22. května, 2019 - svátek má Emil

Jabok - VOŠ sociálně pedagogická - firma v Praze

Sociální a pedagogické vzdělání

Jabok - VOŠ sociálně pedagogická - logo
telefon: 224 990 156

Nabízíme vzdělání v oboru sociální práce a sociální pedagogika ve formě denního i kombinovaného studia. Absolventi mohou působit jako vychovatelé, lektoři volného času, sociální pracovníci apod. Nabízíme také kvalifikační kurzy pro pedagogy a sociální pracovníky a akreditované kurzy dalšího vzdělávání (komunikace s nemotivovaným klientem, aplikace rodinného práva v praxi sociálního pracovníka, dluhová problematika v praxi sociálního pracovníka atd)

>> Kontakty pro Jabok - VOŠ sociálně pedagogická <<

Adresa:Salmovská 8
 12000, Praha Nové Město

Telefon:224990156
Mobil:723 185 097

WWW:http://www.jabok.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:C - I.P. Pavlova, B - Karlovo nám.

Tramvaj:Štěpánská - 4, 10, 16, 22

Kromě vzdělání v sociálně pedagogických oborech nabízí škola výuku v méně tradičních předmětech - muzikoterapie, výtvarná výchova, tělocvik. Samozřejmostí je výuka jazyků a možnost využití výpočetní techniky. Součástí výuky je i praxe, která probíhá v různých institucích v ČR i zahraničí. Škola má k dispozici vlastní kolej, studovnu, školní klub a knihovnu, ve které je k dispozici nejen odborná literatura, ale i volný přístup na internet a PC stanice pro nevidomé. Škola pořádá také různé akce - seznamovací a lyžařský kurz, podzimní zahradní slavnost, vánoční akademie, ples apod. Studium je 3 leté a je možné pokračovat navazujícím bakalářským studiem ve spolupráci s Evangelickou teologickou fakultou UK.  V letních měsících funguje školní kolej jako hostel s ubytovací kapacitou 41 lůžek. Škola nabízí k pronájmu také aulu - kapacita 80 - 100 míst, audiovizuální technika, catering.

Hodnocení - Jabok - VOŠ sociál. pedagog.

221

Jabok - VOŠ sociálně pedagogická nasbíralo od Vás již 221 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Jabok - VOŠ sociálně pedagogická přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Jabok - VOŠ sociál. pedagog., prezentace je zařazena v katalogu:

Jabok - VOŠ sociál. pedagog. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: