16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

LX, s.r.o. - firma v Praze

Zajišťujeme kompletní počítačový servis, dodávky HW, SW, spotřebního materiálu a příslušenství a spravujeme počítačové sítě.

LX, s.r.o. - logo
telefon: 272 088 192

prodáváme: počítače HAL3000 ve všech provedeních od towerů až po mini počítače notebooky a netbooky značek DELL, ACER, ASUS,TOSHIBA, SONY, HP, PACKAR BELL a další tablety iPAD, ACER, ASUS, SAMSUNG a spousty příslušenství - tašky, myši, dokovací stanice, napájecí zdroje, baterie tiskárny, scannery, multifunkce, kopírky a veškerý spotřební materiál mobilní telefony, navigace, fotoaparáty a příslušenství - paměťové karty, brašny a pouzdra, baterie opravujeme: počítače HAL3000 - jsme autorizovaný servis a prodejce zajistíme opravu tiskáren, scannerů, monitorů, notebooků a to jak záruční u smluvních opraven tak pozáruční a to včetně dopravy. instalujeme: operační systémy Microsoft, kancelářský SW, grafický SW, zákaznický SW, antivirový SW, domácí lokální WiFi sítě.

>> Kontakty pro LX, s.r.o. <<

Adresa:Dolnoměcholupská 522/12a
 10200, Praha Hostivař

Telefon:272088192
Mobil:603474256

WWW:http://www.lxw.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Bus:Za Nadjezdem 111

Vlak:Praha Hostivař

Život Dětem
V dnešní době prodáváme kromě všech typů počítačů HAL3000 notebooky, netbooky a tablety značek DELL, ASUS, ACER, TOSHIBA, HEWLETT-PACKARD, SONY, PACKARD BELL a samozřejmě spoustu dalších zařízení. Zajišťujeme kompletní počítačový servis, dodávky HW, SW, spotřebního materiálu a příslušenství a spravujeme počítačové sítě. Jsme členy programu Microsoft Authorised Education Reseller, tzn., že máme oprávnění dodávat sorftware pro školy Námi dodané počítače a správu sítí, dodávky spotřebního materiálu a další naše služby využívají například ve firmě ThyssenKrupp Výtahy, s.r.o., ve vydavatelsví českého rozhlasu Radioservis a.s., v soukromém zravotnickém zařízení Citymed, s.r.o., ve stavební firmě Zidane, s.r.o. anebo je používají zaměstnanci sekretariátu Mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro. Dále servisujeme počítače v učebnách několika základních škol, v právnických kancelářích a mnoha lokálních soukromých sítích. prodáváme - opravujeme - instalujeme prodáváme: počítače HAL3000 ve všech provedeních od towerů až po mini počítače notebooky a netbooky značek DELL, ACER, ASUS,TOSHIBA, SONY, HP, PACKAR BELL a další tablety iPAD, ACER, ASUS, SAMSUNG a spousty příslušenství - tašky, myši, dokovací stanice, napájecí zdroje, baterie tiskárny, scannery, multifunkce, kopírky a veškerý spotřební materiál mobilní telefony, navigace, fotoaparáty a příslušenství - paměťové karty, brašny a pouzdra, baterie opravujeme: počítače HAL3000 - jsme autorizovaný servis a prodejce zajistíme opravu tiskáren, scannerů, monitorů, notebooků a to jak záruční u smluvních opraven tak pozáruční a to včetně dopravy. instalujeme: operační systémy Microsoft, kancelářský SW, grafický SW, zákaznický SW, antivirový SW, domácí lokální WiFi sítě. Jsme členy nákupního společenství LYONESS, ke každému vašemu nákupu nového zboží u nás, i k tomu úplně prvnímu vám v rámci nákupního společenství LYONESS poskytneme slevu 4%.

Hodnocení - LX, s.r.o.

356

LX, s.r.o. nasbíralo od Vás již 356 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro LX, s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

LX, s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

LX, s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: