LX, s.r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Zajišťujeme kompletní počítačový servis, dodávky HW, SW, spotřebního materiálu a příslušenství a spravujeme počítačové sítě.

LX, s.r.o. - logo
telefon: 272 088 192

prodáváme: počítače HAL3000 ve všech provedeních od towerů až po mini počítače notebooky a netbooky značek DELL, ACER, ASUS,TOSHIBA, SONY, HP, PACKAR BELL a další tablety iPAD, ACER, ASUS, SAMSUNG a spousty příslušenství - tašky, myši, dokovací stanice, napájecí zdroje, baterie tiskárny, scannery, multifunkce, kopírky a veškerý spotřební materiál mobilní telefony, navigace, fotoaparáty a příslušenství - paměťové karty, brašny a pouzdra, baterie opravujeme: počítače HAL3000 - jsme autorizovaný servis a prodejce zajistíme opravu tiskáren, scannerů, monitorů, notebooků a to jak záruční u smluvních opraven tak pozáruční a to včetně dopravy. instalujeme: operační systémy Microsoft, kancelářský SW, grafický SW, zákaznický SW, antivirový SW, domácí lokální WiFi sítě.

>> Kontakty pro LX, s.r.o. <<

Adresa:Dolnoměcholupská 522/12a
 10200, Praha Hostivař

Telefon:272088192
Mobil:603474256

WWW:http://www.lxw.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Bus:Za Nadjezdem 111

Vlak:Praha Hostivař

V dnešní době prodáváme kromě všech typů počítačů HAL3000 notebooky, netbooky a tablety značek DELL, ASUS, ACER, TOSHIBA, HEWLETT-PACKARD, SONY, PACKARD BELL a samozřejmě spoustu dalších zařízení. Zajišťujeme kompletní počítačový servis, dodávky HW, SW, spotřebního materiálu a příslušenství a spravujeme počítačové sítě. Jsme členy programu Microsoft Authorised Education Reseller, tzn., že máme oprávnění dodávat sorftware pro školy Námi dodané počítače a správu sítí, dodávky spotřebního materiálu a další naše služby využívají například ve firmě ThyssenKrupp Výtahy, s.r.o., ve vydavatelsví českého rozhlasu Radioservis a.s., v soukromém zravotnickém zařízení Citymed, s.r.o., ve stavební firmě Zidane, s.r.o. anebo je používají zaměstnanci sekretariátu Mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro. Dále servisujeme počítače v učebnách několika základních škol, v právnických kancelářích a mnoha lokálních soukromých sítích. prodáváme - opravujeme - instalujeme prodáváme: počítače HAL3000 ve všech provedeních od towerů až po mini počítače notebooky a netbooky značek DELL, ACER, ASUS,TOSHIBA, SONY, HP, PACKAR BELL a další tablety iPAD, ACER, ASUS, SAMSUNG a spousty příslušenství - tašky, myši, dokovací stanice, napájecí zdroje, baterie tiskárny, scannery, multifunkce, kopírky a veškerý spotřební materiál mobilní telefony, navigace, fotoaparáty a příslušenství - paměťové karty, brašny a pouzdra, baterie opravujeme: počítače HAL3000 - jsme autorizovaný servis a prodejce zajistíme opravu tiskáren, scannerů, monitorů, notebooků a to jak záruční u smluvních opraven tak pozáruční a to včetně dopravy. instalujeme: operační systémy Microsoft, kancelářský SW, grafický SW, zákaznický SW, antivirový SW, domácí lokální WiFi sítě. Jsme členy nákupního společenství LYONESS, ke každému vašemu nákupu nového zboží u nás, i k tomu úplně prvnímu vám v rámci nákupního společenství LYONESS poskytneme slevu 4%.

Hodnocení - LX, s.r.o.

263

LX, s.r.o. nasbíralo od Vás již 263 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro LX, s.r.o. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

LX, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?