26. března, 2019 - svátek má Emanuel

Pink Crocodile School , Letňany - firma v Praze

Provozujeme mateřskou školu. Jedna třída je mezinárodní česko-anglická a druhá třída je určena pro děti s kombinovaným postižením. Pořádáme zájmové kroužky, besedy, výlety či tématické dny. Nabízíme fyzioterapie, logopedii a jazykovou terapii, canisterapie a muzikoterapie.

Pink Crocodile School , Letňany - logo
telefon: +420 222 932 239

Provozujeme mateřskou školu. Jedna třída je mezinárodní česko-anglická a druhá třída je určena pro děti s kombinovaným postižením. Pořádáme zájmové kroužky, besedy, výlety či tématické dny. Nabízíme fyzioterapie, logopedii a jazykovou terapii, canisterapie a muzikoterapie.

>> Kontakty pro Pink Crocodile School , Letňany <<

Adresa:Havířovská 476 , 19900 Praha, Letňany
 19900, Praha Letňany

Telefon:+420222932239
Mobil:+420 604 748 637

WWW:http://www.school.pink-crocodile.org

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Pink Crocodile School , Letňany není nastaveno žádné dopravní spojení.

Život Dětem

Nezisková organizace Pink Crocodile School byla založena na základě předchozího již dlouhodobě fungujícího vzdělávacího, organizací provozovaného  programu, vytvořeného pro děti s těžkým kombinovaným postižením. Koncepce vzdělávání je inspirována zkušenostmi ze zahraničí  - z Anglie a USA, kde někteří z členů našeho týmu dlouhodobě pracovali.

Disponujeme novými, dobře vybavenými prostory a jsme tak schopni nabídnout dětem s kombinovaným postižením a jejich rodinám komplexní služby – intenzivní denní speciální vzdělávací program s důrazem na rozvoj všech schopností, různých forem komunikace, celé dopoledne je vždy doprovázeno muzikoterapií. Vše je vedeno zkušenými pedagogy a terapeuty za podpory dalšího školeného personálu.  Nabízíme možnost široké škály mimoškolních aktivit, zajišujeme rozsáhlý integrační program. Jsme přesvědčeni, že se naši žáci/studenti mohou dokázat to, co ostatní děti a účastnit stejných akcí, jako jejich zdraví vrstevníci. Proto jsme do programu zařadili různé formy aktivit, které podnikáme i se zdravými dětmi, např. hodiny angličtiny a multikulturní přehled, různé sportovní aktivity od jogy až po účasti na maratónských bězích, hrajeme divadlo, nacvičujeme muzikálová představení, máme hudební skupinu, tvoříme a malujeme, jezdíme na hory lyžovat a trackovat, pořádáme příměstské tábory, slavíme svátky, grilujeme a piknikujeme.

Velmi nám záleží i na rodinách našich žáků. Nabízíme rodičům možnost všestranné odborné péče o jejich děti, aby si mohli sami odpočinout, zabavit se nebo prostě jen strávit nějaký čas mimo běžný denní režim a nabrat zpět ztracenou a tolik důležitou životní energii.Pro rodiny pořádáme různé aktivity, např.kurzy vaření, cvičení, kreativní dílnu, kadeřnické a vizážistické poradenství, apod.

Naše zařízení  je Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Magistrátem hl.m. Prahy oficiálně zaregistrováno jako Mateřská a Základní škola pro děti s kombinovaným postižením. Dostali jsme velmi kladné ohodnocení i od Ćeské školní inspekce.

Hodnocení - Pink Crocodile School , Letňany

48

Pink Crocodile School , Letňany nasbíralo od Vás již 48 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Pink Crocodile School , Letňany přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Pink Crocodile School , Letňany, prezentace je zařazena v katalogu:

Pink Crocodile School , Letňany na mapě Prahy

Ikonka na Vᚠweb pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: