24. dubna, 2019 - svátek má Jiří

MALVÍNA - umělecká mateřská škola, s.r.o. , Karlín - firma v Praze

Provozujeme uměleckou školku. Věnujeme se přípravě na školní docházku, rozvoji grafomotoriky, zrakového vnímání a logopedii. Posky­tu­jeme celodenní péči pro děti od 2,5 let. Maxi­mální počet dětí ve třídě je 8. Nabízíme konzul­tace z oboru výživy dětí, psy­cho­logie, logo­pe­die a grafo­mo­to­riky.

Logo MALVÍNA - umělecká mateřská škola, s.r.o. , Karlín
telefon:není uveden

Provozujeme uměleckou školku. Věnujeme se přípravě na školní docházku, rozvoji grafomotoriky, zrakového vnímání a logopedii. Posky­tu­jeme celodenní péči pro děti od 2,5 let. Maxi­mální počet dětí ve třídě je 8. Nabízíme konzul­tace z oboru výživy dětí, psy­cho­logie, logo­pe­die a grafo­mo­to­riky.

>> Kontakty pro MALVÍNA - umělecká mateřská škola, s.r.o. , Karlín <<

Adresa:Křižíkova 159/56 , 18600 Praha, Karlín
 18600, Praha Karlín

Mobil:+420 731 314 731

WWW:http://www.skolkamalvina.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MALVÍNA - umělecká mateřská škola, s.r.o. , Karlín není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple

Malvína je soukromou školkou v Praze 8, nedaleko stanice metra B – Křižíkova, se zaměřením na uměleckou tvorbu a grafomotoriku. Místo jsme citlivě vybrali a interiér vznikl ve spolupráci s architektonickým studiem.

Poskytujeme celodenní péči pro děti od 1 roku do 7 let. Přivítáme mezi sebou i nadané děti a děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Naším cílem je uvést do života nejen toho školního, spokojené, zdravé, vyrovnané a sebevědomé dítě, které si osvojilo srávné sociální jednání nejen ve skupině svých vrstevníků, ale i ve školním kolektivu.

Důraz je u nás kladen především na psychomotorické, grafomotorické a sociální dovednosti, které zaručují jeho další, na všech úrovních přirozený, komplexní a úspěšný rozvoj.

Chceme předávat Vašim dětem hravou formou hodnoty, v něž sami věříme a jsou základem dalšího morálního, emočního a lidského počínání. Jsou jimy především tolerance, pochopení, mravní a společenské zásady, zdravé seběvědomí, úcta k okolí a především pozitivní přístup k lidem i životu jako takovému.

Své poslání vidíme v tom, aby dítě opouštějící školku Malvínu a usedající do školních lavic, bylo připraveno plnohodnotně zvládnout výuku, aktivně se zapojovat do dění ve škole a úspěšně navazovat, pro něj v tomto věku tak důležité, sociální kontakty.

Pečujeme o Vaše dítě s láskou, porozuměním a úsměvem.

Vaše Malvína

Hodnocení - MALVÍNA - umělecká mateřská škola, s.r.o. , Karlín

185

MALVÍNA - umělecká mateřská škola, s.r.o. , Karlín nasbíralo od Vás již 185 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MALVÍNA - umělecká mateřská škola, s.r.o. , Karlín přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MALVÍNA - umělecká mateřská škola, s.r.o. , Karlín, prezentace je zařazena v katalogu:

MALVÍNA - umělecká mateřská škola, s.r.o. , Karlín na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení:
Tweetni tuto stránku
Dobrý Anděl

Mateřské školky Praha

Kulturní kalendář