MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Mateřská škola pro 60 dětí s jídelnou je zaměřena na estetickou i hudebně pohybovou výchovu a ekologii. Pořádáme den otevřených dětí při zápisu dětí, besídky pro rodiče a veřejnost, návštěvy do divadel, tématické výlety po okolí. Nabízíme plavání, keramiku, hru na hudební nástroj a výuku AJ.

MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice - logo
telefon: +420 272 768 906

Mateřská škola pro 60 dětí s jídelnou je zaměřena na estetickou i hudebně pohybovou výchovu a ekologii. Pořádáme den otevřených dětí při zápisu dětí, besídky pro rodiče a veřejnost, návštěvy do divadel, tématické výlety po okolí. Nabízíme plavání, keramiku, hru na hudební nástroj a výuku AJ.

>> Kontakty pro MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice <<

Adresa:Jihozápadní IV 1760/4 , 14100 Praha, Záběhlice
 14100, Praha Záběhlice

Telefon:+420272768906
Fax:+420 272 768 906

WWW:http://www.msjihozapadni.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Mateřská škola: Jihozápadní
Adresa: Praha 4-Spořilov, ul. Jihozápadní 1760/4
Telefon/fax: 272 768 906
E.mail: msjihozapadni@seznam.cz
IČO: 61384241
Ředitelka: Jana Zátková
Počet tříd: 2
Počet žáků: 56
Provozní doba: 7.00-17.00 hod.
Vzdělávací program: koncipován do interních tématických plánů, které jsou součástí programu rozvíjení poznání. MŠ Jihozápadní je zaměřena na estetickou výchovu, hudebně pohybovou výchovu, ekologii a na získávání a rozšiřování vědomostí.

Z historie naší školy: MŠ Jihozápadní byla uvedena do provozu v roce 1982 a je umístěná ve staré zástavbě Spořilova. Budova je po celkové opravě včetně zateplení a nové fasády. Toto bylo realizováno z prostředků EU. Budova má nyní moderní ráz, který dobře zapadá do klidného prostředí Spořilova. Součástí budovy je zahrada, která je vybavena moderním zařízením vhodným pro předškolní děti a jejich tělesnou aktivitu v letních měsících je využíváno mlhoviště.

Dostupnost: metro - trasa C- stanice Roztyly, BUS: č. 118 - stanice Roztylské nám.

Co byste o nás měli vědět: MŠ Jihozápadní nabízí dětem pestrý program po celý den. Příjem dětí probíhá od 7.00 do 9.00 hod., provoz MŠ končí v 17.00 hod.Děti jsou rozděleny do dvou smíšených tříd, respektujeme i přání rodičů, aby sourozenci mohli společně docházet do stejné třídy. Předností MŠ je dostatek prostoru, který je plně využíván.Dětem se věnují kvalifikovaní pedegogové v oblasti výtvarné , hudební , pracovní a tělesné výchovy, rozumových schopností, ekologie a estetiky s předškoláky pracují na PC.

Nabízíme řadu nadstandardních služeb jako jsou zájmové kroužky, plavání, keramika, hra na flétnu, tanec, hra na kytaru, výuku anglického jazyka, ordinaci klinické logopedky.

Akce pořádané MŠ: Den otevřených dveří při zápisu do MŠ, besídky pro rodiče i veřejnost, návštěvy profes.divadel, tématické výlety do okolí Prahy, besedy s psychologem, výstavy knih ve spolupráci s nakladatelstvím, velmi dobrá spolupráce s ZŠ Jižní, pravidelná účast na výstavách v Kulturním středisku Novodvorská, Spořilov, návštěva knihovny. Naším cílem je zdravé a šťastné dítě a harmonický rozvoj všech jeho schopností.

Hodnocení - MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice

151

MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice nasbíralo od Vás již 151 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?