21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Soused malíř, HP deco s.r.o. - firma v Praze

Nabízíme kompletní malířské a natěračské služby po celé České republice. Naši malíři pokojů jsou odborníci ve svém oboru a budou se snažit o Vaši maximální spokojenost.

Soused malíř, HP deco s.r.o. - logo
telefon: 774 009 500

Naší snahou je stát se jedničkou v malířství na Českém trhu. Toho můžeme dosáhnout jen tak, pokud budou naši klienti spokojeni a budou naše malířské služby doporučovat dále svým přátelům a známým. Jsme si vědomi, že toho lze dosáhnout jen, když naši malíři budou spolehliví, dobře odvedou svou práci, rychle se s Vámi dohodnou na podrobnostech a budou schopni na základě svých zkušeností poradit s výběrem barev a jejich kombinací. Kvalita našich služeb není podmíněna vysokými cenami. Naše malířské služby Vám nabízíme ve vyváženém poměru cena/kvalita. Vypočítejte si jednoduše předběžnou cenu vymalování pokojů/pokoje pomocí našeho sofistikovaného kalkulátoru a objednejte si zdarma prohlídku malířem, který Vám stanový konečnou cenu vymalování bytu.

>> Kontakty pro Soused malíř, HP deco s.r.o. <<

Adresa:Přistoupimská 433
 10800, Praha Malešice

Telefon:774009500

WWW:http://www.sousedmalir.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Soused malíř, HP deco s.r.o. není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple
Disponujeme malíři po celé České republice a vždy využijeme vašeho nejbližšího malíře. Naši malíři jsou odborníci v oboru. Od klientů máme zpětné vazby na jejich práci a tím zaručujeme profesionalitu všech našich malířů. Tím, že bydlí malíři blízko Vás, můžeme zaručit rychlé jednání – například prohlídka malířem ještě týž den. Někteří malíři mají určité specializace. Tyto malíře využíváme při speciálních malbách. Je pro nás důležité vše nejdříve podrobně prodiskutovat a odsouhlasit si cenu. Až pak se pustíme do práce. Protože máte svého malíře skoro za rohem, tak nemusí jezdit autem například přes celou Prahu

Hodnocení - Soused malíř, HP deco s.r.o.

501

Soused malíř, HP deco s.r.o. nasbíralo od Vás již 501 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Soused malíř, HP deco s.r.o. přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Soused malíř, HP deco s.r.o., prezentace je zařazena v katalogu:

Soused malíř, HP deco s.r.o. na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: