování, letování, zinkování, pálení laserem a další. Provádíme také zakázkovou zámečnickou výrobu. Půjčujeme a pronajímáme nářadí, lešení.

Logo ALLEGRO, s.r.o., Praha 4, Krč
telefon: +420 241 471 181

ALLEGRO, s.r.o. v Praze 4 - Krči: vyrábíme a montujeme sádrokarton, kazetové podhledy, kovové podhledové systémy, obklady, dlažby a tepelnou izolaci. Nabízíme dělení plechů, svařování, letování, zinkování, pálení laserem a další. Provádíme také zakázkovou zámečnickou výrobu. Půjčujeme a pronajímáme nářadí, lešení a další.

>> Kontakty pro ALLEGRO, s.r.o., Praha 4, Krč <<

Adresa:Vídeňská 744/2, 14000 Praha, Krč
 14000, Praha Krč

Telefon:+420241471181
Mobil:+420 602 645 380
Fax:+420 241 471 181

WWW:http://www.sadrokarton.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Metro C - Kačerov

Bus:Rosečská 293

Život Dětem

Jsme dlouholetými odborníky ve stavebnictví, především v oboru vnitřních staveb a proto jsme se rozhodli pro Vás připravit tento e-shop. Naleznete zde výběr těch nejprodávanějších materiálů. Můžeme Vám však nabídnout mnohem širší paletu sortimentu v různých variantách dle Vašich potřeb. V případě, že nenajdete v našem internetovém obchodě co potřebujete, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi Vám také poradíme a pomůžeme s výběrem správné stavební konstrukce, nebo doporučíme správný postup výstavby. Naši obchodní zástupci jsou připraveni Vám propočítat spotřebu materiálu podle Vašich požadavků.

Pro Váš větší projekt jsme schopni připravit speciální cenovou nabídku.

Pokud si sami netroufáte na realizaci Vašeho projektu, můžeme Vám nabídnout i šikovné montážníky.

Nabízíme Vám také zapůjčení speciálního nářadí a strojů pro montáž sádrokartonů, je možné si také půjčit pojízdné hliníkové lešení, nebo montážní plošiny.

 


Společnost ALLEGRO s.r.o. má bohaté a dlouhodobé zkušenosti s prováděním vnitřních stavebních konstrukcí, neboť je na českém trhu již od roku 1991.

Zpočátku se zabývala montážemi sádrokartonových konstrukcí, postupně se činnost rozšiřovala na další prvky vnitřních nenosných stavebních prvků jako jsou plovoucí podlahy, kazetové podhledy, kombinace stavebních interiérových prvků (kovy, dřevo, sklo apod.).

Hodnocení - ALLEGRO, s.r.o., Praha 4, Krč

57

ALLEGRO, s.r.o., Praha 4, Krč nasbíralo od Vás již 57 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ALLEGRO, s.r.o., Praha 4, Krč přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ALLEGRO, s.r.o., Praha 4, Krč, prezentace je zařazena v katalogu:

ALLEGRO, s.r.o., Praha 4, Krč na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: