Multipower.cz , Vinohrady

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Generální zastoupení výživy firem MULTIPOWER a KOELBEL. Prodej sportovní výživy, zásobování fitness, posiloven a sportovních klubů. Carnitin, gainer, spalovače tuků, proteiny, stimulanty, creatin, kloubní výživa, dietní programy, sportovní pomůcky.

Logo Multipower.cz  , Vinohrady
telefon: +420 222 725 006

Generální zastoupení výživy firem MULTIPOWER a KOELBEL. Prodej sportovní výživy, zásobování fitness, posiloven a sportovních klubů. Carnitin, gainer, spalovače tuků, proteiny, stimulanty, creatin, kloubní výživa, dietní programy, sportovní pomůcky.

>> Kontakty pro Multipower.cz , Vinohrady <<

Adresa:Vinohradská 1336/97 , 12000 Praha, Vinohrady
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420222725006

WWW:http://www.multipower.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Multipower.cz , Vinohrady není nastaveno žádné dopravní spojení.

O nás 

Naše společnost USAS s.r.o. je stabilním a silným partner na trhu se sportovní výživou od roku 1990, současně jsme dovozcem německých produktů firem MULTIPOWER, PROVISTA (bývalý KOELBEL), MULTABEN a CHAMP.

Po celou dobu se současně zabýváme distribucí a přímým prodejem sportovní a doplňkové výživy. Díky široké nabídce dokážeme uspokojit každého sportovce (vrcholového i rekreačního) z jakéhokoliv sportovního odvětví.

Velice si zakládáme na tom, že se nám podařilo díky dlouholetému působení a zkušenostem spolu s prestižními lékaři a trenéry spoluvytvářet profesionální stravovací režimy pro účastníky olympijských her, mistrovství světa, členy reprezentačních a ligových týmů. Důvěru jsme si získali u mnoha význačných osobností samozřejmě především ze sportovního sektoru, ale také z politiky, kultury, médií i showbyznysu.

Individuální stravovací programy, ale hlavně vytváříme především pro běžnou sportující veřejnost, pro trpící nadváhou redukční programy nebo pro nadměrně stresované manažery regenerační programy .

Všem, kteří na nás spolehají, nabízíme skvělé ceny, širokou nabídku originálních produktů. Naše zkušenosti a zkušenosti stabilních německých výrobců sportovní a doplňkové výživy, které jsou na špici evropského trhu desítky let. Za samozřejmost pokládáme odborný, osobní přístup našeho týmu.

Teď už záleží jen na Vás. Vyzkoušejte naše služby! Ujišťujeme Vás, že zvolíte to nejlepší!

Hodnocení - Multipower.cz , Vinohrady

180

Multipower.cz , Vinohrady nasbíralo od Vás již 180 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Multipower.cz , Vinohrady přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Multipower.cz , Vinohrady, prezentace je zařazena v katalogu:

Sportovní služby a sportoviště > Prodej sportovních potřeb Praha

Multipower.cz , Vinohrady na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Prodej sportovních potřeb

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?