DRILL B.S., spol. s r. o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

DRILL je personálně konzultační společnost poskytující široké portfolio produktů a služeb pro firemní zákazníky; od velkých korporací, přes střední a malé společnosti, až po individuální podnikatele.

DRILL B.S., spol. s r. o. - logo
telefon: +420 723 417 777

DRILL® je personálně-konzultační a poradenská společnost poskytující široké portfolio produktů a služeb pro firemní zákazníky; od velkých korporací, přes střední a malé společnosti, až po individuální podnikatele. Společnost DRILL® se na trhu se odlišuje zejména poskytováním praktických řešení s jasně a jednoduše definovanou a rozpoznatelnou přidanou hodnotou pro své zákazníky. Správné pochopení podstaty a naléhavosti potřeb spolu s používáním praktických přístupů a metod jejich řešení umožňuje společnosti DRILL® uspět i tam, kde konkurenti nepochopili správně potřeby svých zákazníků a svými výsledky při poskytování služeb nesplnili jejich očekávání. Klíčové aktivity společnosti DRILL® jsou soustředěny do následujících oblastí: • Komplexní služby v oblasti lidských zdrojů (executive search, vyhledávání zaměstnanců, contracting a interim management, testování kandidátů a zaměstnanců, realizace development a assessment center, outplacement, provádění procesně – personálních auditů, performance management, zvyšování výkonnosti, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, poskytování nástrojů pro řízení lidských zdrojů, prodej personálního software, vedení personální a mzdové agendy, pracovně právní poradenství, vedení agendy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i požární ochrany, částečný i úplný outsourcing lidských zdrojů). • Částečný i úplný outsourcing podpůrných a obslužných útvarů • Ekonomické a podnikatelské poradenství Společnost DRILL® je držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001, certifikátu environmentálního managementu ISO 14001 a členem mnoha prestižních profesních organizací včetně „The Chartered Institute of Personnel and Development“, „Society for Human Resource Management“ a „People Management Forum“.

>> Kontakty pro DRILL B.S., spol. s r. o. <<

Adresa:Národní 1009/3, Praha 1
 11000, Praha Staré Město

Telefon:+420723417777

WWW:http://www.drill.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace DRILL B.S., spol. s r. o. není nastaveno žádné dopravní spojení.

Hodnocení - DRILL B.S., spol. s r. o.

126

DRILL B.S., spol. s r. o. nasbíralo od Vás již 126 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro DRILL B.S., spol. s r. o. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

DRILL B.S., spol. s r. o., prezentace je zařazena v katalogu:

Služby Praha > Agentury práce Praha
Vzdělání a školení > Pořádání seminářů a školení

DRILL B.S., spol. s r. o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Agentury práce

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?