22. února, 2019 - svátek má Petr

MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy - firma v Praze

Provozujeme mateřskou školu pro 168 dětí s jídelnou. Zajišťujeme kroužek sportovní, aerobiky, taneční, keramiky a anglického jazyka. Vyučujeme dle vzdělávacího programu Svět nekončí za vrátky. Poskytujeme předplavecký výcvik pro děti i návštěvy divadelních představení v pražských divadlech.

Logo MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy
telefon:není uveden

Provozujeme mateřskou školu pro 168 dětí s jídelnou. Zajišťujeme kroužek sportovní, aerobiky, taneční, keramiky a anglického jazyka. Vyučujeme dle vzdělávacího programu Svět nekončí za vrátky. Poskytujeme předplavecký výcvik pro děti i návštěvy divadelních představení v pražských divadlech.

>> Kontakty pro MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy <<

Adresa:Chabařovická 1349/2 , 18200 Praha, Kobylisy
 18200, Praha Kobylisy

Mobil:+420 732 909 011 +420 724 486 474
Fax:+420 286 882 816

WWW:http://www.chabarovicka.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy není nastaveno žádné dopravní spojení.


Naše mateřská škola je zařízením pavilonového typu se šesti prostornými, slunnými třídami. Třídy jsou pojmenovány podle barevných pastelek. Každá třída má jiný interiér s dostatkem hraček, didaktického a výtvarného materiálu pro hry a činnosti dětí tak, aby poskytly příležitost ke všem typům dětských her dětem různého věku. Dětský nábytek, vybavení a hygienické zařízení jsou uzpůsobena potřebám a počtu dětí, jsou zdravotně nezávadná a bezpečná. Na výzdobě interiéru tříd, šaten a chodeb se podílejí děti svými výtvarnými pracemi, které jsou přístupné rodičům i veřejnosti. 

Pavilony jsou obklopeny velkou zahradou s herními prvky podle nových standardů, které jsou využívány při pobytu dětí venku v jakémkoliv ročním období. Každá třída má pískoviště. Na zahradě je řada vzrostlých stromů, keřů, které nejen velmi hezky působí a dotváří ráz zahrady, ale v letních měsících se využívají jejich stinná zákoutí pro pobyt dětí na zahradě. Prostory zahrady a její zařízení umožňují dětem rozmanité pohybové a další aktivity. 

Třídy jsou homogenní i heterogenní, umístění dětí do tříd vychází z potřeb dětí, jejich schopností, ale i přání rodičů, pokud je to možné.

Hodnocení - MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy

42

MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy nasbíralo od Vás již 42 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy, prezentace je zařazena v katalogu:

MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: