24. května, 2019 - svátek má Jana

Chram Tantra masáže Lakshmi - firma v Praze

Lakshmi - CHRÁM TANTRA MASÁŽE - Praha Tantra masáže jsou velice uvolňující, otevírají srdce a dokážou rozpustit psychické napětí.

Logo Chram Tantra masáže Lakshmi
telefon: 776 497 622

Probouzí blahodárné prožitky ze smyslného dotyku, které se rozlévají do celého těla. Tantrická masáž směřuje hluboko do subtilní energetické struktury vašeho těla a postupně pročišťuje a otevírá jemné energetické dráhy ve vašem těle zvané meridiány. Po absolvování tantra masáže se budete cítit velmi relaxovaní, osvěžení a povzbuzení. Přijměte pozvání do místa naplněného harmonií, kde se každý okamžik stává pohlazením pro duši.

>> Kontakty pro Chram Tantra masáže Lakshmi <<

Adresa:Slávy Horníka 17
 15000, Praha Košíře

Telefon:776497622
Mobil:776497622

WWW:http://www.lakshmi.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Anděl

Tramvaj:Kavalírka 9,10,16

Bus:Kavalírka 123

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Tantra masáže pro muže Tantrická masáž pro muže je velmi smyslná a intimní masáž, která uvolňuje nejrůznější bloky a napětí. Efektivní způsob, kterým je tato tantrická masáž prováděna, otevírá mužovo srdce a dává mu schopnost více milovat a cítit se být milován. Tantra masáže pro ženy Tantra masáže pro ženy jsou hluboce relaxační masáže, které probouzí vnitřní energii a pomáhá jí stoupat a rozšiřovat se. Během tantra masáže budete moci vnímat, jak se celé vaše tělo stává citlivějším vůči orgasmickým prožitkům. Tantra masáž pro páry Tantra masáž probouzí vnitřní energie, které se rozproudí harmonicky v celém těle, a to se takto stává citlivějším a vnímavějším. Navštivte nás společně se svou partnerkou či partnerem. Nejprve se seznámíte s masérem a masérkou, kteří se vás později jednotlivě ujmou, a vysvětlí vám, co můžete v následujících okamžicích očekávat. Tantra masáž probíhá odděleně, každý z vás bude v jiné místnosti, přičemž ovšem budete masírovnáni ve stejnou dobu, takže určitým specifickým způsobem budete propojeni. Kurz tantra masáže Námi nabízený kurz tantra masáže samozřejmě obsahuje trochu teorie, avšak z větší části je zaměřen prakticky. Přiveďte k nám svou partnerku, partnera či blízkou osobu a masáž bude demonstrována na ní. Pokud neznáte nikoho, kdo by měl dostatek odvahy, domluvíme se spolu na jiné možnosti. Vše se bude odehrávat v pomalém tempu a s respektem k limitům vaší partnerky či partnera. Kurz tantra masáže zahrnuje minimálně tři sezení, ale pokud budete chtít své dovednosti prohloubit ještě více, domluvíme se na větším počtu. Je samozřejmě výhodou, pokud máte s masáží již nějaké zkušenosti, ale pro absolvování výuky to není podmínkou.

Hodnocení - Chram Tantra masáže Lakshmi

374

Chram Tantra masáže Lakshmi nasbíralo od Vás již 374 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Chram Tantra masáže Lakshmi přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Chram Tantra masáže Lakshmi, prezentace je zařazena v katalogu:

Chram Tantra masáže Lakshmi na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: