26. března, 2019 - svátek má Emanuel

Mateřská škola V Kolonce , Břevnov - firma v Praze

Soukromá mateřská škola pro děti od 2,5 do 6 let se vzdělávacím programem nabízí zájmové kroužky, výuku angličtiny. Nabízíme sportovní a pohybové vyžití dětí. Stravování a infrasauna je v budově. V areálu školky je zahrada, dětské hřiště a altán pro výuku venku.

Logo Mateřská škola V Kolonce , Břevnov
telefon: +420 235 313 046

Soukromá mateřská škola pro děti od 2,5 do 6 let se vzdělávacím programem nabízí zájmové kroužky, výuku angličtiny. Nabízíme sportovní a pohybové vyžití dětí. Stravování a infrasauna je v budově. V areálu školky je zahrada, dětské hřiště a altán pro výuku venku.

>> Kontakty pro Mateřská škola V Kolonce , Břevnov <<

Adresa:Slezanů 2297/17 , 16900 Praha, Břevnov
 16900, Praha Břevnov

Telefon:+420235313046
Mobil:+420 602 363 642

WWW:http://www.vkolonce.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská škola V Kolonce , Břevnov není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Mateřská škola V Kolonce je nová soukromá školka na Praze 6, v blízkosti obory Hvězda.

Naše školka je vzdělávacím zařízením pro děti od 2.5 do 6 let se zaměřením na komplexní rozvoj dětské osobnosti, dle mezinárodního programu „Začít spolu“ / Step by Step/,řadou výtvarných kroužků /kreslení, keramika, AJ/ a také nabízíme sportovní a pohybové vyžití našich dětí, které je nezbytně důležité pro jejich zdravý fyzický a duševní vývoj/cvičení jógy, infrasauna k dispozici v budově školky, aktivní zahrada – dětské hřiště a altán pro výuku venku, procházky do obory Hvězda/.

Všechny aktivity naší soukromé školky probíhají s individuálním přístupem ke každému dítěti. S ohledem na malý rodinný kolektiv, ve kterém je jedna učitelka na 5-6 dětí, využíváme beze zbytku společně strávený čas k rozšiřování znalostí a dovedností dětí. Podporujeme kamarádství, pravidla slušného chování, vedeme děti k toleranci a empatii.

V rámci každodenní docházky, dle učebního plánu, připravujeme dětem témata vycházející z Rámcového vzdělávacího programu, který je připraven na celý školní rok, řadu výtvarných činností, hudební výchovu /za doprovodu hudebního nástroje/, výuku hry na flétnu, řadu tématicky laděných písniček spolu s pohybovou výchovou.

Jednotlivá témata vzdělávacího plánu jsou rozdělena na měsíce s týdenní /denní/ specifikací tak, aby se prolínala do všech činností dětí.

Plánujeme VVD – Velká výtvarná dopoledne, která opět tématicky zapadají do vzdělávacího programu, ve kterých je výtvarné výchově věnován větší prostor. V rámci řízených činností děti pracují jak společně, tak i ve skupinách, a to podle svých dovedností a schopností. Při práci jsou na děti kladeny přiměřené nároky a získávají také odpovídající informace k daným tématů.

Hodnocení - Mateřská škola V Kolonce , Břevnov

60

Mateřská škola V Kolonce , Břevnov nasbíralo od Vás již 60 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská škola V Kolonce , Břevnov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská škola V Kolonce , Břevnov, prezentace je zařazena v katalogu:

Mateřská škola V Kolonce , Břevnov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: