22. března, 2019 - svátek má Leona

MŠ Praha 4, Sulanského , Háje - firma v Praze

Mateřská škola pro 125 dětí s jídelnou. Nabídka kroužků keramiky, angličtiny, flétny a dětského cvičení.

Logo MŠ Praha 4, Sulanského ,  Háje
telefon: +420 272 916 486

Mateřská škola pro 125 dětí s jídelnou. Nabídka kroužků keramiky, angličtiny, flétny a dětského cvičení.

>> Kontakty pro MŠ Praha 4, Sulanského , Háje <<

Adresa:Sulanského 693/8a , 14900 Praha, Háje
 14900, Praha Háje

Telefon:+420272916486
Mobil:+420 722 944 866 +420 728 957 426

WWW:http://www.mssulanskeho.unas.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 4, Sulanského , Háje není nastaveno žádné dopravní spojení.

Mateřská škola Sulanského se nachází na Jižním Městě v blízkosti stanice metra C Háje. V současné době ji navštěvuje 125 dětí. Škola má 8 věkově smíšených tříd s počtem 15 až 16 dětí. Je tedy možné umístit sourozence do jedné třídy. Všechny třídy jsou integrační - zařazují se do nich též děti hendikepované.

Škola má vlastí rozlehlou zahradu se vzrostlou zelení. Zahrada je vybavena prolézací věží s lezecí stěnou, pískovišti, korytem pro letní vodní hry a dalšími herními prvky.

Ve škole je krásná vstupní hala, která slouží jednak ke scházení a rozcházení dětí, ale také se zde pořádají pravidelné i příležitostné výstavy a kulturní akce (například vystoupení dětí z kroužků).

Je zde také velmi dobře vybavená keramická dílna, mikrotřída pro skupinové aktivity a kroužky a učebna logopedie.

Od 1. 1. 1993 škola vystupuje jako právní subjekt.

Pedagogický kolektiv je plně kvalifikovaný, pracuje v něm několik speciálních pedagogů. S učitelkami na třídách spolupracuje v rámci integrace také 6 asistentů pedagoga.

Výchovně vzdělávací činnost vychází z Rámcového programu pro předškolní vzdělávání, na jehož základě je zpracován Školní vzdělávací program. Pro děti integrované je zpracován Individuální výchovně vzdělávací plán na základě jejich diagnózy a odborných posudků. Výchovně vzdělávací činnost je prováděna formou skupinové práce, s přihlédnutím k věkovým zvláštnostem dětí. Uplatňujeme individuální přístup k dítěti, respektujeme přirozené potřeby a podporujeme osobní rozvoj.

Při přípravě dětí na vstup do základní školy klademe důraz na rozvoj komunikačních schopností, na zvyšování úrovně pohybových aktivit, zručnost, zdokonalení grafomotorických dovedností a posilování sociálních aktivit a volních vlastností. Zaměřujeme se na odstranění logopedických vad před vstupem do školy. Při přechodu do základní školy spolupracujeme s rodiči, přilehlými spádovými školami, s pedagogicko – psychologickou poradnou a podle potřeby též se speciálními pedagogickými centry a dalšími odborníky.

Pro děti organizujeme v průběhu roku mnoho akcí. Školy v přírodě, lyžařský pobyt, rekreační a poznávací výlety. Jednou měsíčně zveme do školy divadelní soubory a nabízíme divadelní představení v mateřské škole.

Nabízíme také řadu zájmových aktivit pro děti, jako je plavání, angličtina, keramika, výtvarný atelier, šikovné ručičky, flétna, cvičení, jóga, zpívání nebo dramatický kroužek.

Organizujeme také akce pro celou rodinu či veřejnost – například podzimní pouť na školní zahradě, dětský karneval, besídky pro rodiče, víkendové výtvarné dílny pro rodiče nebo rodiče s dětmi nebo večerní keramiku pro dospělé.

Hodnocení - MŠ Praha 4, Sulanského , Háje

75

MŠ Praha 4, Sulanského , Háje nasbíralo od Vás již 75 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 4, Sulanského , Háje přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 4, Sulanského , Háje, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 4, Sulanského , Háje na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: