25. března, 2019 - svátek má Marián

Dětské centrum Pštrossova , Nové Město - firma v Praze

Provoz školky pro děti od 3 do 6 let, výuka v ČJ, AJ a RJ. Kromě denní a půldenní docházky nabízíme také večerní a víkendové hlídání. Poskytujeme možnost integrace dětí s poruchou autistického spektra a s poruchami emocí a chování. Kapacita je 54 dětí ve třech třídách.

Dětské centrum Pštrossova , Nové Město - logo
telefon:není uveden

Provoz školky pro děti od 3 do 6 let, výuka v ČJ, AJ a RJ. Kromě denní a půldenní docházky nabízíme také večerní a víkendové hlídání. Poskytujeme možnost integrace dětí s poruchou autistického spektra a s poruchami emocí a chování. Kapacita je 54 dětí ve třech třídách.

>> Kontakty pro Dětské centrum Pštrossova , Nové Město <<

Adresa:Pštrossova 1508/35 , 11000 Praha, Nové Město
 11000, Praha Nové Město

Mobil:+420 608 260 705

WWW:http://www.dcpstrossova.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Dětské centrum Pštrossova , Nové Město není nastaveno žádné dopravní spojení.

Vítejte v našem dětském centru

D.C. Pštrossova je nejnovější školka v Praze 1 určena pro děti od dvou do šesti let. Splňujeme veškeré platné normy a vyhlášky, které jsou třeba k tomu, aby Vaše děti u nás byly v bezpečí a užily si krásný předškolní věk.

Kromě klasické denní docházky nabízíme půldenní docházku nebo pouze některé dny v týdnu, po individuální domluvě také večerní a víkendové hlídání. Program dne probíhá v češtině, ruštině a angličtině, takže rádi nabídneme zázemí také dětem, pro které není čeština rodným jazykem. Program naší školky je velmi pestrý (viz. Program dne, Kroužky) a je přizpůsoben individuálně podle požadavků dětí.

Dále nabízíme možnost integrace dětí s poruchou autistického spektra a s poruchami emocí a chování, a to díky vyškoleným pedagogům.

Nově také mateřské centrum pro maminky, tatínky, babičky, dědečky,... s dětmi jakéhokoliv věku. Zatímco vy si vychutnáváte kávu, tak my se Vám postaráme o děti nebo si můžete hrát s nimi. Samozřejmostí je možnost účasti na kroužcích dětského centra.

Kapacita jedné třídy je maximálně 18 dětí. Jelikož sídlíme na Praze 1, tak obyvatelé této části Prahy mají na umístění dětí do D.C. Pštrossova přednostní právo.

Hodnocení - Dětské centrum Pštrossova , Nové Město

72

Dětské centrum Pštrossova , Nové Město nasbíralo od Vás již 72 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Dětské centrum Pštrossova , Nové Město přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Dětské centrum Pštrossova , Nové Město, prezentace je zařazena v katalogu:

Dětské centrum Pštrossova , Nové Město na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: