22. března, 2019 - svátek má Leona

Boatpark, s.r.o. , Karlín - firma v Praze

Prodáváme sjezdové lyže, freeride a freestyle lyže, běžky, snowboardy, sněžnice, backcountry běžky, lyže Sporten, Armada. Bazar lyží a snowboardů, ski servis. Půjčujeme lyže, běžky, snowboardy, sněžnice. Dále prodáváme lodě, kánoe, kajaky, rafty, nafukovací čluny. Opravujeme nafukovací lodě.

Boatpark, s.r.o.  , Karlín - logo
telefon: +420 284 826 787

Prodáváme sjezdové lyže, freeride a freestyle lyže, běžky, snowboardy, sněžnice, backcountry běžky, lyže Sporten, Armada. Bazar lyží a snowboardů, ski servis. Půjčujeme lyže, běžky, snowboardy, sněžnice. Dále prodáváme lodě, kánoe, kajaky, rafty, nafukovací čluny. Opravujeme nafukovací lodě.

>> Kontakty pro Boatpark, s.r.o. , Karlín <<

Adresa:Sokolovská 359/146 , 18600 Praha, Karlín
 18600, Praha Karlín

Telefon:+420284826787
Mobil:+420 604 728 042

WWW:http://www.boatpark.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Boatpark, s.r.o. , Karlín není nastaveno žádné dopravní spojení.

Společnost Boatpark s.r.o. byla založena v roce 2001. Zpočátku jsme se specializovali pouze na dovoz a prodej vodáckého vybavení, od roku 2004 jsme nabídku rozšířili o zimní zboží. Naším cílem je poskytovat komplexní servis v letním i zimním sortimentu. Proto u nás naleznete prodejnu, e-shop, půjčovnu, bazar, servis a od roku 2007 i vodáckou školu. Všichni zaměstnanci jsou přitom sami aktivními vodáky, lyžaři či snowboardisty a jsou proto schopní profesionálně poradit při výběru zboží.

Vodákům nabízíme kompletní sortiment počínaje drobnostmi jako vodotěsná pouzdra, kilometráže atp., přes veškeré vybavení až po lodě všeho druhu. Jsme výhradním dovozcem firem Liquidlogic, Astral, Immersion Research, Werner paddles, Palm Equipment, Perception, Sweet Protection, G3, Scoprega, Peak UK, Shred Ready a zaručujeme jejich nejrychlejší možné dodání po České i Slovenské republice. Zároveň jsme autorizovaným servisem nafukovacích lodí Gumotex, Honda, Rio, Robfin, Incept, Sevylor a Zodiac.

V zimním sortimentu se specializujeme na freeride, skialp a backcountry, kde dovedeme zákazníkovi poradit nejen s výběrem lyží, snowboardů, montáží vázání, ale i vhodných doplňků. Pro pokročilé a náročné jezdce nabízíme výrobky těch nejkvalitnějších značek jako je: G3, Line ski, K2, Sweet Protection, Sporten, Mammut/Snowpulse bags, Ride snowboards, Dynafit, Armada, Scarpa, Movement ski, Atomic, Arva, Leki, Fischer, Alpina, Diamir a mnoho dalších. Nabízíme samozřejmě také široký výběr oblečení, helem, chráničů, batohů a dalších doplňků. Spolehnout se můžete i na servis a půjčovnu; jsme autorizovaným servisem sjezdových bot Head, Lowa a Scarpa.

Díky odborným znalostem i osobním zkušenostem dokážeme kvalitně obsloužit jak začátečníky či příležitostné vodáky a lyžaře, tak nadšené sportovce sledující nejnovější trendy. Díky šíři sortimentu a služeb jsme ideálními partnery také pro firmy či státní organizace. 

 

Hodnocení - Boatpark, s.r.o. , Karlín

250

Boatpark, s.r.o. , Karlín nasbíralo od Vás již 250 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Boatpark, s.r.o. , Karlín přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Boatpark, s.r.o. , Karlín, prezentace je zařazena v katalogu:

Boatpark, s.r.o. , Karlín na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: