OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o.

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Architektonický atelier s působností po celé ČR. Navrhujeme rodinné a bytové domy, administrativní a veřejné budovy i výrobní objekty.

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. - logo
telefon: +420 271 726 630

Atelier architektury OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. je projektová kancelář rozvíjející se od roku 1998. Firma sídlí na pražských Vinohradech a působí po celé ČR. Společnost nabízí kompletní projektové služby od prvních návrhů až po kolaudaci stavby a to ve stupních: architektonická studie, dokumentace pro územní řízení, obstarání územního rozhodnutí, projekt pro stavební řízení, obstarání stavebního povolení, projekt pro provedení stavby, studie interiéru, rozpočet stavby a autorský dozor na stavbě.

>> Kontakty pro OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. <<

Adresa:Jana Masaryka 179/56
 120000, Praha Vinohrady

Telefon:+420271726630
Mobil:+420603310747
Fax:+420271726630

WWW:http://www.obrsal.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Metro:A Náměstí Míru

Tramvaj:4, 22, 57, 59

Bus:135

Vlak:Praha hlavní nádraží

Atelier architektury OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. je architektonická, projektová a inženýrská kancelář rozvíjející se od roku 1998. Firma sídlí na pražských Vinohradech a působí po celé ČR. Společnost nabízí kompletní projektové služby od prvních návrhů až po kolaudaci stavby a to ve stupních: architektonická studie, dokumentace pro územní řízení, obstarání územního rozhodnutí, projekt pro stavební řízení, obstarání stavebního povolení, projekt pro provedení stavby, studie interiéru, rozpočet stavby a autorský dozor na stavbě. Tímto uceleným servisem dosahujeme nejvyšší možné kvality realizovaných staveb. Ke každému domu přistupujeme vždy individuálně. Tvorba atelieru je rozmanitá, navrhujeme rodinné domy, bytové stavby, administrativní budovy i výrobní objekty a to v širokém měřítku od urbanistických studií až po interiérový design. Velkou péči také věnujeme rekonstrukcím a adaptacím stávajících budov. Klienty atelieru jsou soukromí investoři, developerské společnosti, státní správa a samospráva i neziskové organizace. Veškeré projektové práce jsou prováděny pod dohledem autorizovaného architekta České komory architektů pro pozemní stavby: Ing. arch. Lukáš Obršál, ČKA 03157, porotce a organizátor architektonických soutěží. Atelier udržuje profesní pojištění odpovědnosti autorizovaných osob do výše 5 mil. Kč ročně.

Hodnocení - OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o.

15

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. nasbíralo od Vás již 15 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Reality a nemovitosti

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?