MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Provozujeme mateřskou školu pro 168 dětí s jídelnou. Zajišťujeme kroužek sportovní, aerobiky, taneční, keramiky a anglického jazyka. Vyučujeme dle vzdělávacího programu Svět nekončí za vrátky. Poskytujeme předplavecký výcvik pro děti i návštěvy divadelních představení v pražských divadlech.

Logo MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy
telefon:není uveden

Provozujeme mateřskou školu pro 168 dětí s jídelnou. Zajišťujeme kroužek sportovní, aerobiky, taneční, keramiky a anglického jazyka. Vyučujeme dle vzdělávacího programu Svět nekončí za vrátky. Poskytujeme předplavecký výcvik pro děti i návštěvy divadelních představení v pražských divadlech.

>> Kontakty pro MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy <<

Adresa:Chabařovická 1349/2 , 18200 Praha, Kobylisy
 18200, Praha Kobylisy

Mobil:+420 732 909 011 +420 724 486 474
Fax:+420 286 882 816

WWW:http://www.chabarovicka.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 
Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy není nastaveno žádné dopravní spojení.


Naše mateřská škola je zařízením pavilonového typu se šesti prostornými, slunnými třídami. Třídy jsou pojmenovány podle barevných pastelek. Každá třída má jiný interiér s dostatkem hraček, didaktického a výtvarného materiálu pro hry a činnosti dětí tak, aby poskytly příležitost ke všem typům dětských her dětem různého věku. Dětský nábytek, vybavení a hygienické zařízení jsou uzpůsobena potřebám a počtu dětí, jsou zdravotně nezávadná a bezpečná. Na výzdobě interiéru tříd, šaten a chodeb se podílejí děti svými výtvarnými pracemi, které jsou přístupné rodičům i veřejnosti. 

Pavilony jsou obklopeny velkou zahradou s herními prvky podle nových standardů, které jsou využívány při pobytu dětí venku v jakémkoliv ročním období. Každá třída má pískoviště. Na zahradě je řada vzrostlých stromů, keřů, které nejen velmi hezky působí a dotváří ráz zahrady, ale v letních měsících se využívají jejich stinná zákoutí pro pobyt dětí na zahradě. Prostory zahrady a její zařízení umožňují dětem rozmanité pohybové a další aktivity. 

Třídy jsou homogenní i heterogenní, umístění dětí do tříd vychází z potřeb dětí, jejich schopností, ale i přání rodičů, pokud je to možné.

Hodnocení - MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy

12

MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy nasbíralo od Vás již 12 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy přidáte groše.

Přidej jeden zlaťákPřidej dva zlaťákypřidej tři zlaťáky

Služby a produkty - přehled štítků

MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy, prezentace je zařazena v katalogu:

Vzdělání a školení > Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 8, Chabařovická , Kobylisy na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení
Přidejte ZDARMA svou firmu,
pozvánku na akci, řádkovou
inzerci či promočlánek.

Mateřské školky Praha

Inzerce a Bazar Praha

Kulturní kalendář

Firmy v Praze - TOP 10

Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?