27. května, 2019 - svátek má Valdemar

Mateřská škola Kids Kingdom, s.r.o. , Březiněves - firma v Praze

Jsme soukromá školka s celodenním a celoročním provozem s péčí o děti od 3 do 6 let. Školka se nachází v rodinném domku s vlastní zahradou. Nabízíme individuální a profesionální přístup, každodenní program ve kterém se děti rozvíjejí hudebně, jazykově, pohybově, výtvarně i duševně.

Logo Mateřská škola Kids Kingdom, s.r.o. , Březiněves
telefon:není uveden

Jsme soukromá školka s celodenním a celoročním provozem s péčí o děti od 3 do 6 let. Školka se nachází v rodinném domku s vlastní zahradou. Nabízíme individuální a profesionální přístup, každodenní program ve kterém se děti rozvíjejí hudebně, jazykově, pohybově, výtvarně i duševně.

>> Kontakty pro Mateřská škola Kids Kingdom, s.r.o. , Březiněves <<

Adresa:Na návrati 369/10 , 18200 Praha, Březiněves
 18200, Praha Březiněves

Mobil:+420 724 601 020

WWW:http://www.kidskingdom.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Mateřská škola Kids Kingdom, s.r.o. , Březiněves není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Kvalita personálního řízení ve vztahu k podpoře rozvoje osobnosti dítěte

V naší mateřské škole splňují ředitelka i učitelé  požadavky na odbornou kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a doplňují si i nadále kvalifikaci doplňkovými vzdělávacími programy pro pracovníky mateřských škol u MŠMT. Nabízíme rodičům informační servis. Rodiče jsou detailně informováni o střednědobých a krátkodobých plánech MŠ, mají možnost vyjadřovat se k činnosti školy a zapojovat se do nabízených aktivit, jsou průběžně seznamováni s vývojem svého dítěte.

Učební téma - fyzický rozvoj

Během dne u dětí rozvíjíme jemnou motoriku a jejich celkovou obratnost. Děti motivujeme k rozvoji obratnosti v jejich osobním tempu a v bezpečném prostředí. Náplní fyzických aktivit jsou všechny formy fyzického rozvoje, hra s míčem, protahování, správné dýchání atd. Do fyzických aktivit nenásilně promítáme prvky dětské jógy. Ložnice je vybavena čističkou vzduchu s ionizátory a splnuje nejpřísnější kritéria pro provoz v mateřských školkách. Vašim dětem dopřejeme kvalitní čistý vzduch, což má za následek snížení nemocnosti dětí.

V zimním období jsou podle zájmu rodičů  plánovány pobyty na horách. Pro děti je připraven zábavný program s výukou lyžování, která je vedena zkušenými instruktory. Rádi uvítáme účast rodičů na tomto pobytě.

Učební téma - kreativní rozvoj

Během dne klademe důraz na rozvíjení kreativního myšlení dětí, jejich osobitý projev a podporujeme je ve zdravém prosazování vlastní individuality. Dbáme na rozvoj hudební výuky formou melodických nápěvů jak v češtině, tak i v angličtině. Učitelé mají hudební vzdělání a doprovází děti na hudební nástroje během výuky. Podporujeme zábavnou formou taneční aktivity, rozvíjíme vlastní hudební cítění s přihlédnutím k individuálním potřebám a vývoji jednotlivých dětí. Věnujeme se i dalším aktivitám jako je malování, modelování. Venkovní aktivity spojujeme s prvky lesní školky a skautingu. V letních měsících dětem dopřáváme venkovní sprchu a bazének na školní zahradě.

Učební téma - jazyky

Učební plán anglického jazyka je založen na oblíbených tématických okruzích. Tématické okruhy jsou vybírány přiměřeně k věku, výuka probíhá zábavnou formou pomocí obrázků, písniček, her, divadla apod. Výsledky uvidí rodiče na předškolních besídkách. Výuku AJ provádí kavalifikovaný a certifikovaný personál  jehož jazykové znalosti jsou minimálně na  úrpvni B1( B2,  C1, C2)  jazykové vzdělávání musí být zajištěno pouze lektorem, jehož jazykové
znalosti budou minimálně na referenční úrovni  minimálně B1 (tedy B1, B2, C1, C2) Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a který absolvoval příslušnou jazykovou zkoušku na této úrovni , má zkušenosti  v zahraničí a s výukou jazyků mezi dětmi.

Probíhají i pravidelné návštěvy logopeda přímo u nás ve školce, který pracuje s dětmi skupinově i individuálně a sleduje vývoj řeči. V případě zájmu zpětná vazba pro rodiče, včetně konkrétních doporučení a postupů.

Pitný režim 

Pitný režim je zajištěn dodávanou pramenitou vodou. Pramenitá voda je čerpána z vysoce kvalitního chráněného podzemního zdroje, je bez dalších chemických úprav a zároveň splňuje přísné parametry pro kojeneckou vodu. Voda je určena k zajištění pitného režimu a svým vyváženým obsahem minerálů a cenných prvků přispívá ke správné funkci dětského organismu. Dopřáváme Vašim dětem vodu té nejvyšší kvality. Nezvykáme děti na sladké a nevhodné nápoje, upřednostňujeme zdravou pramenitou vodu.

Hodnocení - Mateřská škola Kids Kingdom, s.r.o. , Březiněves

60

Mateřská škola Kids Kingdom, s.r.o. , Březiněves nasbíralo od Vás již 60 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Mateřská škola Kids Kingdom, s.r.o. , Březiněves přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Mateřská škola Kids Kingdom, s.r.o. , Březiněves, prezentace je zařazena v katalogu:

Mateřská škola Kids Kingdom, s.r.o. , Březiněves na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: