Pink Crocodile School , Letňany

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Provozujeme mateřskou školu. Jedna třída je mezinárodní česko-anglická a druhá třída je určena pro děti s kombinovaným postižením. Pořádáme zájmové kroužky, besedy, výlety či tématické dny. Nabízíme fyzioterapie, logopedii a jazykovou terapii, canisterapie a muzikoterapie.

Pink Crocodile School , Letňany - logo
telefon: +420 222 932 239

Provozujeme mateřskou školu. Jedna třída je mezinárodní česko-anglická a druhá třída je určena pro děti s kombinovaným postižením. Pořádáme zájmové kroužky, besedy, výlety či tématické dny. Nabízíme fyzioterapie, logopedii a jazykovou terapii, canisterapie a muzikoterapie.

>> Kontakty pro Pink Crocodile School , Letňany <<

Adresa:Havířovská 476 , 19900 Praha, Letňany
 19900, Praha Letňany

Telefon:+420222932239
Mobil:+420 604 748 637

WWW:http://www.school.pink-crocodile.org

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Pink Crocodile School , Letňany není nastaveno žádné dopravní spojení.

Nezisková organizace Pink Crocodile School byla založena na základě předchozího již dlouhodobě fungujícího vzdělávacího, organizací provozovaného  programu, vytvořeného pro děti s těžkým kombinovaným postižením. Koncepce vzdělávání je inspirována zkušenostmi ze zahraničí  - z Anglie a USA, kde někteří z členů našeho týmu dlouhodobě pracovali.

Disponujeme novými, dobře vybavenými prostory a jsme tak schopni nabídnout dětem s kombinovaným postižením a jejich rodinám komplexní služby – intenzivní denní speciální vzdělávací program s důrazem na rozvoj všech schopností, různých forem komunikace, celé dopoledne je vždy doprovázeno muzikoterapií. Vše je vedeno zkušenými pedagogy a terapeuty za podpory dalšího školeného personálu.  Nabízíme možnost široké škály mimoškolních aktivit, zajišťujeme rozsáhlý integrační program. Jsme přesvědčeni, že se naši žáci/studenti mohou dokázat to, co ostatní děti a účastnit stejných akcí, jako jejich zdraví vrstevníci. Proto jsme do programu zařadili různé formy aktivit, které podnikáme i se zdravými dětmi, např. hodiny angličtiny a multikulturní přehled, různé sportovní aktivity od jogy až po účasti na maratónských bězích, hrajeme divadlo, nacvičujeme muzikálová představení, máme hudební skupinu, tvoříme a malujeme, jezdíme na hory lyžovat a trackovat, pořádáme příměstské tábory, slavíme svátky, grilujeme a piknikujeme.

Velmi nám záleží i na rodinách našich žáků. Nabízíme rodičům možnost všestranné odborné péče o jejich děti, aby si mohli sami odpočinout, zabavit se nebo prostě jen strávit nějaký čas mimo běžný denní režim a nabrat zpět ztracenou a tolik důležitou životní energii.Pro rodiny pořádáme různé aktivity, např.kurzy vaření, cvičení, kreativní dílnu, kadeřnické a vizážistické poradenství, apod.

Naše zařízení  je Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Magistrátem hl.m. Prahy oficiálně zaregistrováno jako Mateřská a Základní škola pro děti s kombinovaným postižením. Dostali jsme velmi kladné ohodnocení i od Ćeské školní inspekce.

Hodnocení - Pink Crocodile School , Letňany

12

Pink Crocodile School , Letňany nasbíralo od Vás již 12 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Pink Crocodile School , Letňany přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

Pink Crocodile School , Letňany, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

Pink Crocodile School , Letňany na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?