17. června, 2019 - svátek má Adolf

Restaurace Samurai - firma v Praze

Luxusní japonská restaurace, která jako jediná v ČR nabízí teppanyaki přípravu pokrmů přímo před hosty a další japonské delikatesy: sushi, tempura, shabu shabu, suki yaki, skvělé jídlo. Zajistíme profesionální servis ve stylovém a luxusním interiéru.

Restaurace Samurai - logo
telefon: +420 222 515 330

Japonská restaurace Samurai - představte si skvělé jídlo, stylový a luxusní interiér navržený japonským designérem a profesionální servis…to vše je japonská sushi restaurace Samurai. Nemusíte jezdit do Japonska, abyste okusili pravou atmosféru této překrásné tajemné země a ochutnali tajemství japonské kuchyně. Není to pouze Japonská kuchyně, která Vás jistě mile překvapí, ale také personál a exklusivní prostředí nasáklé japonskou kulturou. Toto vše můžete prožít u nás. Těšíme se na Vaší návštěvu naší japonské restaurace. Japonská Sushi restaurace Samurai

>> Kontakty pro Restaurace Samurai <<

Adresa:Londýnská 379/73
 , Praha Vinohrady

Telefon:+420222515330

WWW:http://www.sushi-restaurace-samurai.cz/

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Restaurace Samurai není nastaveno žádné dopravní spojení.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Japonská kuchyně

Samurai, válečník oddaný tradici a povinnostem k lennímu pánovi. Podobně se staví japonský kuchař k přípravě pokrmů pro hosty naší japonské kuchyně.

Každému úkonu předchází zamyšlení a duchovní příprava, která trvá zlomek času. Pro ten okamžik nejsou žádné problémy, vše je daleko. Je tu jen mysl s vědomím, co je třeba udělat. Veškeré soustředění je směrováno na suroviny, první řez, aranžování a ústí v nejzazší bod, kterým je podání pokrmu hostovi.

V japonské kuchyni velmi záleží na krájení. Vše musí mít ostré, čisté hrany a perfektní načasování. Japonská kuchyně je souhra činností.

Díky tomuto a pokoře při výuce vypadají japonské pokrmy tak výborně, jednoduše, ale zároveň rafinovaně. Předností těchto „komplikací“ je, že užívané techniky slouží kromě vzhledu především k zachování čerstvosti a kvality surovin.

Čerstvost a kvalita jsou hlavní kritéria, proto se jídlo podává co nejdříve po dokončení. Každé jídlo a sousto je pozastavením a host má možnost setrvat na stejné duševní úrovni jako kuchař a tím pochopí výjimečnost okamžiku návštěvy japonské restaurace, japonské kuchyně. Může se přenést za oponu času a ztotožnit se s cestou válečníka, která je čistá a opravdová.

Skutečnou atmosféru Japonska a japonské kuchyně ucítíte, zvolíte-li si sezení na rohožích tatami. Rušit Vás při tom bude pouze zvuk šplouchajícího vodopádu. Japonská restaurace Samurai nabízí dva druhy sezení na rohožích tatami. Evropský styl má pod stolem prostor na nohy, je tedy pohodlnější. Ti, kteří vydrží delší dobu klečet, mohou zvolit klasické sezení na rohožích tatami. Stoly jsou oddělené a můžete si proto užít dokonalého soukromí. Obsluha za sebou vždy zavře dveře a přijde pouze, když zmáčknete tlačítko umístěné na stole. Věříme, že japonská kuchyně oslní i Vás.

Hodnocení - Restaurace Samurai

231

Restaurace Samurai nasbíralo od Vás již 231 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Restaurace Samurai přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Restaurace Samurai, prezentace je zařazena v katalogu:

Restaurace Samurai na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: