Mateřská škola V Kolonce , Břevnov

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Soukromá mateřská škola pro děti od 2,5 do 6 let se vzdělávacím programem nabízí zájmové kroužky, výuku angličtiny. Nabízíme sportovní a pohybové vyžití dětí. Stravování a infrasauna je v budově. V areálu školky je zahrada, dětské hřiště a altán pro výuku venku.

Logo Mateřská škola V Kolonce , Břevnov
telefon: +420 235 313 046

Soukromá mateřská škola pro děti od 2,5 do 6 let se vzdělávacím programem nabízí zájmové kroužky, výuku angličtiny. Nabízíme sportovní a pohybové vyžití dětí. Stravování a infrasauna je v budově. V areálu školky je zahrada, dětské hřiště a altán pro výuku venku.

>> Kontakty pro Mateřská škola V Kolonce , Břevnov <<

Adresa:Slezanů 2297/17 , 16900 Praha, Břevnov
 16900, Praha Břevnov

Telefon:+420235313046
Mobil:+420 602 363 642

WWW:http://www.vkolonce.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská škola V Kolonce , Břevnov není nastaveno žádné dopravní spojení.

Mateřská škola V Kolonce je nová soukromá školka na Praze 6, v blízkosti obory Hvězda.

Naše školka je vzdělávacím zařízením pro děti od 2.5 do 6 let se zaměřením na komplexní rozvoj dětské osobnosti, dle mezinárodního programu „Začít spolu“ / Step by Step/,řadou výtvarných kroužků /kreslení, keramika, AJ/ a také nabízíme sportovní a pohybové vyžití našich dětí, které je nezbytně důležité pro jejich zdravý fyzický a duševní vývoj/cvičení jógy, infrasauna k dispozici v budově školky, aktivní zahrada – dětské hřiště a altán pro výuku venku, procházky do obory Hvězda/.

Všechny aktivity naší soukromé školky probíhají s individuálním přístupem ke každému dítěti. S ohledem na malý rodinný kolektiv, ve kterém je jedna učitelka na 5-6 dětí, využíváme beze zbytku společně strávený čas k rozšiřování znalostí a dovedností dětí. Podporujeme kamarádství, pravidla slušného chování, vedeme děti k toleranci a empatii.

V rámci každodenní docházky, dle učebního plánu, připravujeme dětem témata vycházející z Rámcového vzdělávacího programu, který je připraven na celý školní rok, řadu výtvarných činností, hudební výchovu /za doprovodu hudebního nástroje/, výuku hry na flétnu, řadu tématicky laděných písniček spolu s pohybovou výchovou.

Jednotlivá témata vzdělávacího plánu jsou rozdělena na měsíce s týdenní /denní/ specifikací tak, aby se prolínala do všech činností dětí.

Plánujeme VVD – Velká výtvarná dopoledne, která opět tématicky zapadají do vzdělávacího programu, ve kterých je výtvarné výchově věnován větší prostor. V rámci řízených činností děti pracují jak společně, tak i ve skupinách, a to podle svých dovedností a schopností. Při práci jsou na děti kladeny přiměřené nároky a získávají také odpovídající informace k daným tématů.

Hodnocení - Mateřská škola V Kolonce , Břevnov

18

Mateřská škola V Kolonce , Břevnov nasbíralo od Vás již 18 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská škola V Kolonce , Břevnov přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská škola V Kolonce , Břevnov, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

Mateřská škola V Kolonce , Břevnov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?