20. dubna, 2019 - svátek má Marcela

MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice - firma v Praze

Mateřská škola pro 60 dětí s jídelnou je zaměřena na estetickou i hudebně pohybovou výchovu a ekologii. Pořádáme den otevřených dětí při zápisu dětí, besídky pro rodiče a veřejnost, návštěvy do divadel, tématické výlety po okolí. Nabízíme plavání, keramiku, hru na hudební nástroj a výuku AJ.

MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice - logo
telefon: +420 272 768 906

Mateřská škola pro 60 dětí s jídelnou je zaměřena na estetickou i hudebně pohybovou výchovu a ekologii. Pořádáme den otevřených dětí při zápisu dětí, besídky pro rodiče a veřejnost, návštěvy do divadel, tématické výlety po okolí. Nabízíme plavání, keramiku, hru na hudební nástroj a výuku AJ.

>> Kontakty pro MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice <<

Adresa:Jihozápadní IV 1760/4 , 14100 Praha, Záběhlice
 14100, Praha Záběhlice

Telefon:+420272768906
Fax:+420 272 768 906

WWW:http://www.msjihozapadni.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice není nastaveno žádné dopravní spojení.

Centrum Paraple
Mateřská škola: Jihozápadní
Adresa: Praha 4-Spořilov, ul. Jihozápadní 1760/4
Telefon/fax: 272 768 906
E.mail: msjihozapadni@seznam.cz
IČO: 61384241
Ředitelka: Jana Zátková
Počet tříd: 2
Počet žáků: 56
Provozní doba: 7.00-17.00 hod.
Vzdělávací program: koncipován do interních tématických plánů, které jsou součástí programu rozvíjení poznání. MŠ Jihozápadní je zaměřena na estetickou výchovu, hudebně pohybovou výchovu, ekologii a na získávání a rozšiřování vědomostí.

Z historie naší školy: MŠ Jihozápadní byla uvedena do provozu v roce 1982 a je umístěná ve staré zástavbě Spořilova. Budova je po celkové opravě včetně zateplení a nové fasády. Toto bylo realizováno z prostředků EU. Budova má nyní moderní ráz, který dobře zapadá do klidného prostředí Spořilova. Součástí budovy je zahrada, která je vybavena moderním zařízením vhodným pro předškolní děti a jejich tělesnou aktivitu v letních měsících je využíváno mlhoviště.

Dostupnost: metro - trasa C- stanice Roztyly, BUS: č. 118 - stanice Roztylské nám.

Co byste o nás měli vědět: MŠ Jihozápadní nabízí dětem pestrý program po celý den. Příjem dětí probíhá od 7.00 do 9.00 hod., provoz MŠ končí v 17.00 hod.Děti jsou rozděleny do dvou smíšených tříd, respektujeme i přání rodičů, aby sourozenci mohli společně docházet do stejné třídy. Předností MŠ je dostatek prostoru, který je plně využíván.Dětem se věnují kvalifikovaní pedegogové v oblasti výtvarné , hudební , pracovní a tělesné výchovy, rozumových schopností, ekologie a estetiky s předškoláky pracují na PC.

Nabízíme řadu nadstandardních služeb jako jsou zájmové kroužky, plavání, keramika, hra na flétnu, tanec, hra na kytaru, výuku anglického jazyka, ordinaci klinické logopedky.

Akce pořádané MŠ: Den otevřených dveří při zápisu do MŠ, besídky pro rodiče i veřejnost, návštěvy profes.divadel, tématické výlety do okolí Prahy, besedy s psychologem, výstavy knih ve spolupráci s nakladatelstvím, velmi dobrá spolupráce s ZŠ Jižní, pravidelná účast na výstavách v Kulturním středisku Novodvorská, Spořilov, návštěva knihovny. Naším cílem je zdravé a šťastné dítě a harmonický rozvoj všech jeho schopností.

Hodnocení - MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice

220

MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice nasbíralo od Vás již 220 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 4, Jihozápadní , Záběhlice na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: