19. března, 2019 - svátek má Josef

ZAPPIS, s.r.o., Praha 10, Horní Měcholupy - firma v Praze

ZAPPIS, s.r.o. Praha 10, Horní Měcholupy nabízí také zámečnické práce a zakázkovou kovovýrobu

Logo ZAPPIS, s.r.o., Praha 10, Horní Měcholupy
telefon:není uveden

ZAPPIS, s.r.o. Praha 10, Horní Měcholupy: zabýváme se výrobou a montáží ocelových konstrukcí. Nabízíme zámečnické práce a zakázkovou kovovýrobu. Provádíme stříhání i řezání plazmou či veškeré zpracování plechu na CNC strojích a ohraňovacích lisech včetně povrchové úpravy materiálu. Vyrábíme mříže, ploty, vrata, zámečnické prvky a zábradlí.

>> Kontakty pro ZAPPIS, s.r.o., Praha 10, Horní Měcholupy <<

Adresa:Kutnohorská 288/82, 10900 Praha, Dolní Měcholupy
 10900, Praha Dolní Měcholupy

Mobil:+420 602 209 780 +420 603 516 834

WWW:http://www.zappis.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

Bus:Průmstav 266, 364, 366

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

ZPRACOVÁNÍ PLECHU PRAHA

NAŠE SPOLEČNOST ZAPPIS S.R.O. SÍDLÍ VE MĚSTĚ PRAHA A NABÍZÍ VEŠKERÉ ZPRACOVÁNÍ PLECHU NA NEJMODERNĚJŠÍCH CNC STROJÍCH. PROVÁDÍME OHÝBÁNÍ PLECHŮ NA OHRAŇOVACÍCH LISECH, STŘÍHÁNÍ PLECHŮ A ŘEZÁNÍ PLAZMOU. MEZI NAŠE DALŠÍ SLUŽBY PATŘÍ ZAKÁZKOVÁ KOVOVÝROBA. ZPRACOVÁNÍ PLECHU ZAJIŠŤUJEME VČETNĚ VEŠKERÝCH DOPLŇKOVÝCH ÚPRAV POVRCHU MATERIÁLU. PO DOKONČENÍ ZPRACOVÁNÍ PLECHU MŮŽEME ZABEZPEČIT DOPRAVU ZHOTOVENÝCH VÝROBKŮ PŘÍMO K ZÁKAZNÍKOVI. ZPRACOVÁNÍ PLECHU, OHÝBÁNÍ PLECHŮ, ŘEZÁNÍ PLAZMOU A VEŠKERÉ NAŠE ČINNOSTI REALIZUJEME V NAŠÍ PROVOZOVNĚ VE MĚSTĚ PRAHA.

OHÝBÁNÍ PLECHŮ

PROVÁDÍME OHÝBÁNÍ (OHRAŇOVÁNÍ) PLECHŮ RŮZNÝCH TLOUŠTĚK NA ZÁKLADĚ VÝKRESOVÉ DOKUMENTACE. MŮŽEME POUŽÍT MATERIÁL VLASTNÍ NEBO MATERIÁL ZÁKAZNÍKA.

ŘEZÁNÍ PLAZMOU

MEZI NAŠE DALŠÍ ČINNOSTI PATŘÍ ŘEZÁNÍ PLAZMOU. ŘEZÁNÍ PLAZMOU PROVÁDÍME U MATERIÁLŮ JAKO OCEL, NEREZ A HLINÍK DO RŮZNÝCH TVARŮ DLE POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKŮ. PRO ŘEZÁNÍ PLAZMOU JSOU NEJLEPŠÍ DWG A DXF FORMÁTY, ALE JSME SCHOPNI VYCHÁZET I Z VÝKRESŮ OD RUKY.

KOVOVÝROBA

SOUČÁSTÍ NAŠÍ ČINNOSTI JE I DROBNÁ KOVOVÝROBA. KOVOVÝROBA NAŠÍ SPOLEČNOSTI ZAHRNUJE ZEJMÉNA VÝROBU VRAT, ZÁBRADLÍ, MŘÍŽÍ, PLOTŮ A DALŠÍCH ZÁMEČNICKÝCH PRVKŮ. KOVOVÝROBA JE REALIZOVÁNA PŘEDEVŠÍM NA ZÁKLADĚ PŘÁNÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ. VŠECHNY SLUŽBY NAŠÍ SPOLEČNOSTI ZAPPIS S.R.O., MEZI KTERÉ PATŘÍ ZPRACOVÁNÍ PLECHU, OHÝBÁNÍ PLECHŮ, ŘEZÁNÍ PLAZMOU A ZAKÁZKOVÁ KOVOVÝROBA, JSOU ZAJIŠŤOVÁNY PROFESIONÁLNÍMI PRACOVNÍKY S DLOUHOLETÝMI ZKUŠENOSTMI.

Hodnocení - ZAPPIS, s.r.o., Praha 10, Horní Měcholupy

270

ZAPPIS, s.r.o., Praha 10, Horní Měcholupy nasbíralo od Vás již 270 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro ZAPPIS, s.r.o., Praha 10, Horní Měcholupy přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

ZAPPIS, s.r.o., Praha 10, Horní Měcholupy, prezentace je zařazena v katalogu:

ZAPPIS, s.r.o., Praha 10, Horní Měcholupy na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: