25. března, 2019 - svátek má Marián

Renesance, Praha 4, Chodov - firma v Praze

Renesance v Praze 4 na Chodově nabízí především výrobu a prodej klíčů, autoklíčů, dále servis a prodej bezpečnostních dveří

Logo Renesance, Praha 4, Chodov
telefon: +420 267 998 109

Renesance v Praze 4 na Chodově: vyrábíme všechny druhy klíčů a autoklíčů i s čipem, systémy generálního klíče, sjednocování cylindrických vložek. Provádíme gravírování, broušení nožů, řetězů, kotoučů a nářadí. Servis, opravy a montáže bezpečnostních dveří, digitalizace medií.

>> Kontakty pro Renesance, Praha 4, Chodov <<

Adresa:Tomíčkova 2144/1, 14800 Praha, Chodov
 14800, Praha Chodov

Telefon:+420267998109

WWW:http://www.renesancecz.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Metro C - Roztyly

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Firma Renesance – JUDr. Blažek je soukromou firmou založenou v roce 1991, jako firma zabývající se oblastí mechanického zabezpečení bytů, rodinných domů a firem. Byla první firmou, která se specializovala nejen na mechanické zabezpečení, ale i na výrobu náhradních klíčů, včetně prodeje strojů na výrobu klíčů a polotovarů všech druhů cylindrických, automobilových, trezorových, dozických, čipových a jiných speciálních klíčů.

Dalším stěžejním programem firmy je výroba a montáže tzv. generálních klíčových systémů, které umožňují uživatelům bezproblémové otvírání určených dveří vždy jedním klíčem tak, že oprávněná osoba svým klíčem vždy otevře pouze místnosti, do kterých je oprávněna vstupovat. Tento systém tak odstraňuje obrovské svazky klíčů, skříňky s klíči a možnosti neoprávněných vstupů do nedovolených prostor. Taktéž používáním systémů chráněných proti neoprávněnému přidělání klíče zajišťujeme zvýšenou bezpečnost uživatelů.

Postupem času pak firma rozšířila svou činnost i na oblast železářství, kde se soustředí na prodej a servis elektrického i ručního nářadí, spojovacího materiálu a dalšího širokého zámečnického sortimentu.
Od roku 1998 se v oddělení železářství setkáte se širokou a specializovanou nabídkou všech druhů nožů, kuchyňských, bojových, kapesních i sběratelských, včetně jejich servisu a specializovaného broušení i s možností gravírování nápisů atd.

V oblasti služeb pak firma rozšířila svou činnost nejen o broušení nožů, ale i pilových řetězů, kotoučů a řezných nástrojů.

Další službou je pak nejen gravírování do nožů, ale i gravírování orientačních systémů včetně bytových jmenovek a firemních cedulí do různých materiálů.

Snahou všech pracovníků firmy je uspokojit co nejširší požadavky našich zákazníků, odborně a dobře jim poradit při výběru zboží a služeb tak, aby se k nám rádi vraceli a dále nás doporučovali svým známým.

Hodnocení - Renesance, Praha 4, Chodov

51

Renesance, Praha 4, Chodov nasbíralo od Vás již 51 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Renesance, Praha 4, Chodov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Renesance, Praha 4, Chodov, prezentace je zařazena v katalogu:

Renesance, Praha 4, Chodov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení:
Tweetni tuto stránku
Dobrý Anděl

Zámečnictví v Praze

Kulturní kalendář