VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

VIKAM PRAHA, s.r.o. Praha 3 na Vinohradech nabízí mimo jiné trapézové plechy, sendvičové panely, střešní a fasádní pláště včetně ohýbaných profilů a klempířských prvků, kovovýrobu.

Logo VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady
telefon: +420 267 132 491

VIKAM PRAHA, s.r.o. Praha 3 na Vinohradech: vyrábíme, dodáváme a montujeme trapézové plechy, sendvičové panely, střešní a fasádní pláště včetně ohýbaných profilů a klempířských prvků. Kovovýroba. Dodáváme a montujeme solární kolektory a fotovoltaické panely včetně příslušenství. Provádíme statický posudek a optimalizaci trapézových plechů.

>> Kontakty pro VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady <<

Adresa:Vinohradská 2396/184, 13000 Praha, Vinohrady
 13000, Praha Vinohrady

Telefon:+420267132491
Fax:+420 267 132 474

WWW:http://www.vikampraha.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Metro A - Želivského

Tramvaj:Olšanské hřbitovy 5, 10, 11, 13, 16

Bus:Nemocnice Vinohrady 297

Naše společnost se specializuje na trapézové plechy, sendvičové panely, prosvětlovací profily, lehkou střešní krytinu, zakázkovou kovovýrobu a výrobu klempířských prvků.

Hlavní náplní spoleNaše společnost se specializuje na trapézové plechy, sendvičové panely, prosvětlovací profily, lehkou střešní krytinu, zakázkovou kovovýrobu a výrobu klempířských prvků.

Hlavní náplní společnosti VIKAM PRAHA jsou dodávky ohýbaných profilů z ocelových, nerezových, hliníkových a titanzinkových plechů, v různých povrchových úpravách.

Našim zákazníkům dodáváme kompletní sortiment trapézových plechů, doplňků, klempířských Naše společnost se specializuje na trapézové plechy, sendvičové panely, prosvětlovací profily, lehkou střešní krytinu, zakázkovou kovovýrobu a výrobu klempířských prvků.

Hlavní náplní společnosti VIKAM PRAHA jsou dodávky ohýbaných profilů z ocelových, nerezových, hliníkových a titanzinkových plechů, v různých povrchových úpravách.

Našim zákazníkům dodáváme kompletní sortiment trapézových plechů, doplňků, klempířských prvků, distančních profilů, včetně fasádních lamel, spojovacího a těsnícího materiálu.rvků, distančních profilů, včetně fasádních lamel, spojovacího a těsnícího materiálu.čnosti VIKAM PRAHA jsou dodávky ohýbaných profilů z ocelových, nerezových, hliníkových a titanzinkových plechů, v různých povrchových úpravách.

Našim zákazníkům dodáváme kompletní sortiment trapézových plechů, doplňků, klempířských prvků, distančních profilů, včetně fasádních lamel, spojovacího a těsnícího materiálu.

Hodnocení - VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady

152

VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady nasbíralo od Vás již 152 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady, prezentace je zařazena v katalogu:

Řemeslníci v Praze > Zámečnictví v Praze

VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Zámečnictví v Praze

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?