19. ledna, 2019 - svátek má Doubravka

Baby centrum V zahradě , Újezd nad Lesy - firma v Praze

Provozujeme školku rodinného typu s individuálním přístupem a kvalifikovaným personálem pro děti od 2 do 6 let. Vyučujeme angličtinu. V budově se nachází solná jeskyně. Provozujeme kroužek flétny, cvičení maminek s dětmi, jazykové kurzy, logopedie hrou nebo hudebně-taneční kroužek. Kategorie

Logo Baby centrum V zahradě , Újezd nad Lesy
telefon:není uveden

Provozujeme školku rodinného typu s individuálním přístupem a kvalifikovaným personálem pro děti od 2 do 6 let. Vyučujeme angličtinu. V budově se nachází solná jeskyně. Provozujeme kroužek flétny, cvičení maminek s dětmi, jazykové kurzy, logopedie hrou nebo hudebně-taneční kroužek. Kategorie

>> Kontakty pro Baby centrum V zahradě , Újezd nad Lesy <<

Adresa:Čenovická 1085 , 19016 Praha, Újezd nad Lesy
 19016, Praha Újezd nad Lesy

Mobil:+420 777 313 133 +420 774 299 992 +420 608 276 148 +420 606

WWW:http://www.vzahrade.cz

>> Zaslat zprávu na email <<

Jméno: Email: Předmět: Text zprávy:   Opište kód:

>> Dopravní spojení <<

U prezentace Baby centrum V zahradě , Újezd nad Lesy není nastaveno žádné dopravní spojení.

Kuba - Dovolená a zájezdy

Baby centrum V ZAHRADĚ působí v Újezdě nad Lesy již 10. rokem. Jsme soukromé předškolní zažízení pro děti od cca 0 do 6 let, sídlící v hezkém prostředí nového rodinného domku v bezprostřední blízkosti Klánovického lesa. Nabízíme služby v oblasti hlídání a vzdělávání předškolních dětí, ve dvou věkových kategoriích – jesle ( 0–2,5 roku) a školku ( 2,5 – 6 ). Věkovým kategoriím také samozřejmě přizpůsobujeme veškeré aktivity (vzdělávání, výchova, hry, strava,…) a společně se tak snažíme vytvořit tzv. školku pro zdravý vývoj vašich děti. Proto jsme se také zapojili jako jedna z mála soukromých školek do programu Zdravá abeceda, o němž se více dozvíte zde.

 

Náš tým tvoří zaměstnankyně s praxí i vlastními rodičovskými zkušenostmi a doplňují jej studentky s různými specializacemi uměleckého či pedagogického zaměření. V personálu máme i zdravotní sestru, dulu, dochází k nám i logopedka. Snažíme se, aby se u nás cítily děti dobře, v bezpečí, aby to bylo místo radostných prožitků, učení a poznávání. Velký důraz klademe na rozvoj slovní zásoby a výslovnosti, hrubé a jemné motoriky, základy sebeobsluhy. Každý den děti malují, tvoří, zpívají, hrají na flétnu či jiné nástroje, sportují, 2x týdně se seznamují se základy angličtiny. Starší děti tu absolvují i předškolní přípravu. Vše probíhá v malých skupinkách, kdy na jednu vychovatelku připadá maximálně 6 - 10 dětí. Děti mají možnost navštěvovat také placené kroužky, ať už jde o sportovní hry, hudební kroužek, angličtinu, logopedii, keramiku a další dle poptávky.

 

Naším cílem je vytvořit prostředí, v němž se děti mohou přirozeně rozvíjet a bez stresu se připravit na pozdější povinnosti ve školce či škole. Drobné povinnosti střídá velká zábava, jako když děti společně pečou dort, vánoční cukroví nebo připravují společný oběd. Pravidelně závodí při sportovních dnech, hledají poklady, připravují si masky na karneval, čarují s kouzelníkem nebo společně oslavují své narozeniny. Pro zpestření pořádáme i celodenní výlety nebo navštěvujeme divadélka, připravujeme společné akce s rodiči.

 

Vstup do kolektivu přináší u většiny dětí také větší nemocnost. Abychom tomu zamezili, důkladně kontrolujeme zdravotní stav dětí, v zimním období navštěvujeme jednou týdně solnou jeskyni. Samozřejmostí je také respektování všech zdravotních omezení jednotlivých dětí, zejména pak potravinových alergií. V případě dostatečného počtu zájemců můžeme zajistit stravování v biokvalitě.

 

Samozřejmostí je že děti mohou chodit do našeho Baby centra pravidelně i jednorázově, hodinu příchodu i odchodu si určují maminky, protože naším cílem je, aby Baby centrum bylo pro rodiče co nejpřínosnější. Nakonec úměra mezi spokojeným rodičem a spokojeným dítětem je více než zřejmá.

 

Děti, které nás navštěvují pravidelně, se toho u nás naučí za rok skutečně hodně. Důkazem toho jsou nejen jejich výtvarná dílka, která si rodiče každodenně odnášejí domů, ale také nacvičení a nastudování besídky, kterou 2x ročně pořádáme pro rodiče a rodinné příslušníky.

 

V neposlední řadě také naše Baby centrum pořádá různé společné akce pro rodiče a děti (Pohádkový les, výroba adventních věnců,…) či vzdělávací besedy na aktuální témata. Spolupracujeme také s týmem odborníků a jsme vždy připraveni rodičům pomoci řešit případný problém. Náš tým doplňuje nejen již zmíněná zdravotní sestra a dula, která vede před a poporodní kurzy, ale také dětská psycholožka, rehabilitační sestra, logopedka, speciální pedagožka, dentální hygienistka, … Snažíme se i pomáhat dětem z dětského centra Klokánek ve Štěrboholech a pořádáme pro ně charitativní sbirky oblečení a hraček. 

 

Hodnocení - Baby centrum V zahradě , Újezd nad Lesy

289

Baby centrum V zahradě , Újezd nad Lesy nasbíralo od Vás již 289 grošů, přispějte k lepší pozici v našem katalogu tím, že pro Baby centrum V zahradě , Újezd nad Lesy přidáte groše.


Služby a produkty - přehled štítků

Baby centrum V zahradě , Újezd nad Lesy, prezentace je zařazena v katalogu:

Baby centrum V zahradě , Újezd nad Lesy na mapě Prahy

Ikonka na Váš web pro zvýšení počtu Grošů

Vložte na svou stránku ikonku odkazující na tuto prezentaci
... po kliknutí se k této prezentaci přičtou vždy 3 Groše.
(takto dostanete odměnu pro lepší pozici za každého návštěvníka)
Firmy v Praze
HTML kód pro vložení: