22. března, 2019 - svátek má Leona

Multipower.cz , Vinohrady - firma v Praze

Generální zastoupení výživy firem MULTIPOWER a KOELBEL. Prodej sportovní výživy, zásobování fitness, posiloven a sportovních klubů. Carnitin, gainer, spalovače tuků, proteiny, stimulanty, creatin, kloubní výživa, dietní programy, sportovní pomůcky.

Logo Multipower.cz  , Vinohrady
telefon: +420 222 725 006

Generální zastoupení výživy firem MULTIPOWER a KOELBEL. Prodej sportovní výživy, zásobování fitness, posiloven a sportovních klubů. Carnitin, gainer, spalovače tuků, proteiny, stimulanty, creatin, kloubní výživa, dietní programy, sportovní pomůcky.

>> Kontakty pro Multipower.cz , Vinohrady <<

Adresa:Vinohradská 1336/97 , 12000 Praha, Vinohrady
 12000, Praha Vinohrady

Telefon:+420222725006

WWW:http://www.multipower.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Multipower.cz , Vinohrady není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

O nás 

Naše společnost USAS s.r.o. je stabilním a silným partner na trhu se sportovní výživou od roku 1990, současně jsme dovozcem německých produktů firem MULTIPOWER, PROVISTA (bývalý KOELBEL), MULTABEN a CHAMP.

Po celou dobu se současně zabýváme distribucí a přímým prodejem sportovní a doplňkové výživy. Díky široké nabídce dokážeme uspokojit každého sportovce (vrcholového i rekreačního) z jakéhokoliv sportovního odvětví.

Velice si zakládáme na tom, že se nám podařilo díky dlouholetému působení a zkušenostem spolu s prestižními lékaři a trenéry spoluvytvářet profesionální stravovací režimy pro účastníky olympijských her, mistrovství světa, členy reprezentačních a ligových týmů. Důvěru jsme si získali u mnoha význačných osobností samozřejmě především ze sportovního sektoru, ale také z politiky, kultury, médií i showbyznysu.

Individuální stravovací programy, ale hlavně vytváříme především pro běžnou sportující veřejnost, pro trpící nadváhou redukční programy nebo pro nadměrně stresované manažery regenerační programy .

Všem, kteří na nás spolehají, nabízíme skvělé ceny, širokou nabídku originálních produktů. Naše zkušenosti a zkušenosti stabilních německých výrobců sportovní a doplňkové výživy, které jsou na špici evropského trhu desítky let. Za samozřejmost pokládáme odborný, osobní přístup našeho týmu.

Teď už záleží jen na Vás. Vyzkoušejte naše služby! Ujišťujeme Vás, že zvolíte to nejlepší!

Hodnocení - Multipower.cz , Vinohrady

261

Multipower.cz , Vinohrady nasbíralo od Vás již 261 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Multipower.cz , Vinohrady přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Multipower.cz , Vinohrady, prezentace je zařazena v katalogu:

Multipower.cz , Vinohrady na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: