24. května, 2019 - svátek má Jana

DRILL B.S., spol. s r. o. - firma v Praze

DRILL je personálně konzultační společnost poskytující široké portfolio produktů a služeb pro firemní zákazníky; od velkých korporací, přes střední a malé společnosti, až po individuální podnikatele.

DRILL B.S., spol. s r. o. - logo
telefon: +420 723 417 777

DRILL® je personálně-konzultační a poradenská společnost poskytující široké portfolio produktů a služeb pro firemní zákazníky; od velkých korporací, přes střední a malé společnosti, až po individuální podnikatele. Společnost DRILL® se na trhu se odlišuje zejména poskytováním praktických řešení s jasně a jednoduše definovanou a rozpoznatelnou přidanou hodnotou pro své zákazníky. Správné pochopení podstaty a naléhavosti potřeb spolu s používáním praktických přístupů a metod jejich řešení umožňuje společnosti DRILL® uspět i tam, kde konkurenti nepochopili správně potřeby svých zákazníků a svými výsledky při poskytování služeb nesplnili jejich očekávání. Klíčové aktivity společnosti DRILL® jsou soustředěny do následujících oblastí: • Komplexní služby v oblasti lidských zdrojů (executive search, vyhledávání zaměstnanců, contracting a interim management, testování kandidátů a zaměstnanců, realizace development a assessment center, outplacement, provádění procesně – personálních auditů, performance management, zvyšování výkonnosti, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, poskytování nástrojů pro řízení lidských zdrojů, prodej personálního software, vedení personální a mzdové agendy, pracovně právní poradenství, vedení agendy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i požární ochrany, částečný i úplný outsourcing lidských zdrojů). • Částečný i úplný outsourcing podpůrných a obslužných útvarů • Ekonomické a podnikatelské poradenství Společnost DRILL® je držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001, certifikátu environmentálního managementu ISO 14001 a členem mnoha prestižních profesních organizací včetně „The Chartered Institute of Personnel and Development“, „Society for Human Resource Management“ a „People Management Forum“.

>> Kontakty pro DRILL B.S., spol. s r. o. <<

Adresa:Národní 1009/3, Praha 1
 11000, Praha Staré Město

Telefon:+420723417777

WWW:http://www.drill.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace DRILL B.S., spol. s r. o. není nastaveno žádné dopravní spojení.

Hodnocení - DRILL B.S., spol. s r. o.

192

DRILL B.S., spol. s r. o. nasbíralo od Vás již 192 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro DRILL B.S., spol. s r. o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

DRILL B.S., spol. s r. o., prezentace je zařazena v katalogu:

DRILL B.S., spol. s r. o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: