21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady - firma v Praze

VIKAM PRAHA, s.r.o. Praha 3 na Vinohradech nabízí mimo jiné trapézové plechy, sendvičové panely, střešní a fasádní pláště včetně ohýbaných profilů a klempířských prvků, kovovýrobu.

Logo VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady
telefon: +420 267 132 491

VIKAM PRAHA, s.r.o. Praha 3 na Vinohradech: vyrábíme, dodáváme a montujeme trapézové plechy, sendvičové panely, střešní a fasádní pláště včetně ohýbaných profilů a klempířských prvků. Kovovýroba. Dodáváme a montujeme solární kolektory a fotovoltaické panely včetně příslušenství. Provádíme statický posudek a optimalizaci trapézových plechů.

>> Kontakty pro VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady <<

Adresa:Vinohradská 2396/184, 13000 Praha, Vinohrady
 13000, Praha Vinohrady

Telefon:+420267132491
Fax:+420 267 132 474

WWW:http://www.vikampraha.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:Metro A - Želivského

Tramvaj:Olšanské hřbitovy 5, 10, 11, 13, 16

Bus:Nemocnice Vinohrady 297

Naše společnost se specializuje na trapézové plechy, sendvičové panely, prosvětlovací profily, lehkou střešní krytinu, zakázkovou kovovýrobu a výrobu klempířských prvků.

Hlavní náplní spoleNaše společnost se specializuje na trapézové plechy, sendvičové panely, prosvětlovací profily, lehkou střešní krytinu, zakázkovou kovovýrobu a výrobu klempířských prvků.

Hlavní náplní společnosti VIKAM PRAHA jsou dodávky ohýbaných profilů z ocelových, nerezových, hliníkových a titanzinkových plechů, v různých povrchových úpravách.

Našim zákazníkům dodáváme kompletní sortiment trapézových plechů, doplňků, klempířských Naše společnost se specializuje na trapézové plechy, sendvičové panely, prosvětlovací profily, lehkou střešní krytinu, zakázkovou kovovýrobu a výrobu klempířských prvků.

Hlavní náplní společnosti VIKAM PRAHA jsou dodávky ohýbaných profilů z ocelových, nerezových, hliníkových a titanzinkových plechů, v různých povrchových úpravách.

Našim zákazníkům dodáváme kompletní sortiment trapézových plechů, doplňků, klempířských prvků, distančních profilů, včetně fasádních lamel, spojovacího a těsnícího materiálu.rvků, distančních profilů, včetně fasádních lamel, spojovacího a těsnícího materiálu.čnosti VIKAM PRAHA jsou dodávky ohýbaných profilů z ocelových, nerezových, hliníkových a titanzinkových plechů, v různých povrchových úpravách.

Našim zákazníkům dodáváme kompletní sortiment trapézových plechů, doplňků, klempířských prvků, distančních profilů, včetně fasádních lamel, spojovacího a těsnícího materiálu.

Hodnocení - VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady

185

VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady nasbíralo od Vás již 185 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady, prezentace je zařazena v katalogu:

VIKAM PRAHA, s.r.o., Praha 3, Vinohrady na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: