18. března, 2019 - svátek má Eduard

MŠ Praha 5, Lohniského , Hlubočepy - firma v Praze

Mateřská škola pro 112 dětí se specializuje na rozvoj jazykové výchovy. Vedeme výuku anglického jazyka, sportovních her, flétny nebo tance. Součástí je jídelna. Možnost využít služeb logopedky. Pořádáme výlety do přírody, akce pro děti s rodiči nebo kulturní a sportovní akce.

MŠ Praha 5, Lohniského  , Hlubočepy - logo

Mateřská škola pro 112 dětí se specializuje na rozvoj jazykové výchovy. Vedeme výuku anglického jazyka, sportovních her, flétny nebo tance. Součástí je jídelna. Možnost využít služeb logopedky. Pořádáme výlety do přírody, akce pro děti s rodiči nebo kulturní a sportovní akce.

>> Kontakty pro MŠ Praha 5, Lohniského , Hlubočepy <<

Adresa:Lohniského 830/18 , 15200 Praha, Hlubočepy
 15200, Praha Hlubočepy

Telefon:+420251816721
Mobil:+420 739 944 641

WWW:http://www.skolka-barrandov.estranky.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 5, Lohniského , Hlubočepy není nastaveno žádné dopravní spojení.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

 Chceme dětem vytvořit podnětné prostředí se zaměřením

 

na rozvoj jazykové výchovy. 


 

 
 Mateřská škola je umístěna uprostřed zástavby panelových domů na barrandovském sídlišti v Praze 5. Dvoupatrová budova z roku 1988 projektována jako čtyřtřídní předškolní zařízení.

 

1.jpg

 

 V listopadu 2003 byla provedena kompletní výměna vnitřních rozvodů vody, rekonstrukce soc. zařízení a generální oprava střechy. V rámci úsporných opatření bylo instalováno silikonové těsnění do oken. Dále proběhla rekonstrukce školní kuchyně a výměna nevyhovujících oken za nová plastová. Technický stav budovy odpovídá současným požadavkům a normám.

 Školní zahrada je průběžně vybavována novými herními prvky, které odpovídají bezpečnostním normám ČR. I zde je dodržován pitný režim, děti mají k dispozici dvě nerezová pítka.

 

img_5420.jpg

 

 

   Vnitřní uspořádání školy je vyhovující. Na každém podlaží se nacházejí dvě třídy, propojené spojovací chodbou. Jednotlivé třídy jsou děleny do třech prostorů – jídelny, herny a ložnice. Ke každé třídě přísluší šatna, sklad pomůcek, sklad lůžkovin, kuchyňka a soc. zařízení. Všechny třídy jsou barevně vymalované, vybavené novými koberci a nábytkem. Děti jsou rozděleny do tříd podle věku. 

 Profilací MŠ je zaměření na jazykovou výchovu.

  

 

img_5403.jpg   Základní informace

Stanovený počet dětí: 112 dětí

 

 

Počet tříd: 4 třídy, kde jsou děti rozdělené podle věku, kontakt s dětmi z jiných tříd je dostatečně umožněn při ranním scházení, pobytu na zahradě a odpoledne.

Provozní doba: pondělí - pátek, 6:30 - 17:00

 

 

 Úplata za předškolní vzdělávání - školné

 

Výše školného ve školním roce 2014/2015 vychází ze zákona č. 561/2004 Sb. (Školský zákon) a vyhlášky č. 14/ 2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění vyhlášky č. 43/2006 Sb., je stanoveno dle výpočtu z neinvestičních dotací v roce 2013. Školné pro rok 2014/2015 činí 746,-Kč. Vzdělávání v posledním ročníku MŠ se poskytuje bezplatně děti s OŠD školné platí.

Rodiče jsou povinni včas hradit stravné i školné. Opakované neuhrazení školného či stravného je považováno za hrubé porušení Školního řádu a dítěti může být ukončena docházka do MŠ.

 

 

 

skolka.jpg      sj.jpg

Hodnocení - MŠ Praha 5, Lohniského , Hlubočepy

57

MŠ Praha 5, Lohniského , Hlubočepy nasbíralo od Vás již 57 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 5, Lohniského , Hlubočepy přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 5, Lohniského , Hlubočepy, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 5, Lohniského , Hlubočepy na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: