26. března, 2019 - svátek má Emanuel

MŠ Praha 9, Litvínovská , Střížkov - firma v Praze

Provozujeme pětitřídní mateřskou školu pro 144 dětí se školní jídelnou. Nabízíme výuku hry na zobcovou flétnu, seznamování s anglickým jazykem, taneční kroužek a jógu. Součástí školy je zahrada s víceúčelovým hřištěm, pískovištěm a pódiem.

Logo MŠ Praha 9, Litvínovská , Střížkov
telefon: +420 286 889 241

Provozujeme pětitřídní mateřskou školu pro 144 dětí se školní jídelnou. Nabízíme výuku hry na zobcovou flétnu, seznamování s anglickým jazykem, taneční kroužek a jógu. Součástí školy je zahrada s víceúčelovým hřištěm, pískovištěm a pódiem.

>> Kontakty pro MŠ Praha 9, Litvínovská , Střížkov <<

Adresa:Litvínovská 490/52 , 19000 Praha, Střížkov
 19000, Praha Střížkov

Telefon:+420286889241
Mobil:+420 725 914 417

WWW:http://www.mslitvinovska.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 9, Litvínovská , Střížkov není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

Dítě si hraje a poznává svět.

tb_krouzky.jpgtb_krouzky.jpg

Naše mateřská škola je pětitřídní, pavilónová, umístěná uprostřed zeleně velké zahrady v klidné části proseckého sídliště nedaleko stanice metra Střížkov. Budova je zateplená a má pěknou barevnou fasádu. Všechny interiéry jsou opravené a vybavené moderním dětským nábytkem. O děti pečuje 10 pedagogů a 8 provozních pracovnic.

Třídy jsou prostorné, vzdušné a světlé. Vybaveny jsou podle věkových potřeb dětí.  

Program v naší mateřské škole klade důraz na harmonický rozvoj dětské osobnosti s přihlédnutím k individuálním zvláštnostem dětí při všech činnostech mateřské školy. Zdravý vývoj dětí podporujeme např. zdravým jídlem, pravidelným cvičením, pohybovými aktivitami, plaveckou výukou, otužováním, návštěvami solných jeskyní a saunou. Dětskou osobností rozvíjíme nabídkou nadstandardních aktivit (hra na flétnu, seznamování s anglickým jazykem, taneční kroužek. keramika, dramatický kroužek).  

Naše mateřská škola je zapojena do projektu ZELENÁ ŠKOLA a MALÝ ZAHRADNÍK, tím přispívá k ochraně životního prostředí, přírodních zdrojů a zdraví člověka, dále pak do projektu Nechci kazy - školka, Fond Sidus, Prima Vizus (screeningové vyšetření očí), Celé Česko čte dětem, Ciur (sběr papíru), Kuliferdova mateřská škola - program RAABE. Každoročně se účastníme vystoupení předškolních dětí v Gongu pod názvem Předškoláček. Naše škola se též účastní sbírek Diakonie Broumov...

Hodnocení - MŠ Praha 9, Litvínovská , Střížkov

69

MŠ Praha 9, Litvínovská , Střížkov nasbíralo od Vás již 69 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 9, Litvínovská , Střížkov přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 9, Litvínovská , Střížkov, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 9, Litvínovská , Střížkov na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: