24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice - firma v Praze

Renesance, spol. s r.o. Praha 10 - Vršovice vyrábí a prodává zejména klíče, autoklíče, zámky, trezory, schránky a nářadí

Logo Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice
telefon: +420 271 742 929

Renesance, spol. s r.o. Praha 10 - Vršovice: vyrábíme klíče, autoklíče s čipem, systémy generálního klíče. Prodáváme zámky, dveřní vložky, kování, zavírače, bezpečnostní dveře, trezory, stroje na výrobu klíčů, schránky, spojovací materiál, nářadí, sportovní poháry, smaltované cedule, ruční i elektrické nářadí

>> Kontakty pro Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice <<

Adresa:Moskevská 367/22, 10100 Praha, Vršovice
 10100, Praha Vršovice

Telefon:+420271742929
Fax:+420 271 742 939

WWW:http://www.renesancecz.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Tramvaj:Ruská 22

Centrum Paraple

Firma Renesance – JUDr. Blažek je soukromou firmou založenou v roce 1991, jako firma zabývající se oblastí mechanického zabezpečení bytů, rodinných domů a firem. Byla první firmou, která se specializovala nejen na mechanické zabezpečení, ale i na výrobu náhradních klíčů, včetně prodeje strojů na výrobu klíčů a polotovarů všech druhů cylindrických, automobilových, trezorových, dozických, čipových a jiných speciálních klíčů.

Dalším stěžejním programem firmy je výroba a montáže tzv. generálních klíčových systémů, které umožňují uživatelům bezproblémové otvírání určených dveří vždy jedním klíčem tak, že oprávněná osoba svým klíčem vždy otevře pouze místnosti, do kterých je oprávněna vstupovat. Tento systém tak odstraňuje obrovské svazky klíčů, skříňky s klíči a možnosti neoprávněných vstupů do nedovolených prostor. Taktéž používáním systémů chráněných proti neoprávněnému přidělání klíče zajišťujeme zvýšenou bezpečnost uživatelů.

Postupem času pak firma rozšířila svou činnost i na oblast železářství, kde se soustředí na prodej a servis elektrického i ručního nářadí, spojovacího materiálu a dalšího širokého zámečnického sortimentu.
Od roku 1998 se v oddělení železářství setkáte se širokou a specializovanou nabídkou všech druhů nožů, kuchyňských, bojových, kapesních i sběratelských, včetně jejich servisu a specializovaného broušení i s možností gravírování nápisů atd.

V oblasti služeb pak firma rozšířila svou činnost nejen o broušení nožů, ale i pilových řetězů, kotoučů a řezných nástrojů.

Další službou je pak nejen gravírování do nožů, ale i gravírování orientačních systémů včetně bytových jmenovek a firemních cedulí do různých materiálů.

Snahou všech pracovníků firmy je uspokojit co nejširší požadavky našich zákazníků, odborně a dobře jim poradit při výběru zboží a služeb tak, aby se k nám rádi vraceli a dále nás doporučovali svým známým.

Hodnocení - Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice

57

Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice nasbíralo od Vás již 57 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice, prezentace je zařazena v katalogu:

Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: