22. května, 2019 - svátek má Emil

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. - firma v Praze

Architektonický atelier s působností po celé ČR. Navrhujeme rodinné a bytové domy, administrativní a veřejné budovy i výrobní objekty.

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. - logo
telefon: +420 271 726 630

Atelier architektury OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. je projektová kancelář rozvíjející se od roku 1998. Firma sídlí na pražských Vinohradech a působí po celé ČR. Společnost nabízí kompletní projektové služby od prvních návrhů až po kolaudaci stavby a to ve stupních: architektonická studie, dokumentace pro územní řízení, obstarání územního rozhodnutí, projekt pro stavební řízení, obstarání stavebního povolení, projekt pro provedení stavby, studie interiéru, rozpočet stavby a autorský dozor na stavbě.

>> Kontakty pro OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. <<

Adresa:Jana Masaryka 179/56
 120000, Praha Vinohrady

Telefon:+420271726630
Mobil:+420603310747
Fax:+420271726630

WWW:http://www.obrsal.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A Náměstí Míru

Tramvaj:4, 22, 57, 59

Bus:135

Vlak:Praha hlavní nádraží

Dobrý Anděl
Atelier architektury OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. je architektonická, projektová a inženýrská kancelář rozvíjející se od roku 1998. Firma sídlí na pražských Vinohradech a působí po celé ČR. Společnost nabízí kompletní projektové služby od prvních návrhů až po kolaudaci stavby a to ve stupních: architektonická studie, dokumentace pro územní řízení, obstarání územního rozhodnutí, projekt pro stavební řízení, obstarání stavebního povolení, projekt pro provedení stavby, studie interiéru, rozpočet stavby a autorský dozor na stavbě. Tímto uceleným servisem dosahujeme nejvyšší možné kvality realizovaných staveb. Ke každému domu přistupujeme vždy individuálně. Tvorba atelieru je rozmanitá, navrhujeme rodinné domy, bytové stavby, administrativní budovy i výrobní objekty a to v širokém měřítku od urbanistických studií až po interiérový design. Velkou péči také věnujeme rekonstrukcím a adaptacím stávajících budov. Klienty atelieru jsou soukromí investoři, developerské společnosti, státní správa a samospráva i neziskové organizace. Veškeré projektové práce jsou prováděny pod dohledem autorizovaného architekta České komory architektů pro pozemní stavby: Ing. arch. LukᚠObršál, ČKA 03157, porotce a organizátor architektonických soutěží. Atelier udržuje profesní pojištění odpovědnosti autorizovaných osob do výše 5 mil. Kč ročně.

Hodnocení - OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o.

138

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. nasbíralo od Vás již 138 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Vᚠweb pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: